Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4531
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

CMR mi můžeš ukázat kolik chceš, ale ukaž graf rychlosti za ten Retz, Paskov, Malacky. Tebe až chytnou, tak budeš muset prodat barák i s manželkou. :wall: :wall: :wall: To že začínáš ve 3.00hod, to už začínají všichni,ba i indové, ale to máš jen do 6.30hod.
Mě teď přišlo z Francie za 57km v obci, (57-5=52km) 90eur. :wall: :wall: :wall: Někdy si připadám, že ty pokuty chodí jen mě. Když vidím, jak někteří jezdí a ničeho se nebojí. (např na jižní spojce prostředním pruhem snad celý východ)
Tudle mi říkal chalan z SK, že frantíkovi vysvětloval, že zapoměl na nakládce dát kladívka, frantíci mu to za 600eur vysvětlili. Už nezapomíná. :D :D :D
Tudle jsem koukal na FC, nebo kde, jak policie.cz lovila předjíždějící kamiony pomocí dronu (pomalé přejíždění, tam kde se ještě může). Psali tam cifru a počet hříšníků (nepamatuji přesná čísla) ale vyšlo mi, že to bylo v průměru 2500kč.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát úno 09, 2024 10:21 pm

CHiP
Příspěvky: 268
Registrován: čtv kvě 09, 2019 8:20 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Prouza88 píše:
pát úno 09, 2024 7:51 pm
Jílove u Prahy do Ptení u Prostějova.. 4h aj s tankovánim, a letět sem nemoh, bo mi kolega s 510Daf nestačil :lol: Vyráželi sme ve 3:00 :wink:
Nechci vysirat, spis si to ujasnit :D Jak je to s tim kracenim vykonu na 10h, kdyz jedes v noci (mezi 22-6) :doh:
sob úno 10, 2024 6:26 am

Prouza88
Příspěvky: 6813
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Tak graf, normálka, kilo naloženej, prázdnej co dovolí, vesnice do 60, zatáčky řežu, a hlavně furt plnej.. Vy než se s těma vašejma eco stylama rozjedete ve městě na 50, tak já už za kopcem letim kilo dolu :D
Pokuty u mě nehrozí, než si někde stoupnou, tak už o nich vim, a stacionáry mam v merku žejo, dyť jezdim furt dokola :wink: Jó, holt se to musi umět, vždyť sem ti tu tudle psal, když mě chytli s čepicí u Doks, chodili tak dlouho kolem auta a furt nic nemohli až mi dali 500za rychlost :mrgreen: Sem tam 110, no co mam dělat když potřebuju předjet autobus žejo :mrgreen:


CHiP, já teda rozhodně nic krátit nebudu :mrgreen: U nás to neřeš, ve světě to řešili tak leda francci, bo to maj v zákoně jinak, u nás to je v zákoníku práce ne v 561.. aspoň bylo, letos sem školení nestihl :oops: A stejně si tam musel odpracovat víc jak myslim 4h mezi těma hodinama cos psal, aby to začlo platit.. uplná kokotina, tren co vyjel v 1:59 mohl do oběda a ten co vyjel ve 2:01 tak měl vykon do 17h :doh:
Obrázek
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob úno 10, 2024 7:53 am

153
Příspěvky: 1153
Registrován: stř led 24, 2018 1:42 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Zase mně ty počty nějak nehrají. Asi jsem už dementní nebo blbej. To stáří je příšerný......
sob úno 10, 2024 10:46 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4531
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

15 min do Retzu. :wall: :wall: :wall:
Takže tudy. https://mapy.cz/zakladni?pano=1&pid=102 ... ase=ophoto
Normálně tam v 5.00hod rakušáci nestojí, ale co kdyby.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob úno 10, 2024 12:19 pm

Prouza88
Příspěvky: 6813
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Šak stojim ve Chvalovicich, to Haťama snad ani 15minut néni :think: Hnánicama se nejezdí :wink:

153: To není stářim ani nemocama s tym spojenyma, to je generačnim rozdílem :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob úno 10, 2024 12:25 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4531
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

to 153: asi nejste starý a dementní. :D :D :D V Retzu byl Prouza do sedmi hodin, a do Stonařova jsi přiletěl v 9.00hod. Ale to je 2.00hod, a né 1.5 a tak dále. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob úno 10, 2024 12:27 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4531
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Máš tam Znojmo. A né CHvalovice. :think: :think: :think:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob úno 10, 2024 12:28 pm

Prouza88
Příspěvky: 6813
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Blanečáci v kanclu o Chvalovicich vživotě neslyšeli, tak pišu Znojmo, šak sem taky nenakládal ve Stonařově na obecnim úřadu ale 5km vedle, bo když tam napišu Hájovna tak vijou zas kulový :lol: A Retz Stonařov sem jel ca 1:30, pul hoďky sem tankoval atd... nechápu co rejpeš, když temu sám nerozumiš :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob úno 10, 2024 12:47 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4531
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Já na to koukám, jako ti tvoji kancelářský, jak já můžu vědět, že jsi půl hodiny tankoval. Spíš jsem si říkal, že jsi dělal půl hodiny pauzu, ale to mi k tobě nesedělo. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob úno 10, 2024 1:04 pm

153
Příspěvky: 1153
Registrován: stř led 24, 2018 1:42 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Prouza
Jo, nějakej generační rozdíl tam bude, to nezpochybňuji, ale základní počty (sčítání, odčítání, násobení a dělení) fungují (jen tipuji, na počátku jsem u toho opravdu nebyl) už několik tisíc let a pravděpodobně se to v posledním tisíciletí neměnilo. Proto si myslím, že takovýto mezigenerační rozdíl by v počtech neměl hrát roli. A současné zákony také neberou mezigenerační rozdíly v potaz.

4215
Nějaký rozdíly v časech to je v rámci tolerance. Třeba dodělával 30 minut pauzy a píše tam jen jízdu nebo se stavil doma, nebo si koupil v Penny ve Znojmě svačinu..... Navíc to píše stejně až večer, když skončí, tak si to už přesně nepamatuje a čtvrt hodiny sem, půl hodiny tam, to neřeší....... Spoustu věcí jsem pochopil, třeba, že Paskov je Staříč (brána Biocelu je opravdu na území Staříče), Znojmo jsou Chvalovice a pod., pak to do Retzu hravě vychází.....
Ale je tam pár kopanců, které jsou za papíry..... Já bych to vymazal..... Píšu blbosti...... Já bych to nevymazával, já bych to tady totiž ani nezveřejnil... Ale každého věc, kam, co píše. Stačí jeden blb a nejen on, ale hlavně zaměstnavatel má obrovské potíže.
sob úno 10, 2024 1:06 pm

jose rabano
Příspěvky: 7555
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Kolega jezdí Rusko u nejmenovaného v Karviné a ten má předtištěné km prázdný ,plny,aM.jakoze magnet.doba šla vpřed ale i tam,tak by tam mělo být správně V (vypínač )
sob úno 10, 2024 1:09 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4531
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Ale máš pravdu, že tomu tvému výpisu práce nerozumím. Jsem z ČSAD zvyklý na srozumitelnou a jasnou stazku, kody na vše co dělám a přesně od kdy do kdy co jsem dělal. Moji stazku, když dostala ženská v kanclu do ruky, vůbec nemusela přemýšlet, vše bylo jasné. U tvé jsem musel hodně přemýšlet a počítat na rukách. Např. končil jsi v Malackách v 19.30h a druhý den jsi začínal v Lipůvce v 6.00hod. Počítal jsem a počítal, než jsem se dopočítal, že jsi udělal devítku a letěl jsi.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob úno 10, 2024 1:14 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4531
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

to 153: No tak mě to nenapadlo, když jsi znojemák, tak že budeš parkovat ve CHvalovicích. Jako znojemák musí vědět, kde to doma odstavit.
S tou pauzou mě to taky napadlo, ale jak jsem psal, to mě k němu nesedělo.
Jinak že to zveřejnil. Dnes je taková doba, že se lidi nestydí. Když někdy vidím diskuzi na FC, tak tam mě to dostává, že některé kulaté lopaty se vůbec nebojí o rodinu, o život. Ale zase jsem pochopil, že v dnešní době přiletí lkw na parkoviště a chlapa za celou pauzu nevidíš. Ještě běží motor a už je zatažená firhaňka a na wc ho nevidíš jít za celou dobu.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob úno 10, 2024 1:28 pm

CHiP
Příspěvky: 268
Registrován: čtv kvě 09, 2019 8:20 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Prouza88 píše:
sob úno 10, 2024 7:53 am
CHiP, já teda rozhodně nic krátit nebudu :mrgreen: U nás to neřeš, ve světě to řešili tak leda francci, bo to maj v zákoně jinak, u nás to je v zákoníku práce ne v 561.. aspoň bylo, letos sem školení nestihl :oops: A stejně si tam musel odpracovat víc jak myslim 4h mezi těma hodinama cos psal, aby to začlo platit.. uplná kokotina, tren co vyjel v 1:59 mohl do oběda a ten co vyjel ve 2:01 tak měl vykon do 17h :doh:
Nevím jak moc nebo jestli vůbec se to u nás řeší. Proto se ptám :D Ale určitě se u nás řidičů uplatňuje zákoník práce - jsme zaměstnanci. Kolega co neměl 30 minut pauzu po šesti hodinách výkonu by mohl vyprávět, když za to dostal pokutu, ač ještě v té době neměl vyjetou 4,5h :lol: A myslím že nepochopil doteď, proč tu pokutu dostal, když tachograf mu hlásil, že mu zbývá ještě cca 20 minut jízdy do 4,5h :lol:
V novém autě mě Smart tachograf už i na tuto pauzu upozorňuje, jen ale nějak zvláštně. Po 6 hodinách mu stačí udělat 15 minut, je spokojený a můžu hákovat dalších 6 hodin. Navíc těch 6 hodin začne počítat až od doby kdy se auto rozjede. :doh: Ráno přijdu, natočím auto, vložím kartu, přepnu v 5:01 na kladívka, zkontroluju auto, připravím papíry atd, dá mi to většinou tak 10-15 minut. Vyjedu například v 5:15. Nikde tachograf do pauzy nepřepnu (motor nevypínám, takže vždy kladívka při stání) a 15 minut pauzu mi hlásí až v 11:15, i když podle mě by ta pauza měla být nejdéle v 11:01 a neměla by být 15 minut, ale 30 minut :think: Uvidíme s čím přijdou ty nový ještě chytřejší tachografy co se budou muset vyměnit :lol: A když jsem se na tohle ptal na školení, tak školitel z toho byl úplně mimo a vůbec nepochopil která bije. Absolutně nemohl pochopit, jak za 6 hodin výkonu zvládnu vyjet třeba jen 3-4 hodiny :lol: :lol: :lol:
Teď jsem jeden celý týden jezdil od 5 do 14-15 hodin, pak pauza 3-4 hodiny, pak hodinka jízdy mezi 18,30-19,30 a pak pauza 9 hodin. Ale nevím, jestli když dělám dělenou směnu, tak jestli ukončit směnu uvnitř dělené pauzy nebo neukončit. Já směnu neukončuji, kartu nevyndávám z tachografu, ale když večer zapnu zapalování, tak mi ten smart tacho nutí začátek nové směny :doh: Kartu vytahuji až večer na 9h pauzu, tam směnu samozřejmě ukončím.
sob úno 10, 2024 1:32 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů