Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Si neumim představit jak se dá zakopat 6x2 v kovošrotu na tvrdym :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned úno 25, 2024 4:56 pm

CHiP
Příspěvky: 268
Registrován: čtv kvě 09, 2019 8:20 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Normálně, jedeš nakládat "na louku" :mrgreen:
ned úno 25, 2024 5:07 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

No jen aby, bo to znám, to je po difec v tom a nemuže se hnout a když dojedu ho vytahnout tak je celej na asfaltu, pod tuplak se mu ze škarpy dostala kopřiva a volá cely firmě kam sem ho neposlal na uplnej Dakar :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned úno 25, 2024 5:53 pm

CHiP
Příspěvky: 268
Registrován: čtv kvě 09, 2019 8:20 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Prouza: Co posílal fotky, tak to zakopal úplně stejně jako já koncem roku, když jsem byl na melouchu (fotku jsem ti sem tenkrát dával) :D
ned úno 25, 2024 6:38 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Nepoučitelní :lol:

Mi pripomíná jeden fór: Víš co se řiká chlapovi s dvouma monoklama? No už nic, bo mu to někdo vysvetloval 2x a stejně to nezabralo :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned úno 25, 2024 6:51 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Té den zas :doh: Dvě a půl hodiny sem najezdil po lese než sem naložil 4 bezruky :doh: Hajnej pak zjistil že už je pul čtvrtý tak zavelel jedem k hromadě, ale.. :roll: Ale bylo tam blata po kokot, ale pod tym makadam :think:
Obrázek

Tak sem couvl co to šlo, na dřevo sem tak tak dosáh, nafurtoval, slezu, a celý auto 20cm v zemi :wall: No ani se to nehlo žejo, takovou váhu nerozhoupeš, navic tam sice byl makadam, ale 10cm a pod tym pul metru jílu :doh: A včil co s tym v 5 večer, traktoristi nametení a tacho dělá tik tak.. Sólo sem vyhoup, ale k cestě 10m a ani boha že bych ten zasr*nej habr sundaval :!: Přišlo na řadu lano :idea:
Obrázek
5m, mělo by být na 50t, při 100t se trhne.. Tak uvázat za vlek, do čuby, plny kule a škub, ani boha :pray: Tak co nejblíž, TCS Off, všecko zavřit, levá na brzdu, pravá až na masku, začlo hvizdat turbo :arrow: start jak na letadlovy lodi a.. Nic :mrgreen: Ták znova, přejet mimo koleje, navíc odlehčit poslední nápravu, škub a vlek poskočil :clap: Ták srovnat rukou oj, forsáž na max, škub a byl sem kabinou ve dřevě naproti :mrgreen:
Obrázek
Dobrý, covnout, zacvaknout, to už veme, vzal sem za ni a byl sem ve dřevě aj s vlekem za sebou :doh: A zpátky ni boha :lol: Tak odpřahnout, 5cm popojet, hajnej šlápl na oj, půl metru dozadu, opatrně vytočit, zacvaknou a byl muj 8) Dvě hodiny v pr :doh:

Mám já to jednoduchý?
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon úno 26, 2024 7:50 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Človeče, raku, som si na teba, tvoju jazdu a legal váhy onehda spomenul. Valim to osobakom do rachoty, tlačil má čas, tak som dal Fabii trochu ohňa. Letím po tej 4prudovke jak triskáč, iba ohnivá čiara za mnou... Dojizdim v pravom pruhu pomalú karavanu, 2x Lkw, nalepený na sebe jak buzny, a za nimy 3osobaky, tak blinker a šup do ľavého , obieham osobaky , 1 Lkw a v polovici 2lkw , ktorý karavanu viedol, cedula zákaz predbiehania , tak Dokončujem predbiehanie a radím sa pred 1lkw v kolóne. Akurát,že pred nim šla ešte ochcavka, a v nej cajti, rozblikali to, ja sa lúčil s vodičákom, bo rýchlosť bola priam nadzvukova a uz som premýšľal,ako to oznámim doma🙏 . Borci vyliezli, kontrola, papiere a hneď spustili, zákaz predbiehania, 4500kc na mieste a 6 bodov... No jeblo má skoro... Hovorím,veď som dokončil manéver, a vraj nie, mal ste pribrzdiť a zaradiť sa medzi tie 2lkw. Hovorím,dyt by som medzi nestrcil ani papier... Neoblomný boli, zatiahol som to kartou a myslel na to jak tu píšeš tie svoje stihacie jazdy a zatiaľ ti vse vychádza... Ja sa raz nahlil a malem má to stálo noty 🫣😩😅
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pon úno 26, 2024 11:44 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Peter Peter :cry:

Já by sem se hadal, a do spravka, nebylo bezpečné se zařadit, pokud tam teda nebyl zákaz celou dobu :pray: U nás teď dva to samý, z Blavy do Brna, kolona už ze Židlochovic, doskákali kamsi k Modřicim a tam je napadlo že nebudou stát na tym třípruhu a tlačit se doprava ale vemou to prostřednim do centra a na pumpě se otočí.. Oba za 5000 a body :doh: Taky bych šel do správka :think:

No, musi se to umět, ale i tak to sem tam nevinde, kámoš platil teď v Rakousku přes tisic eurokorun, blbá náhoda, potkal je a už si ho vedli :pray:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte úno 27, 2024 6:11 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Hajnej pak zjistil že už je pul čtvrtý tak zavelel jedem k hromadě
Co to je za hajnýho???? Kdyby zavelel jdem do hospody, ráno moudřejší večera, tak by jsem to pochopil. Ale . Prostě NOVÁ DOBA.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
úte úno 27, 2024 6:51 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

To víš, kde jaká kokotina, to je moje :lol:

Neska zas :doh:

Dojedem ráno v 5ti na pilku, musim je tam složit tak se první melduju v automatu, beru kartu a v 7:00 svítí moja RZ, tak valim na váhu, kde se hned bere vzorek. Najedu tam k automatu, strkám kartu a nejde :think: Koukám, na displeju svítí nuly.. Tak hvizdnu na pohunka, co to tam fotí a řeže, "Du meister, die wage get nit" :think: A už to začlo :mrgreen: Si prej couvni kousek a poď za mnou do kanclu :roll: No maj tam limit, listek neukážu :mrgreen:

Pak už sem byl ale na koňovi, složil sem 4naše experty a tradá 200km do Svitav, odjižděli postupně, první v 8:00 a pak po 15ti minutách.. Já odjel v 9:15 a ve Svitavách sem ve 12:30 kilák před lesem předjel i toho co odjižděl v 8:15 8) Na prvního sem měl manko asi 20minut :D Je to nevděčný, odjíždíš poslední a všude musiš bejt první :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte úno 27, 2024 7:45 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Prouzo ty jednou dojedeš. :D :D :D Asi jsem už starý a žiju z takových těch lidových mouder. Když někdo nespěchal,nebo otálel rozhodnout, tak se mu řeklo, běž pěstovat do lesa stromy, tam taky nemusíš spěchat, ony neutečou. To samé s tím tvým pracovním tempem. Znám kluka (už taky starý chlap) Točil s liánou Gyor 3x za týden (před rokem 2004), tak byl hrdina, jednoho dne mu došli síly a vzpřel se a skončil. Byl jsem u pohovoru s jeho nástupcem, když s ním mluvil majitel. No on J.J. byl netáhlo a skončil. :wall: :wall: :wall:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
úte úno 27, 2024 9:48 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

A nejseš náhodou Pan J.J. že ne :lol:

35, to bych eště nemusel, obzvlášť v týdle době, narazit na zenit, rezervy sou :mrgreen:

Hele šecko končí, a někde litá někdo lepší než kdokoliv z nás, to tak je, a o to je to napínavější :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte úno 27, 2024 10:10 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Nene, nejsem pan J.J. Ale jsem něco podobného. :D :D :D
35 No já do 50ti se cítil mladý. Neboj, po té 50tce se to zlomí. Taky jsem si říkal, že nikdy nebudu starý, ale bohužel mě to dohnalo. :cry: :cry: :cry:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
úte úno 27, 2024 10:23 pm

Krocan
Příspěvky: 850
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Nestraš

Příspěvek

Nestraš Prouzu. Hele, někdo je čipernej a bystrej v osmdesáti, někoho (třeba mě) padesátka zlomí. Znám chlapa, autoelektrikáře, od mlada chlastá ligu. Je mu přes osmdesát, dodneška mozkovna v cajku, pořád obhospodařuje velký pole a nějaký prasata a pořád si dělá na baráku. V práci se sice nepředřel, ale celý život melouchy a to pole a vypadá maximálně na petašedesát. V práci teda hovno dělal, furt popíjel a různě pobíhal po dílně; měl ve svěráku vždycky startér a jak na dílnu přišel někdo nebezpečný, tak o startér okamžitě začal brnkat plusem, až lítaly jiskry a liboval si: "tak už ta svině chodí, ale že to dalo práce!"
Každý to máme jinak a třeba Prouza vyzraje a v šedesáti bude klacky nakládat ruční kočkou a heverem a padesát tun bude mít za dvacet minut na voze. :hands:
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
stř úno 28, 2024 12:42 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

to Krocan: No jasně, taky jsem znal člověka, co v 84 letech vymetal diskotéky pro starší a pokročilé, byl akční typu dejte mi lidi, já to udělám a pak mu našli rakovinu kostí a do roka umřel. V tomto směru to chápu. Ale přijde na to sám, až 15 min poleze na tu ruku, místo aby za 15min odjíždělo jedno složené auto. Já do padesátky jsem neznal slovo schůdky na lowdeck, skákal jsem sem tam jak veverka, teď není nakládka, vykládka aby jsem nevytáhl schůdky. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
stř úno 28, 2024 7:18 am

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů