Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Martoh
Příspěvky: 299
Registrován: pát lis 14, 2008 9:39 pm
Bydliště: Ústecko

Pojišťovna D.A.S

Příspěvek

Ahojky všem :wink:

Nedávno se u nás na firmě rozpoutala debata o této pojišťovně. Ale informace byly různé, až zavádějící, tak proto ten můj dotaz.
Máte někdo nějaké info, či zkušenosti o této pojišťovně?
Díkes za odpovědi :)
sob lis 15, 2008 11:34 am

Ota Pentagon
Příspěvky: 268
Registrován: pát srp 17, 2007 9:39 pm
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Prý je to na prd. Jen čerpán z názorů kolegů,bývalých jejich klientů.
Teda jen u nás. V zahraničí působí prý naprosto jinak.
Ota Pentagon- člen 1. asociace řidičů v ČR !
SPŘ ČR, o. s. www.proridice.com
sob lis 15, 2008 4:32 pm

Helena

Příspěvek

Už jsem tu na několika místech psala, že jsme s právním pojištěním této společnosti spokojeni. Máme u nich i povinné ručení a zatím taky OK. Myslím, že právní pojištění by měla mít každá firma, minimálně ty firmy, co jezdí mkd. Pojišťovací prémie už se nám zaplatila na několik let dopředu, tím že nás vysekali z několika přestupků.
sob lis 15, 2008 5:04 pm

Ota Pentagon
Příspěvky: 268
Registrován: pát srp 17, 2007 9:39 pm
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No jo Heli, ale v Německu to chodí jinak. Já řešil různé pojišťovny, ale tolik negativních ohlasů na DAS v CZ jsem opravdu nečekal.
Ota Pentagon- člen 1. asociace řidičů v ČR !
SPŘ ČR, o. s. www.proridice.com
sob lis 15, 2008 5:07 pm

trucker100
Příspěvky: 254
Registrován: pon led 14, 2008 3:36 pm
Bydliště: Rychnovsko

Příspěvek

Ono stačí mít jen nalepenou tu jejich samolepku na autě a policajti jednaj úplně jinak :)
Na mě se nemusí křičet,mě to stačí říct desetkrát!!!
sob lis 15, 2008 5:57 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

my jsme naprosto spokojeni 8)
sob lis 15, 2008 6:38 pm

Martoh
Příspěvky: 299
Registrován: pát lis 14, 2008 9:39 pm
Bydliště: Ústecko

Příspěvek

Díky všem za odpovědi :wink:

Spíš by mě zajímali informace z pohledu řidiče, než z pohledu firmy. V Čechách jezdíme minimálně, takže pokud má někdo info jak to funguje venku, tak budu rád :)
sob lis 15, 2008 7:15 pm

Pupajz
Příspěvky: 195
Registrován: pát bře 28, 2008 4:38 pm
Bydliště: Sev.Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojišťovna D.A.S

Příspěvek

[quote="Martoh"]

Já mám zatím naštěstí? jen jednu zkušenost a DOBROU.V Holandsku u Rijenu je mi podařilo nacouvat do osobáku.Než jsem couvl tak jsem se vylezl podívat a nic tam nestálo,musel se za mne nalepit jak jsem lezl do auta.Já stál hned na začátku parkoviště,tzn.,prdel jsem měl hned u bílé čáry,on už stál za plnou.Vylezl začal cosi chrochtat.Tak jsem začal řvát (česky).On že policajty,já na to OK!Pak si všiml DASky a že no policajt,že prý OK! :shock: Já neměl s autem vůbec nic,ale on měl Viano jak po atentátu.Tak jsem mu řekl,ja call policajt.Zalolal jsem na DASku,ať pošlou benga,protože neumím chrochtat holandsky.Benga dojely téměř ihned,ukázal jsem jim fotku z mobilu,páč vychcánek se postavil přede mne.Ode mne nechtěli ani řidičák,jen občanku,něco si napsali a že můžu jet,ale ho začli prcat dost drsně.Nevím co mu říkali,ale zbledl docela kvalitně.Takže já jsem pro dasku,mám full a spokojenost,zatím.Uvidíme co bude dál
sob lis 15, 2008 7:26 pm

