Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6774
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

:lol:

Nemám nádražácký ambice :D No a mě je malý všecko :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon úno 19, 2024 6:49 pm

Prouza88
Příspěvky: 6774
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Kurňa to je tejden :doh:

Pondělí dílna, uložení náprav nasr*čku, drapák snad ani nepůjde svařit, sem tam něco...
Ůterý dětská onlologie, to nechceš vidět ty děcka tam..
Středa to gradovalo.. Tam je točna, sice teď blato ale včera se tam točil :think: Jenže s teleskopem návěsem a do jedničky :doh: Piditočna, metr blata, asi 50x sem s tym strkal dopředu dozadu abych se otočil na kolečko, kdepák :roll: Oje do vinglu, světla vyvrácený, náraznik jen praštěl ale jinam než rovně to nejelo.. Tak sem se jal odhodit vlečku. No jéje, eště že se mi to nepovedlo otočit :pray: Jak sem měl oj o 100° tak se mi náraznik dostal pod hadice s káblama a jak by sem to narovnal, vyrval bych snad aj baterky a kompresor :doh: Tak opatrně odpřáhnout, za madlo drapák, odhazuju vlečku a slišim jak praští :doh: Oj se otočila a o drapák sem urval držák blatniku :oops: Tak si Lukyn "spravil" blaťák a než sem stihl hajnyho čapnout za flígt větev mi urazila pracovni světlo a schodek u spolujezdce mi zlehýnka líznul pařez :wall:
Hodit rukavice na zem a poskákat v ten moment :D
No a čtvrtek :doh: Krnov, Město Albrechtice, hajná mě dotáhla 5km lesem až na konečnou a ták, tady sme ti udělali včera bagrem točnu pro bezruky a ty se točíš o 2km dál a jinak to nejde :doh: Bagrem seškrábli trávu a točna je na světě.. Nevim jak to ti dva udělali ale když sem se tam točil já abych jel pro další, sotva sem se hejbal :think:
A Pátek? Mam tu sixpack 12°, tak snad tu smulu zlomim :mrgreen:

Za celej tejden prt uděláno, mam pocit, že se proti mě spikli hajní.. V uterý volám, aha tak když ne zitra, dojedu ve čtvrtek, ve středu volám, ve čtvrtek nemuže, muže v pátek, to řikal před tym že v pátek ne, jenže v pátek dopoledne nebudu nakládat do Pardubic.. Další mohl jen od středy, volám ve středu, vzal si od středy volno :wall: A další, tomu napršelo(nevim jak) :pray: Eště jeden kousek nám slíbil, volám, sem zrovna u doktora :doh:
12 fur, pro tři auta práca na dva dny a smůla :roll:

Má někdo lepčí tejden?
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv úno 22, 2024 6:00 pm

CHiP
Příspěvky: 268
Registrován: čtv kvě 09, 2019 8:20 am

Re: Prouza88

Příspěvek

U mě klid. Krom toho, že mi začal někdo přes noc krást z vleku vzduch v okruhu s brzdami, tak se nic mimořádného neděje. Ale pátek je zítra, takže... :D
čtv úno 22, 2024 6:12 pm

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Twl Mesto Albrechtice. :wall: co nam tady oxidujes ?předpokládám že si tam proletěl kilem je tam nový rádar a plná nástěnka fotek u nás tolerance nula ať víš.
čtv úno 22, 2024 7:35 pm

Prouza88
Příspěvky: 6774
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

No to řikáš brzo :D
Hele chrápal sem na Molce, pak mě za studena vytáhla hajná a hned doprava, to sem tam neměl ani 30 :oops: Ale bylo mi divný že jela tak pomalu, bo jak sme odbočili, buchli ji saze a nestačil sem :D Z5 plná tonáž, to sem 50 přesáhl až u Vyškova :mrgreen:


CHiPe, se taky kulový snažíš, tomu musiš jít naproti, dát tam srdíčko, ukázat že to de :lol: S takovou budeš jen podávat nářadí :lol:

Ále, když je joža u těch radarů, asi se dnes zadařilo, po dlóuhý době, Letovice - Zboňek, asi sem si nevšim :doh: Kolega mě chtěl nejspíš varovat, jénže já měl všecky linky vytížený a.. Je tam 50 no :pray:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv úno 22, 2024 8:18 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

pak mě za studena vytáhla hajná :D :D :D
Počkej až tě hajná rozpálí. :D :D :D Musím najít tu scenku s Izerem a myslivkyní. :D :D :D
https://www.youtube.com/watch?v=5gdNNtSEhGA
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv úno 22, 2024 9:12 pm

Prouza88
Příspěvky: 6774
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Ty voe uka, tu neznám :lol:
Izera sem svýho času žral, švára byl jak jeho dvojnik, to samej kůň, jen nebyl herec ale voják a svářeč, a pak přijel na čopru :arrow: bůh :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv úno 22, 2024 9:16 pm

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Na jaké Molce ?ta musela být nadšená ta kráva u pokladny ztveho harapaku co tam stál .V Albrechtice se leží přímo u banhhofu ,místa mraky ,do vycepny 500 m
pát úno 23, 2024 6:34 am

Prouza88
Příspěvky: 6774
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Ve 22:00 zavřela a ráno sem byl fuč :wink: Vám místním se to kecá, já byl rád že sem tam trefil :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát úno 23, 2024 6:40 pm

Prouza88
Příspěvky: 6774
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Jarní úklid, slunce, 15°, trocha ohňa 8)
Obrázek
Holky se hned chytli že budem hrat na hasiče :think: No tak sem se přizpůsobil :mrgreen:
Obrázek
:lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob úno 24, 2024 3:39 pm

Uživatelský avatar
Vincek1
Příspěvky: 1269
Registrován: ned pro 04, 2011 10:22 am
Bydliště: Krnov

Re: Prouza88

Příspěvek

Prouzo- ten Krnov a okolí musiš hlásit, bych Ti přijel potřást pařátkem;)
(DAF LF 45.220) bývalo:) - teď stůl ( kancelářský ) a židle ( s kolečkama :D )
sob úno 24, 2024 9:10 pm

Krocan
Příspěvky: 850
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Hasiči

Příspěvek

No vyprošťováky máš, koukám, v plné pohotovosti, tak Ti přeju příjemnou službu. :lol:
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
ned úno 25, 2024 12:03 am

Prouza88
Příspěvky: 6774
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Hlásim že do Krnova jede kolega, tak mu neutrhni ruku :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned úno 25, 2024 6:35 am

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Zapni si všechny aplikace.at tam trefis.dopo jedu kolem to až snad bude čisto a nemusím si Špígl sklopit
ned úno 25, 2024 10:54 am

CHiP
Příspěvky: 268
Registrován: čtv kvě 09, 2019 8:20 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Prouza88 píše:
čtv úno 22, 2024 8:18 pm
CHiPe, se taky kulový snažíš, tomu musiš jít naproti, dát tam srdíčko, ukázat že to de :lol: S takovou budeš jen podávat nářadí :lol:
V pátek si to u nás vybral Dejl, to zakopal v blátě až po nárazníky. :lol: :lol:
ned úno 25, 2024 4:42 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů