Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10892
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

:clap: :clap: :clap: nestačím se divit...
BES - běs
úte led 27, 2009 5:27 pm

dave007
Příspěvky: 78
Registrován: pon led 26, 2009 1:13 pm

Příspěvek

Děkuju za odpověd především od Martina440. Na magnet kašlu, nechci nějak poškodit auto. Pokud někdo ví budu rád. Prosím o reakce jen od lidí co nemaj v hlavě hlínu. Když umíte jen na forech nadávat a tím Váš "um" s pc končí, tak radši mlčte. Nadávat umím taky :roll:
stř led 28, 2009 2:34 pm

qwertz
Příspěvky: 30
Registrován: čtv led 22, 2009 5:42 pm

Příspěvek

co jste to za lidi proboha,proč furt chcete za každou cenu fixlovat?jste sami proti sobě,pak se divíte že policajti po vás pasou a váš šéf vás plati mizerně a to proto že vidí jaký jste aktivní trapáci.
stř led 28, 2009 4:59 pm

bazén
Příspěvky: 608
Registrován: ned říj 19, 2008 1:36 pm
Bydliště: Prajzka

Příspěvek

Já osobně bych tady tohle téma ukončil.
Děkuji.
stř led 28, 2009 6:36 pm

petrW.
Příspěvky: 1457
Registrován: ned pro 28, 2008 12:48 pm
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jednou až se vyrovná výše platu se západem a budu moct v klidu platit nájem a žít tak přestanu aetr porušovat. Do té doby musím makat abych nechcíp hlady a měl kde bydlet. Takže to nedělám protože po tom toužím , ale z nutnosti. A celá EU ať si trhne nohou
stř led 28, 2009 7:15 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10892
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

petrW.: proč nechcípnou hlady lidi, co dělaj v kolbence za 15 000?
BES - běs
stř led 28, 2009 7:16 pm

petrW.
Příspěvky: 1457
Registrován: ned pro 28, 2008 12:48 pm
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jo tak to nevím :D ale ja bych akorat zaplatil bydleni a pak bych asi žral kořínky. Ba ne ještě by mi zbylo 800 korun na měsíc a to je v poho. Od zítra jezdím jak mám otevřel si mi oči dík :shock: :D :D :D :D
stř led 28, 2009 7:21 pm

Mack
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv úno 08, 2007 12:42 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

tak to bude asi problem nekde jinde, kdyz by ti nevystacilo 15000, proc mas tak vysoky najem, kdyz stejne doma skoro nejsi :lol:
stř led 28, 2009 8:06 pm

petrW.
Příspěvky: 1457
Registrován: ned pro 28, 2008 12:48 pm
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

:?: :?: protoze tolik to proste stoji a to nemam nic velkeho , možna jsem si měl koupit stan :shock:
stř led 28, 2009 8:51 pm

redhot123
Příspěvky: 80
Registrován: stř čer 04, 2008 12:15 pm

odpověď

Příspěvek

Přidám jedno OT...jsem zásadně zastánce toho ať si každej dělá co chce a to jen do chvíle než to začne ohrožovat moje zájmy a vlastnictví.Moji rodiče mi nikdy nic nedali a ani nedají.Vlastně jsem rodiče nikdy neměl (myslím tím takový ty aspoň trochu starostlivý).Netvrdím,že mi nikdy nepůjčily peníze,ale buď si to nechali mnou podepsat u notáře a nebo jsem jim to musel splatit jinou službou a nebo pokud jsem to nevrátil,tak neustále výčitky a urážky.Chci jen říct,že já platím pronájem bytu 10.000 a nikdy nebude můj.Jsem ženatej a mám dvě děti.Nějaká ta půjčka a pod.Jezdím na kamionu protože jinde se svým vzděláním větší peníze nevydělám.Ne,že bych byl blbej,ale škola pro mě znamenala jen nutné zlo.Takže když tu vidím chytré řeči o dodržování AETRu a podobné bláboly proč někomu nestačí a nebo stačí to či ono,tak mě napadá jen jedno.STAREJTE SE KAŽDEJ O SEBE A VŠEM BUDE DOBŘE.Nemyslím tím být sobec a hulvát,ale nemontovat se do druhých.Snad má každej svejch problému dost a pokud ne tak ať přijde ke mě domů a já mu nějaký svoje rád nadělím...složenek co potřebujou zaplatit mám víc než dost.
stř led 28, 2009 9:15 pm

petrW.
Příspěvky: 1457
Registrován: ned pro 28, 2008 12:48 pm
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

souhlas :clap: :clap: pred deseti lety jsem nedaval ani kolecko do auta a slo to, dneska bys dostal snad dozivoti :D :D :D. podle me to je jenom buzerace a nic jinýho. O nejaký harmonizaci praci osadek nemuze byt ani řeč, teda pokud nechtějí harmonizovat moji peneženku aby nebyla přetížená. :D :D
stř led 28, 2009 9:21 pm

Hroch.R420

Příspěvek

Redhot123: Mas pravdu at si kazdej dela co chce dokud to neohrozuje moje zajmy nebo tak nejak to pises,ale to ze jsou mezi nama dementi ktery jezdi dvacet hodin denne a fixlujou s koleckama nebo s kartama moje zajmy dost ohrozuje,protoze takovej hrdina kdyz usne tak muze zabit me nebo nekoho z moji rodiny. Takze neni pravda ze to je jenom tvoje vec. Taky zivim rodinu,platim podnajem a slozenky,ale k necemu takovymu co vy tady zkousite se neodhodlam,na to to mam v hlave dost srovnany!!!
stř led 28, 2009 9:26 pm

alfa156
Příspěvky: 56
Registrován: úte led 20, 2009 6:01 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

Myslím si chlapi,že spousta řidičů AETR a nařízení 561 nezná aní neví rozdíly! Je to prostě rozdílný režim. V malé míře se dá ušetřit nějaký čas při popojíždění na nakládkách,tím,že se přepne dig. tach do režimu OUT. Potom se napíše použití vozidla firmou,která nakládku provádí,nebo kde nakládáte. Normálně se vyjme karta ven a po OUTU se vloží karta zpátky a čas nakládky se dá načíst pozpátku jako přestávka. Určitě ušetříte něco? Ale někdy to v celkovém čase pomůže,třeba na dojezd.
sakra,to je ale krásná práce
stř led 28, 2009 9:45 pm

Mack
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv úno 08, 2007 12:42 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

dle meho nazoru, kdyz prijedes na nakladku a cekas hodinu dve tak to je pauza a to si muzes lehnout najist apod. kdyz mas nalozit tak si te vzbudi nalozis a jsi odpocinutej aspon na dalsi dobu, jezdil jsem tak dva dny "non-stop" pri kazde nakladce jsem vkladal nove kolco a napsal ze jedu poprve, mel jsem jeste stesti ze na kazdou nakladku jsem mel jine auto. ale pokazde nez jsem se dostal na radu vyloz nebo naloz jsem se vyspal popripadne najedl a za dej jsem naspal kolem 10h. coz by do normalniho rezimu neslo.

ale jsem proti tocit francii CR na jeden naraz abych oblb kolco apod. proste spanek a jidlo a nazdar a pak me je jedno jak se me to v tom dni rozvrhne
stř led 28, 2009 9:58 pm

fatal_netware

Příspěvek

Dost dobrá diskuze :smich: :valetsesmihy:

Pro Admin:
Když za Tebou příjde policie se soudním příkazem aby jsi jim zveřejnil IP adresy v návaznosti na toto vlákno, zvřejníš je?
Jseš ze zákona povinný uchovávat IP adresy?
Jseš trestně odpovědný, že jsi jako Admin nechal diskuzi dojít do fáze nabádání, či napomáhání trestnému činu?

Jestliže jsi na první dvě otázky odpověděl kladně, vysvětli prosím Tě některým co to je IP adresa.
stř led 28, 2009 10:00 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů