Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Ladix
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3421
Registrován: stř lis 07, 2007 10:19 am
Bydliště: kousek od chlumce nad cidlinou pres dalnici

Příspěvek

rehhote ja se nestacim divit co ty ses za vyplod fantazie proc urazis nekoho jen pro jeho nazor ano je svobodnej nema deti zije u rodicu ale je to jeho volba ne nikdo te nenutil abys mel rodinu nadelal kopu deti a ted tady brecel ze nemas co do huby tak bez treba delat do tesca nez se to prezene a bude lip nebo umyvat podlahy púorad tu 13ti daji a je to porad vic nez na pracaku a zvanit tady jako debil a -jeste sem svobodnej a bezdetnej a mam krasnej zivot tak hrrr do me jakej sem blbec :mad:
M-B Atego 1218 frigo
čtv led 29, 2009 12:58 pm

redhot123
Příspěvky: 80
Registrován: stř čer 04, 2008 12:15 pm

odpověď

Příspěvek

pro mstrans:koukám,že jseš stejnej inteligent jako ten koho zastupuješ.Ty můžeš nejspíš urážet koho chceš a jak chceš co?No je fakt,že tady na netu to jde dost dobře.Koukal jsem na tvoje příspěvky z ostatních témat a jsou fakt originální.Takový jako jseš ty a tobě podobní mě sice ser.u,ale s tím nic nenadělám.Nazval si mě debilem.Tak chápu,že se tu může v tom případě vyjadřovat i idiot jako ty.
čtv led 29, 2009 1:28 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

A DOST UŽ. NEVÍM KDO MÁ PRAVDU, ČÍST TO NEBUDU. ALE TAKOVÝHLE DEBATY SI ŘEŠTE TŘEBA E-MAILEM A NEŘEŠTE TO TADY.

JAKÝKOLIV DALŠÍ PŘÍSPĚVKY OD KOHOKOLIV NEPATŘÍCÍ K TÉMATU SMAŽU
:!:
čtv led 29, 2009 1:31 pm

Ladix
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3421
Registrován: stř lis 07, 2007 10:19 am
Bydliště: kousek od chlumce nad cidlinou pres dalnici

Příspěvek

redhot ja te d....nenazval jen sem te prirovnal nic vic - nikdo nedosahuj 8) e tve urovne to mi je jasny
M-B Atego 1218 frigo
čtv led 29, 2009 1:39 pm

qwertz
Příspěvky: 30
Registrován: čtv led 22, 2009 5:42 pm

Příspěvek

fixlování aetru je porušování hospodářský soutěže,jestli ovšem víte co to znamená,ale to tady někteří nikdy nepochopí,protože dnes jezdí co má ruce a nohy, prostě kdejakej vidlák kterej kurví toto řemeslo jak může.
čtv led 29, 2009 3:40 pm

Uživatelský avatar
dawid
Příspěvky: 414
Registrován: ned črc 01, 2007 9:19 pm

Příspěvek

Vy jste trubky............... 8)
čtv led 29, 2009 5:01 pm

Ladix
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3421
Registrován: stř lis 07, 2007 10:19 am
Bydliště: kousek od chlumce nad cidlinou pres dalnici

Příspěvek

a vo tom to je kurvime si to navzajem nekteri sou hladi musi mit i na vnitru 30 tisic a pak ostatni kdyz se nepodrobi tak chodi s 12 jen proto ze par magoru svindluje
M-B Atego 1218 frigo
čtv led 29, 2009 5:37 pm

alfa156
Příspěvky: 56
Registrován: úte led 20, 2009 6:01 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

To už jsme se dostali na úroveň našeho parlamentu,jaká vláda,takový lid!!! Chlapi,máme snad nějakou hrdost! Měl ji i Švejk! Dělal ze sebe blbého,ale byl chytrej! Mě připadne,že ze sebe děláme chytráky a jsme blbí. Doba je zlá a lidi jsou na sebe zlí!!! Proč? Toť otázka.
sakra,to je ale krásná práce
čtv led 29, 2009 6:42 pm

petrW.
Příspěvky: 1457
Registrován: ned pro 28, 2008 12:48 pm
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

:shock: :shock: :shock: to už dneska nemúže člověk napsat svuj názor :?: To už tady bylo :D :D
čtv led 29, 2009 6:51 pm

Mack
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv úno 08, 2007 12:42 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

ten svejk delal ze sebe blbe, ale vetsinou pozdeji vyplinulo ze on tou soji "blbosti" udelal blbe ostatni.

Vzpomen-te si na prohlidku svejka u doktora.

udelejte nam dva kroky........... me na pár krocich nezálezi. Jak z toho nakonec doktori dopadli :wink:
čtv led 29, 2009 7:02 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Příspěvek

já toho Dave007 nebo jak to je, celkem chápu. Mám tacho na kolca a když jsem před Vánocema hodinu hledal volné parkoviště, čili 5 hod 20 min jízdy, tak jsem si taky radši nechal napsat na týden dovolenou, než abych se měsíc strachoval projet kolem policajtů. S kartou to jaksi nejde, tak asi proto hledá ten prográmek...
pát led 30, 2009 9:10 pm

Uživatelský avatar
najbik
Příspěvky: 79
Registrován: ned kvě 21, 2006 1:27 pm
Bydliště: Bakov n. Jiz.

Příspěvek

pánové urážek už tu padlo dost takže ani v nejmenším neni v mojem zájmu přidávat další... podobných názorů typu každý svojeho štěstí strůjcem už tu pár taky zaznělo a k tomu bych se rád přidal. mluvil sem po vysílačce s klukem co jezdila celá jejich firma na dvě karty a jeden jejich kolega zaplatil ve špaňalasku pokutu v řádech desítek tisíc Eur (přesnou částku už nevim je to přece jen půl roku) měl kliku, že to po nich šéf vyžadoval a bez problémů to za něj zaplatil ale pokud chcete fixlovat s tacho a přijdou na to někde venku tak snad už jen bůh s vámi protože vaše rodina opravdu nikoho zajímat nebude. další věcí je pak to že opravdu kurvíte kilometrový ceny nám všem ostatním kdo aetr dodržujeme, přece jen je to předpis hlavně pro nás a kdybysme prostě nikdo nešli přes tak nám peněz víc dát musej, ale dobře vaše věc jestli vám to pomůže... v neposlední řade jsou tu pak ale letci od pana hanzalíka a jiných společností(nerad bych je házel do jednoho pytle ale bohužel jsou po příkopech nejvíc vidět), kteří jezdí noc i den a dost často zraní sebe a nedej bože i někoho jiného! mikrospánek je zlá věc ale pokudmáte rozum a nesnažíte se dostat domů za cen žvotů ostatnich na silnici (váš mi je víceméně volný)tak si jezděte kolik hodin chcete... toť mů názor
sob led 31, 2009 1:40 am

Uživatelský avatar
dawid
Příspěvky: 414
Registrován: ned črc 01, 2007 9:19 pm

Příspěvek

jak řikam..... trubky 8) :lol: :mad:
sob led 31, 2009 4:07 am

Uživatelský avatar
Pedrozo1
Příspěvky: 241
Registrován: stř říj 22, 2008 6:07 pm
Bydliště: příbramsko

Příspěvek

Jsem naplno ztotožněn s názorem najbika.... Toť asi tak vše....
sob led 31, 2009 8:44 am

Uživatelský avatar
homer
Příspěvky: 1100
Registrován: ned zář 21, 2008 10:15 am
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

nic proti, já mám auto na kartu a nemám potřebu nák švindlovat atd. jednou je aetr danej a dodržuju, zatím mám to štěstí a vychátí mi to, ale porušovat ho na přání firmy, a cpát tam náký magnety apod., neexistuje :!: , páč průser a po čem hovno je hned a každej dá od tebe ruce pryč....
sob led 31, 2009 10:33 am

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 0 hostů