Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
jose rabano
Příspěvky: 7535
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Osobně bych to moc ne oslavoval.
ned dub 21, 2024 1:15 pm

Uživatelský avatar
zdenekjihlava
Příspěvky: 1567
Registrován: sob zář 04, 2010 10:53 am
Bydliště: jihlava

Re: Prouza88

Příspěvek

Ach bože další kurvitkou. Tahač bude o 20 tisíc euro dražší a po dvou letech se to vysype za dalších 20 tisíc euro.
Zijte dlouho a blaze.
ned dub 21, 2024 3:40 pm

Prouza88
Příspěvky: 6779
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Mě zajimaj poznatky z praxe, jestli to funguje, tahá, spotřeba, nějaký limity, ale dik za článek :wink:

4215: Ty experte, váhu řešim každý deko :idea: Dám ti příklad..
Dojedu s V8 do lesa, zatahnou tě na druhej konec do nehlubšího močálu a tam otočka, přes ruku na 15x do ouzkýho přes škarpu a stromy, a tam zrovna nechceš mejt prázdnej 6t na přední ose :wink: Až se otočíš, začneš pomalinku polehounku cestou z5 sbírat klacíky, jak se lepší cesta a klesá blato, stoupá váha, na konci lesa seš ideálně na asfaltu a, tady teprv neřešíš váhu :lol:


Já bych řek supr fičura, zadarmo o dvě řady silnější motor a emise stejný, váha navic nikde a 5let to snad vydrží, ůspora nafty značná.. Proč ne :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon dub 22, 2024 8:06 pm

jose rabano
Příspěvky: 7535
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Rak.i save bere cca 3 litry min než běžné fh 500.vahy ty naše trapne na plachtách do 26000lg max.vic nevozim.Ad blue to bere ještě míň.projev motoru je takovy aspoň ten můj to upne ztichne pod 1000 ot ale furt jede .
úte dub 23, 2024 9:15 pm

Prouza88
Příspěvky: 6779
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Nějaká kontrolka že to funguje, tlaky turba pod 1000ot, kde máš zelený pole? Jak poznám že to na autě je když to na dveřich není nalepený?

Vy jich máte na firmě vic ne? Už se to dodrbalo někomu? Kolik máš už km?
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte dub 23, 2024 9:51 pm

jose rabano
Příspěvky: 7535
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Tak je tam ten nápis i save přece .já to tam ani nelepim leží to pod postelí.Plno nových volv jsou i klasické 500,třeba v Polsku tamdemy Ekookna ,mají jich 700 a všechny normálních.Motor má jiný zvuk už na volnoběh ,rachotivý .pri jízdě jak to vyřadi na volnoběžku piskavy zvuk ,jakoby uvadal.Ted to má 350,dvě závady vždy adblue.Peter už hlásil něco o novém modelu ,mě to už nic neříká ,ani se mi nechce zas stahovat ,jak to pak koupi je pár nových ,dobrých ,ať se pobijoi o to.Vozin jen 25 t pod plachtou ,v Kassel jak to nechám jet ,nijak nezasahují ,nepodrazuji,předjíždím všechny actrosy co mám mají pod 1860 napis na dveřích ,Many po 520,Dafy všechny hlavně ty nové ,to mi přijde jako lemra .Scanie 500 jede tak podobně bych řekl jak toto.nemyslim V8
pát dub 26, 2024 7:14 am

jose rabano
Příspěvky: 7535
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Máme jich deset stejných po sobě ,úplně stejne všechny ,SPZ taky po sobě koncovka od 11 po20.Z počátku se sekal ten tablet věčně ,rádio ,navigace se furt motala ,ta kamera ve spigku občas nesla ,na vše funguje to jak to na dvakrát zamknes ,uspis.Ty auta nemají odpojovač baterek jak staré 500 e6.tady mám baterky tři ,jak dělám neděli někde v Německu ,nic nestartují a stejně v pondělí ma75 % kapacity ,ty horní myslím,spodní statrvaci ukazuje pořád 100%.Jo teď vyskočila nějaká závada osvětlení to vypisuje,to má ty led světla ,ale obcházel jsem to x krát a vše svítí ,tak nevím co mu mrda.A píše ještě málo vody v chladiči ale to je fake hláška ,vody je dost To kdysi psala každá scanie.
pát dub 26, 2024 7:21 am

Prouza88
Příspěvky: 6779
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Zase průser! Tentokrát monstrprůser, vypadá to že mě postaví s půlkou firmy před vojenskej soud mrgreen:

No jeli sme k vojákum pro dřevo.. Tak šup šici do vojenskyho prostoru na překladiště, hajnej že tu maj dnes střelby a kontroly :think: OK a jel sem do lesa.. Volá bezruka ať se někde zašiju, že dojela vojenská policie a že tam nemáme co dělat :roll: Pozdě, už sem valil z kopce dolu a hned to začalo, kde máme povolení k vjezdu :doh: Naco, pustil mě hahnej, jedu pro dřevo co bych kde řešil žejo, všecko je domluvený.. A kde ho máte? Nevim, v lese někde zustal šak trefim.. A jak ste se sem dostal přes závoru? Mam klíče.. A kde ste je vzal??? Od hajnýho :) Jak vám mohl dát klíče od vojenského prostoru :doh: :mrgreen:
Tak bezruky flastr a bylo.. Mi vyřechtaní jenže nebylo..
Odpo volal nějakej velitel starýmu, jak je možný, že sme neměli povolení, no on je vedoucí taková veselá kopa, tak se mu smál do telefonu a bylo, šak co řeší, jezdime tam leta :roll: Ono je to ale nepustilo zeleny mozky a neska volali nějaký šarže ze štábu :mrgreen:

Jak je možný že vozidlo autoškoly vniklo do vojenskýho prostoru :mrgreen: Tak se mu starej zase řehnil a začal randál.. Že prej nemáme povolení ani prověrku bla bla, tak mu vedócí se smíchem řek že sme prověření letama tvrdý práce a toho málem jeblo :mrgreen: No chvilu eště vřískal a pak mu šéfik řek že na kokotiny nemá čas, že mu volá hajnej a třísk mu s tym :lol:
No chvilu na to volak nějakej major že to dostal rozkazem a začlo to nanovo, jak je možný že sme vjeli se třema autama do prostoru.. Starej sprdele povidá, jak se třema, byly čtyři ale ten jeden ujel, toho ste nestihli chytit :mrgreen: A byl zase řev, že sme neměli povolení a, že sme ohrozili bezpečnost státu a že nás postaví před vojenskej soud.. Ten náš už to smíchy nevydržel a povidá mu, že před vojenskej soud to asi nepude, páč Pepa má určitě modrou knížku a bylo po rozhovoru :lol:

Ty kráso ty nás zničej, očekávám o půlnoci vpád komanda do ložnice :mrgreen:

Jen já můžu mejt takovy průsery :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát dub 26, 2024 12:50 pm

Prouza88
Příspěvky: 6779
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Jožo supr info.. jak beres v kopcu klasiku 500 a 540?
Mam info ze ta 460TC ujede aj 540...
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát dub 26, 2024 2:05 pm

Uživatelský avatar
Adjunkt
Příspěvky: 1494
Registrován: úte led 11, 2011 7:56 am
Bydliště: Děčín

Re: Prouza88

Příspěvek

Tak ať si to dřevo vozej sami na 810 :D
Trochu mě překvapuje ten hajnej, ten by měl vědět, jak to tam chodí...
pát dub 26, 2024 3:01 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4506
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

:D :D :D To zase "generálové" nemají co dělat. :D :D :D
Jsem si vzpoměl na jednu historku. Jeden traktorista vozil od stohu do kravína 7 vozů slámy, po takové silnici 5té třídy. Dělal to léta. Jednou ho chytli tehdejší VB a se slovy "Jak to že táhnete 7 vozů?" On s ledovým klidem odpověděl. " Sedum, já jsem jeden ztratil, měl jsem jich 8." :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát dub 26, 2024 6:05 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4506
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

No ale zase na druhou stranu???? :?: :?: :?:
Kdyby byl Prouza ruský agent, a provedl sabotáž, tak až v Parlamentu by se to řešilo a hledal se politický viník. V.I.Z. Tento týden parlamentní vyšetřování střelby na filozofické fakultě.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát dub 26, 2024 6:09 pm

jose rabano
Příspěvky: 7535
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Rak. Ten motor sám o sobě není spatny.Kroutak je fakt hodně dole ,jede to furt.A ad Blue to třeba bere asi tak polovinu.
pát dub 26, 2024 11:01 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3415
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Prouza88

Příspěvek

jen taková technická..ne že bych se vám do toho chtěl hoši montovat..pokud zmiňujeme krouťak, tak ten by měl být v rozsahu otáček +- konstantní, asi chtěl Jožo říct, že i při nízkých otáčkách má motor tah ?
ned dub 28, 2024 1:53 pm

Prouza88
Příspěvky: 6779
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Ajé BrŇák a krouťák :lol:
Obrázek
V grafu maj chybu, ale i tak ± konstatní néní ani nebude :D

Obrázek

Esli se těm grafum dá věřit, tak i-save tahá o 100ot níž dole ale taky o 100-200ot míň nahoře :think: Tak ti nevim nevim kdybych to vzal na Vysočinu, aby mi to v kopcu nekleklo, bo dle grafu to bude astmatický :mrgreen: Jožo? Jak to tahá nahoře kolem 3000?? :mrgreen:



Kluci neblbněte, dyť mě znáte, agent jo ale svym způsobem :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned dub 28, 2024 4:07 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host