Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
petrW.
Příspěvky: 1457
Registrován: ned pro 28, 2008 12:48 pm
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

:!: :?: tak to je sila jaký nabádáni vy z toho děláte druhou světovou :shock: :shock: je to samy zločin :D :D :D neříkám že je v pořádku jezdit 20 hodin, ale říkám že není v pořádku aby mi diktoval nějaký ůředník kolik si múžu vydělat. :shock:
stř led 28, 2009 10:08 pm

alfa156
Příspěvky: 56
Registrován: úte led 20, 2009 6:01 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

Trestný čin je prokázáný skutek!! Myslím,že v rámci pokecu,se nezachází do extrémů! Co je IP adresa snad ví v dnešní době každý. A taky myslím,že se dá vyhledat i když to numero je neskutečné.
sakra,to je ale krásná práce
stř led 28, 2009 10:12 pm

alfa156
Příspěvky: 56
Registrován: úte led 20, 2009 6:01 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

Pekařům tvrdne mozek. Nic ve zlém.
sakra,to je ale krásná práce
stř led 28, 2009 10:14 pm

redhot123
Příspěvky: 80
Registrován: stř čer 04, 2008 12:15 pm

odpověď

Příspěvek

Nestačím se divit...doufám,že to Fatal nepsal vážně?Je jasný,že ten kdo jede 20 hodin v kuse a třeba několikrát za sebou je už sebevrah jestli ne už vrah.To je snad jasný každému.Šlo mi o to,že každej tu kecá o tom co by bylo a mělo být,ale chová se pak na cestě nebo v práci jinak.Já jsem huba nevymáchaná a stálo mě to párkrát místo a nebo fakt skvělou nabídku.Jsem typ co si nenechá nasrat na hlavu a pro ránu nejdu daleko,ale taky jsem se musel zklidnit.Mě vadí,že řidiči držkujou nad tím jak je šéf nutí porušovat AETR,ale sami pak klidně dojedou domů nebo na firmu a to maj třeba i několik hodin po výkonu.Nebo si berou AETR jako rukojmí,když se jim nechce tahat.Taky ho zneužívám a porušuju a modlím se před každým policajtem co vidím u krajnice aby mě neodmávnul.
stř led 28, 2009 10:49 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10892
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Já nezneužívám AETR ani ve svůj prospěch a už vůbec nechápu, jak můžete tvrdit, že ho porušovat musíte, aby jste vůbec přežily??? Opravdu jsou rodiny z dětma, kde ani jeden z nich nemá příjem 4O OOO a od rodičů a ani od nikoho jiného nedostane a fungujou úplně normálně.
BES - běs
čtv led 29, 2009 12:30 am

alfa156
Příspěvky: 56
Registrován: úte led 20, 2009 6:01 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

Tak mi chceš říct,že když ti to v pátek nevyjde tak zůstaneš víkendovat 2 hodky od baráku? Většinou šéf nechce,aby auto stálo někde na parkingu bez dozoru! :evil: :twisted:
sakra,to je ale krásná práce
čtv led 29, 2009 8:36 am

čerf
Příspěvky: 19
Registrován: sob bře 22, 2008 6:32 pm

zpět k tématu

Příspěvek

Magnet je na to, abys poodjel od rampy a doďál pauzu, na chvíli. Pač tacho komunikuje furt s tim čidlem.Když na něj jedeš dlouho, ku.víš tim tacho,(nehledě na to,že některá auta ztratí výkon-na jízdu magnetem) je to jako když dáš dost poškrábaný CD do mechaniky, chvíli to zkousne, pak odejde(jedno druhý nebo oboje). Na kartu se ti to sic nezapíše, ale zůstane to v tacho jako chyba, ten si to totiž taky ukládá. Někteří polcajti maj svoje karty,trochu jinak vytuněný, tvoje (smazaná) je nezajímá. Stahnou to na svoji a nestačej se divit (vykon-pauza-chyba-pauza atd). Karta je pouze na přenos dat, jako RW CD, když ho smázneš, kdo se trochu vyzná v počítačích tak ti z toho ty data stejně vytáhne.Ano existuje způsob jak z ní ty data dostat a to i bez počítače, ale můžeš jím tim poslat na věčnost.

Tak si to přeberte jak chcete.
asi teta, asi
čtv led 29, 2009 8:42 am

redhot123
Příspěvky: 80
Registrován: stř čer 04, 2008 12:15 pm

odpověď

Příspěvek

pro Intercool:měl jsem na mysli přesně takové chytré řečí jako jsou ty tvoje...nejspíš budeš maník co ještě bydlí u táty a mámy a je doma u rodičů vždy na nedělní oběd.Jasně,že jsou rodiny kde mají dohromady 20.000 a míň a stačí jim to,ale už je vidím jak platěj nájem 10.000 a z druhejch 10.000 žijou.Absolutně nemáš pojem co je to živit rodinu a mít na chod rodiny,tak aby se za tebe nemuseli děti a manželka stydět.Jsem teď bez práce a sám před sebou si nedokážu obhájit proč ji nemám.Hlavně mi teď nepiš jak jsi na tom stejně jako ti co mají dohromady příjem 20.000 a jseš naprosto v pohodě a vycházíš s penězma a ještě ušetříš.Kdybys měl ponětí o čem je rodina a starání se sám o sebe,tak bys takovou připomínku neměl.Nepsal bys jí protože by ti došlo,že je to všem dobře známo.
čtv led 29, 2009 10:24 am

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10892
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

:clap: Úplně přesně!
BES - běs
čtv led 29, 2009 10:33 am

Mack
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv úno 08, 2007 12:42 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

nevim jak ty, ale nasi maji dohromady 16 000,- je pravda ze neplatime najem apod.

ale pod barakem mame 3auta, v nadrzich porad plno a jeste se me nestalo ze bych nemel co do huby nebo na sebe.

a to nasi zivi sebe a jeste me se segrou, a abych te jeste nasral tak usetri z kazdeho mesice.
čtv led 29, 2009 10:54 am

dave007
Příspěvky: 78
Registrován: pon led 26, 2009 1:13 pm

Příspěvek

jejda chlapi snad se nesežerem vzájemně :D já taky jezdím podle aetr ale scháním ten prográmek jen pro svůj klid ..."kdyby něco tak nic" Nejsem blázen co pojede 10h vkuse pak počůrá kola a jede dalších 10h :lol: ono to ani nejde podle doby a km by to nesedělo, ale nechci to řešit. Proč se po tom scháním: kolega jel v německu dojel do stau samozřejmě výkon v háji nešlo nikam zajet vyjel si lístek....pak jel v polsku a debilní polskej policajt mu za to dal 1000EUR a nic ho nezajímalo. Prostě nechci vsázet na to, že se nademnou "slituje" policajt když jsou situace, se kterýma prostě nic nenadělám. AERT DODRŽUJU pro jistotu ti píšu ještě jednou :wink:

ps: Ip adresa zavede na providera a tam se dá zjistit kdo je jejím vlastníkem jestli se chcete tohoto vyvarovat používejte anonymní proxy servery ping nic moc rychlost taky žalostná ale aspon to.... přes proxy nejedu ;)
čtv led 29, 2009 11:08 am

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10892
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Alfa156: Zatím jsem takovou práci neměl, aby mi to vyšlo takhle blbě, ale je to asi taky na tom šéfovi, aby ti dal takovou práci aby to vycházelo a s tím autem se dostal tam kam máš. Jinak kdybych měl dělat v pátek večer děl "9" nebo "11" 50 km od baráku, tak jí udělám a dojedu to v sobotu.

redhot123: Tak nevysedávej u počítače a jdi něco dělat. Tím myslím něco jiného než MKD, když nemůžeš nic sehnat. Lepší 15 000 než 0 :!: Počkej, to já jako dítě co bydlí u rodičů vlastně nemůžu vědět...

Mack: Naši mají dohromady 19, auta maj taky a že by neměli co jíst, co na sebe, nebo že by si nikdy nic nekoupily, tak to taky ne. A mém okolí je velká spousta lidí co jsou na tom podobně a nikdo tak nebrečí.
BES - běs
čtv led 29, 2009 11:22 am

redhot123
Příspěvky: 80
Registrován: stř čer 04, 2008 12:15 pm

odpověď

Příspěvek

pro Intercool:jak jsem si myslel a bohužel teď i přečetl...jseš hlupák.Tvoje rady jsou tak neuvěřitelně originální,že kdybys mi to neporadil,tak bych umřel úplně blbej.Určitě se ještě pár rad od zkušenýho a světem zběhlého chlapa dovím....hořím nedočkavostí a jsem přilepenej s papírem a tužkou na skle.Jo a prosím tě pohni si protože fakt bez tvých rad se při hledání práce neobejdu.Moc a moc ti děkuji.
čtv led 29, 2009 11:43 am

Uživatelský avatar
Pedrozo1
Příspěvky: 241
Registrován: stř říj 22, 2008 6:07 pm
Bydliště: příbramsko

Příspěvek

Mám takovej pocit, že by jste tady ty bezduchý hádky mohli ukončit.... Docela se to sem nehodí. Jestli máte někdo připomínku k tachografu, ok, ale tohle si nechte do SZ
čtv led 29, 2009 12:05 pm

redhot123
Příspěvky: 80
Registrován: stř čer 04, 2008 12:15 pm

odp

Příspěvek

Nemyslím,že jsou bezduchý,ale souhlas.
čtv led 29, 2009 12:12 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host