V případě problémů s fórem, připomínek či dotazů použijte prosím tuto sekci.

Moderátoři: martin_100, Olda, david

Odpovědět
Helena

Příspěvek

teď prásknu sama sebe, nešlo by tohle OT přesunout?

http://www.liaz.cz/forum/viewtopic.php? ... start=1020
sob led 03, 2009 1:13 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Hele, kluci moderátorský šikovný (a i Vy všichni ostatní).....už tu několikrát na různých místech zaznělo, že toho tu je moc, že se lidi přestávaj orientovat apod. Nemám teď minimálně do víkendu čas vymýšlet co změnit, jak to překopat apod. Ale...pokdu Vás něco napadne, dejte vědět. Asi by to chtělo třeba Pokec všobecně ještě nějak víc rozdělit....ale jak?

Vaše jakékoliv nápady a komentáře uvítám.
stř led 07, 2009 1:21 pm

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

pokec všeobecně mě poslední dobou přijde jako krafárna otéčka..... v který mělo bejt devadesát procent toho co je v pokecu. asi tak bych to viděl, že jako tohle je ten největší problém. lidi nečtou založený vlákna a přidávaj názvem jiný - podobný přitom o dvě strany zpět obsahem existuje to samý. jedině snad žádat zdejší vedení a založení každýho novýho vlákna, ale fakt nevim, já tomuto moc nehovim a navíc je to jen můj názor, schválně co na to ostatní
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
stř led 07, 2009 1:38 pm

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Příspěvek

souhlasim s matesem,presne jak rika lidi nečtou založený vlakne a pridavaji jiny a ty samý nebo podobný....a taky uz se tu objevilo par temat na dotaz na firmy v pokecu všeobecně...to si neumí projit cele forum? myslim že by bylo dobre,taky temu Firmy/Dopravci presunout nekam vyš at je to na očích....jen muj nazor

:roll:
stř led 07, 2009 1:43 pm

tatracyber
Medvěd
Příspěvky: 3182
Registrován: čtv bře 09, 2006 4:27 pm
Bydliště: Reichenberg

Příspěvek

Prostě musíme dělat ty seznamy témat. Ono to docela pomáhá (myslim).
Lidi jsou prostě líný si to tu pročíst tak udělaj duplicitní diskusi k existujícímu tématu a pokud jsou to koumáci tak ji i nesmyslně pojmenujou.
Takže ty seznamy je jedna věc.
Druhá věc je ta, že bychom měli kontrolovat ty názvy těch diskusí, ať je jasný o co v nich jde.
Teď jsem přemýšlel jak by šlo vyřešit to přesouvání příspěvků mezi diskusema a řešil bych to takto. Prostě se vše vloží do jednoho příspěvku jako jedna velká citace, která se nadepíše "přesunuto z ..." a obsahem té citace budou texty příspěvků včetně ID zúčastněných uživatelů fóra. Je to malinko pracnější, ale dá se to, Už jsem to kdysi zkoušel.
No a co se týče pokec všeobecně: Ten by se měl pořádně prolízt a vytřídit a následně udělat seznam, aby se nám to líp hlídalo a nováčkum se v tom lépe orientovalo. Nebo by se ten pokec ještě přerozdělil, ale nevim do jaký hloubky lze forum dělit. Pokud to nejde hloub než například TRUCKY-LIAZ-jednotlivý vlákna tak to asi bude obtížný. Leda že by David udělal samostatnej úsek jako je TRUCKY,Firmy..,Motorsport , kerej by nazval Pokec Všeobecně. Ten by se pak nějak smysluplně dělil třeba na Zákony a vyhlášky, technika, humor, uzavírky, kecání, ježdění atp... a přesypalo se do jednotlivých sekcí vhodný dukuse.
Ti pádem by se to celkem vytřídilo, bylo by jednodušší udělat seznamy a asi by se to i líp hlídalo.
Už tu nejsem, už mě s fórem neotravujte.
stř led 07, 2009 3:07 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jj, posadit pokec na úroveň TRUCKů jde...taky mě to napadlo. A dál to pak přerozdělit...na debaty o erotice...apod. :-)
stř led 07, 2009 3:42 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

já si myslím že jak by v diskuzích podle značek měl být zachován pořádek a přehled, tak v pokecu bych to neřešil tak akčně protože se to jmenuje pokec všeobecně a ať tam lidi maj mjakous takous volnost bavit se bez nějakých dohlížení a tak ... ať před napsáním nějakého příspěvku emusím hodinu hledat zda někde něco už tu bylo ne ... to mě pak přejde chuť a buď se na to vyprdnu a nenapíšu nic nebo to hosím na jiný forum kde se todle neřeší tolik ...
stř led 07, 2009 4:42 pm

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

Pokec sem chtěl zredukovat ale zaznělo že si lidi ty starý plky rádi přečtou .. tak nevím ... opravdu je tam dost vláken o 2-5 příspěvcích a obsahovně v tom nic neni.

Nějaký dělení pokecu bych neřešil ... to je myslim si zbytečná práce a pokud tam někdo založí vlákno co by se hodilo jinam tak přece neni problem to přesunout případně pokud už někde existuje tak tam pisatele nasměrovat. Případně do patřičných míst jeho text přecitovat a daný duplicitní téma smazat. :wink:
stř led 07, 2009 5:14 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10892
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Davide, nebo kluci moderátorský, můžete někdo smáznout, jak jsem napomínal bagra?

http://www.liaz.cz/forum/viewtopic.php?t=3008&start=15
BES - běs
čtv led 08, 2009 12:29 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

cuisine píše: tak v pokecu bych to neřešil tak akčně protože se to jmenuje pokec všeobecně a ať tam lidi maj mjakous takous volnost bavit se bez nějakých dohlížení a tak
A to je otázkou, co je lepší, zda bordel a např. témata profesáku třikrát za sebou....nebo trochu buzerace z naší (mé) strany...a vše po kupě.

Ale to je zase skoro na všelidové hlasování... :-)
čtv led 08, 2009 9:21 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

tatracyber píše:Leda že by David udělal samostatnej úsek jako je TRUCKY,Firmy..,Motorsport , kerej by nazval Pokec Všeobecně. Ten by se pak nějak smysluplně dělil třeba na Zákony a vyhlášky, technika, humor, uzavírky, kecání, ježdění atp... a přesypalo se do jednotlivých sekcí vhodný dukuse.
Ti pádem by se to celkem vytřídilo, bylo by jednodušší udělat seznamy a asi by se to i líp hlídalo.
Do toho bych asi šel. Roztřídit to na technická témata, legislativní témata, ....a jaký ještě další.....??? a rozházet to postupně do toho.

Co :?:
čtv led 08, 2009 9:23 pm

tatracyber
Medvěd
Příspěvky: 3182
Registrován: čtv bře 09, 2006 4:27 pm
Bydliště: Reichenberg

Příspěvek

Tak udělej hlasování, umísti ho někam nahoru do pokecu a ať rozhodne veřejnost
Už tu nejsem, už mě s fórem neotravujte.
čtv led 08, 2009 9:31 pm

redhot123
Příspěvky: 80
Registrován: stř čer 04, 2008 12:15 pm

dotaz

Příspěvek

Zdar..proč jste mi tam nenechali to téma s tím profesákem na slovensku?V tý spoustě příspěvků co tam je mi nikdo na toto téma nic nenapíše.Je to přeci samostatné téma.Tady se píše o českém profesáku(hlavně) a já mám téma na slovenský profesák.Nejdřív jste se měli zeptat jak je to myšleno a ne to hned zamknout!!!
pát led 09, 2009 9:35 am

MagicMisel
Příspěvky: 306
Registrován: sob zář 09, 2006 10:36 pm

Příspěvek

co takhle založit nějakou Truck recenzi?něco jako je www.autorecenze.cz !kdo by chtěl napsal by zkušenosti,spolehlivost ,spotřebu a rozepsat se jak byl s kamionem spokojeny atd atd !jestli to tady teda už neni :oops:
ned led 11, 2009 4:56 pm

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

To by nemusilo bejt špatný takovou zvlášní sekci , něco jako ... Prověřeno truckery..testy, recenze,návody..
akorát aby se to nezvrhlo v další všeobecnej pokec, muselo by se to hlídat a sebemenší offtopiky hned mazat
nebo každou recenzi uzamknout :idea:
ned led 11, 2009 5:43 pm

Odpovědět

Zpět na „Správa fóra, připomínky, oznamovna problémů s fórem “

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host