Martoh
Příspěvky: 299
Registrován: pát lis 14, 2008 9:39 pm
Bydliště: Ústecko

Re: Pojišťovna D.A.S

Příspěvek

Pupajz píše:
Martoh píše:
Já mám zatím naštěstí? jen jednu zkušenost a DOBROU.V Holandsku u Rijenu je mi podařilo nacouvat do osobáku.Než jsem couvl tak jsem se vylezl podívat a nic tam nestálo,musel se za mne nalepit jak jsem lezl do auta.Já stál hned na začátku parkoviště,tzn.,prdel jsem měl hned u bílé čáry,on už stál za plnou.Vylezl začal cosi chrochtat.Tak jsem začal řvát (česky).On že policajty,já na to OK!Pak si všiml DASky a že no policajt,že prý OK! :shock: Já neměl s autem vůbec nic,ale on měl Viano jak po atentátu.Tak jsem mu řekl,ja call policajt.Zalolal jsem na DASku,ať pošlou benga,protože neumím chrochtat holandsky.Benga dojely téměř ihned,ukázal jsem jim fotku z mobilu,páč vychcánek se postavil přede mne.Ode mne nechtěli ani řidičák,jen občanku,něco si napsali a že můžu jet,ale ho začli prcat dost drsně.Nevím co mu říkali,ale zbledl docela kvalitně.Takže já jsem pro dasku,mám full a spokojenost,zatím.Uvidíme co bude dál

Díky kolego :wink:
Ještě otázečku. Na kolik tě to všechno vyjde? Sice jsem koukal na jejich stránky, dočteš se tam co všechno pojistí, příklady ze "života", ale kolik za to všechno tam není :?
sob lis 15, 2008 7:43 pm

sanny
Příspěvky: 247
Registrován: úte bře 04, 2008 8:14 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

Ted zrovna si v tom ctu a docetl jsem se, ze zvyhodneny balicek RIDIC PROFI stoji 2.000,- rocne. Jinak samotny pojisteni ridice vozidla stoji 1.200,- tam pisou.
sob lis 15, 2008 7:50 pm

Martoh
Příspěvky: 299
Registrován: pát lis 14, 2008 9:39 pm
Bydliště: Ústecko

Příspěvek

sanny píše:Ted zrovna si v tom ctu a docetl jsem se, ze zvyhodneny balicek RIDIC PROFI stoji 2.000,- rocne. Jinak samotny pojisteni ridice vozidla stoji 1.200,- tam pisou.
Tak to sorry, jsem nějak špatně koukal :roll: Jdu se mrknout :wink:
sob lis 15, 2008 7:58 pm

Pupajz
Příspěvky: 195
Registrován: pát bře 28, 2008 4:38 pm
Bydliště: Sev.Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojišťovna D.A.S

Příspěvek

Martoh píše:Díky kolego :wink:
Ještě otázečku. Na kolik tě to všechno vyjde? Sice jsem koukal na jejich stránky, dočteš se tam co všechno pojistí, příklady ze "života", ale kolik za to všechno tam není :?
Já mám kompletní pojištění (domov,řidič atd.)i s pojištěním znaleckých posudků a ročně platím kolem 4200kč
sob lis 15, 2008 8:03 pm

sanny
Příspěvky: 247
Registrován: úte bře 04, 2008 8:14 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

Martoh píše:Tak to sorry, jsem nějak špatně koukal :roll: Jdu se mrknout :wink:
V poho :) Ja to nemyslel zle.
sob lis 15, 2008 8:07 pm

Martoh
Příspěvky: 299
Registrován: pát lis 14, 2008 9:39 pm
Bydliště: Ústecko

Příspěvek

sanny píše:
Martoh píše:Tak to sorry, jsem nějak špatně koukal :roll: Jdu se mrknout :wink:
V poho :) Ja to nemyslel zle.
Už to vidím :D Koukal jsem předtím na stránky nějakého jejich dealera, ten tam ceny neměl.
sob lis 15, 2008 8:12 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů