Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6813
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Matesáku, to spíš u vás je to jak v autoškole, samej inzerát.. Měl bys zabrat, bo evidentně nestíháte, tak hledaj tahouny :mrgreen:

Jo a právě jedu od Blavy na Ostravu a brzdí mě bílej helmut s ADR.. didi, chraň tě ruka jak tam sediš ty :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte úno 06, 2024 3:06 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Prouza88

Příspěvek

Já nee.😁 Včera jsem auto odstavil, dneska do něj naskočil parťák a já mám nástup až v neděli.😉
úte úno 06, 2024 5:44 pm

Prouza88
Příspěvky: 6813
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Kurňa to je amerika :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte úno 06, 2024 5:57 pm

CHiP
Příspěvky: 268
Registrován: čtv kvě 09, 2019 8:20 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Prouza88 píše:
úte úno 06, 2024 8:39 am
Zas..ni popelari, kurna kam jedou do lesa :wall:
Vyvézt hajnému popelnici k hájovně? :mrgreen:
Vydrž, odlehčím nápravu, uzavřu diferák a vytáhnu tě :hvizd:
úte úno 06, 2024 6:44 pm

pavel 815-2
Příspěvky: 93
Registrován: ned lis 06, 2022 11:18 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Proč uhýbáš popelářům, když máš vlek? Asi to s tebou dneska vyjebalo poprvé, příště už to neuděláš...Normálně bych zůstal stát na cestě ať si uhnou kam chtějí...
úte úno 06, 2024 9:37 pm

sof
Příspěvky: 3899
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Prouza88

Příspěvek

Premeškal si príležitosť vstúpiť do dejín. Po vzore baróna Prášila, ktorý sa vytiahol z močiara za vlastný vrkoč si sa mohol vytiahnuť hydraulickou rukou za vlastné lano.
úte úno 06, 2024 10:04 pm

Prouza88
Příspěvky: 6813
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Za mnou jela bezruka, no nebylo kde se vyhnout, já to měl zkopca dolu, tak sem najel do skládkoviště a ono to bylo lepkavý, matlavý a ikdyž sem měl kola kousek na asfaltu, stáhlo mě to tam :doh: 100x sem takle uhejbal.. 10minut zdržení, brzrukáč mě vzal návěsem, jen odbrzdil a už sme jeli :wink:


CHiPe, neriskuj, zrovna tudle mi popisoval kamoš s mou ex6x6 jak si myslel na louce, naložil a ani ťuk, tak to odpřáh a nic, složil a nic, tak dojel s mou exex6x4 vzal ho za vlek že mu ho vytahne ať se k němu dostane a ani ťuk :lol: Stáli rukama k sobě, mezi nima vlek odpřaženej a oba zapadlí :mrgreen:
Tak s tou tvou kolobrndou rači nikoho netahej :D

Sof, dokázal by sem se odtud dostat, tak 30minut.. Odstrčit vlek a rukou našoupat zadek auta z5 na silnicu, ale to bych stál pomale napříč, a ten předek vubec na tom blatě neposlouchal :think: I bezrukáč mě táhl hódně zešikma, lano co nejvíc křížrm na silnicu a stejně sem jel eště 10-15m furt rovně než to vyskočilo :pray:
A mam na vás dotaz kluci z juhu.. Neska sem byl v Malackách, klasika sekule váhy, já 25kubiků buku tak šup na Kútech na starou a davaj.. Může se tudy? Nebo se u vás nesmí objíždět dálnice? Tranzit nebo tak tam není a já mam protichůdné zprávy :think:
A v Malackách sem narazil na toto:
Obrázek
Několik bezruk, Slováci, dvě hráně, 4ky, na dva metry, odhadem 22kubiků sucharů :shock: Dle mě neměli ani 20tun naloženo.. Jak tak můžou jezdit krista :think:


Jo a dnes jen 720km, bezrukáč no, ale třetí fůru vezu, o to nejde.. Večer sem letěl z Paskova v 17:50 jak z praku vystřelenej, když sem u Olomouce míjel křížení na D48, měl sem přesně hodinu odjetou, z Biocelu :mrgreen: Tipuju 86km? 8) No za svitavama v lese sem měl 2:05 a bylo to 170km :mrgreen: Pak sem 10minut couval 80m a u baráku mi hlásil tacho 4:30 :mrgreen: To bylo dalších asi 150km :hvizd:

Budu si asi muset říct o víc :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte úno 06, 2024 11:50 pm

Venca R
Příspěvky: 1978
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Re: Prouza88

Příspěvek

Se ti dva dny dařilo, ale škody se ještě nesčítali, zatím nikam nelez
stř úno 07, 2024 9:35 am

153
Příspěvky: 1153
Registrován: stř led 24, 2018 1:42 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Prouza
Tak já nevím..... Poslední křižovatka na D48 (ve směru Tvé jízdy) je Bělotín a tam je to z Biocelu cca 52 km (dle Mapy seznam). To se mně zdá na Tebe na hodinu jízdy děsně málo.
Pomyslel jsem si, že jsi se uklepl a myslel jsi křižovatku s D46 - Olomouc - Brno, ale tam mě to ukázalo ukázalo 93 km.
Tak buď jsi se pravděpodobně podcenil a za hodinu jsi ujel cca 93 km nebo se Ti zrychlují hodinky a těch 52 km do Bělotína na konec D48 netrvalo hodinu ale podstatně méně a pak je tady ještě třetí možnost, že ty hovada co dělají mapy u těch vzdáleností šidí a uvedly mě v omyl, to vidím jako nejpravděpodobnější.
stř úno 07, 2024 10:39 am

Prouza88
Příspěvky: 6813
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

D46 vlastně, holt i já potřebuju sem tam dozor :doh: Ale kůrňa slušný :mrgreen:


Venca nestresuj, něco se dycky najde :lol: Ono spíš hajní nevymejšleli kokotiny a technika podržela :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř úno 07, 2024 11:02 am

sof
Příspěvky: 3899
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Prouza88

Příspěvek

Ak tam nieje zákaz, môžeš ísť. Je to spoplatnená cesta prvej triedy. Nepoznám zákon-nariadenie, ktoré by na Slovensku prikazovalo použiť dialnicu, alebo rýchlostnú cestu. Ale je to len môj názor, bez záruky, istý si niesom.

Na tej odbočke do Malaciek je pumpa kde sa dá dobiť slovenské mýto. Píšem to preto, lebo možností na dobitie je na SK málo. Na Sekuliach sa nedá.
stř úno 07, 2024 12:55 pm

Prouza88
Příspěvky: 6813
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Sof, super, jen ty cesty máte dobitý až hrůza :doh:


No Venca R, a je to tady.. Dnes si letim z Prahy, u Vyškova pink, a nejde ABS na autě :doh: Starej tady neni, tak diagnostika nic, zejtra mam trochu času, udělam s mechošem měch na kabině, LED pozička přestala fungovat, maják mi sotva bliká vzadu :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv úno 08, 2024 6:17 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4531
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Dnes si letim z Prahy, u Vyškova
Jak můžeš letět, když celý den to hlasí cca plus mínus 14km před Brnem. A nebo fakt létáš. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát úno 09, 2024 7:34 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4531
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Dnes mam 3fůry, Retz, Paskov a Malacky, 780km.
Prouzo buď náš houpeš, nebo je něco špatně. Včera a dnes jsem se tomu věnoval, a i pitomé parkování, to znamená zastavení na parkovišti, sráží průměrnou rychlost o dva kilometry. :wall: :wall: :wall: :wall: Včera jsem couval 2x k rampě, dnes jednou, jinak cesta rovně, 95% dálnice. A přes průměrnou 72km/hod jsem se nedostal. :wall: :wall: :wall: Pitomý semafor, červená na něm mi též srazila o dva kilometry rychlost.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát úno 09, 2024 7:41 pm

Prouza88
Příspěvky: 6813
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Jílove u Prahy do Ptení u Prostějova.. 4h aj s tankovánim, a letět sem nemoh, bo mi kolega s 510Daf nestačil :lol: Vyráželi sme ve 3:00 :wink:

4215: to bude tym, že já nejezdim průměrnou rychlostí :mrgreen: Klidně ti ukážu výkaz s camrákama, když nevěříš, za celej tejden, jen čtvrtek pátek už sem zvolnil, bo to nevyšlo z hajnym, tak sem dělal 13h pauzu a neska sem měl bezruky, naložit a na dílnu :think: Odtud mě vyhnali, bo se přihnal kolega s dalšim prasklim pérem :doh: Tak sem si vyměnil měchy na kabině, opravil světla na ruce, nafasoval pozičky a mazal dom, musim to doladit o víkendu :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát úno 09, 2024 7:51 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host