Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

zdárec kluci :wink: krásně se to tu čte a je zde zase dobré osazení jen mám chuť na pivko snad nám to tu vydrží do září :lol: to začnou nové problemky :lol: jsem rád ,že jste tu založili tu paluši aspoň jsem v zase v odraze :idea: :thumbud:
čtv led 24, 2013 10:18 pm

Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 540
Registrován: sob dub 09, 2011 5:09 pm
Bydliště: Pce

Příspěvek

Kluci, dnes registrovaný a první komentář. Neřešte, zda je někdo do počtu nebo ne. To je tu snad všem jasné.
čtv led 24, 2013 10:20 pm

radek.s
Příspěvky: 4
Registrován: čtv lis 15, 2012 9:01 pm
Bydliště: Lysá nad Labem

Příspěvek

tím "do počtu" jsem myslel tak,že by Martin v teamu potřeboval někoho podobně rychlého jako je on sám tak jak to funguje u rusáku.... a ne aby dojížděl hodinu po Martinovi
čtv led 24, 2013 10:26 pm

J.Jindra
Příspěvky: 570
Registrován: pon říj 15, 2012 4:43 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí

Příspěvek

Tak či tak, myslím, že by kluky příště potěšilo, kdybyste je někdo přišel přivítat na letiště. Byli tam jen dva šoféři autobusu a to bylo v kontrastu se stovkou Slováků s cimbálovkou docela smutné.
čtv led 24, 2013 10:26 pm

J.Jindra
Příspěvky: 570
Registrován: pon říj 15, 2012 4:43 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí

radek.s

Příspěvek

Jenže to jsme právě u těch možností. Když pojedete v rozpadajícím se veteránovi, budete nejspíše vůbec rádi, když dojedete a nebude to na ocase. O nějaké koncepci se v téhle chvíli nedá hovořit. Projekt potvrdil, že spolupráce má smysl. Budiž to základ případného dalšího vývoje k lepšímu.
čtv led 24, 2013 10:29 pm

Martin-Happy
Příspěvky: 1506
Registrován: stř bře 01, 2006 10:48 am
Bydliště: Starý Plzenec-Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Na idnesu je článek z motozurnalu kde Aleš tvrdí, že auto je 500 kg těžší nez soupeři. Asi při vážení naobedvana posádka zapomněla vystoupit
čtv led 24, 2013 10:42 pm

Adam
Příspěvky: 629
Registrován: pát lis 21, 2008 2:00 pm

Příspěvek

Když jel Spáčil dakar poprvé s liazkou tak se pohyboval někde okolo osmého místa ne? Než odstoupil kvůli problémům s autem. Podle mě i on má na první 10 když bude mít nové auto.
čtv led 24, 2013 10:46 pm

Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Příspěvek

Alešovo hobby spočívá ve fabulacích. Možná to dělá i záměrně a říká si, jak to zabírá, protože se o něm stále mluví. 4x jiná procenta dokončení Jamalky, 5x jiný termín dokončení, 8x zmíněná nadstandardní hmotnost auta, 10x slabý motor, potom ty nesmysly o 1000 Nm... Asi je to good game. Já mám humor rád a hodně, ale už mi to vtipné nepřijde. Proto se mu stále divím, proč tohle má zapotřebí špičkový pilot, který by mohl být i špičkovým manažerem, komentátorem. Protože Aleš mluvit umí, ovšem polovina věcí není pravdivých, řekl bych je zavádějících, diskutabilních. Je to škoda, ale je to jeho volba. A nebo Milanova? A pokud ho bude druhé auto v závodě brzdit, tak bude asi nadosmrti jezdec "střelec" a každý sólo závod bude jen na náhodu. Docela drahá náhoda si myslím. Ale třeba to sponzorům stačí, být vidět. A je fuk, jestli nakonec do cíle dojedou nebo ne. O tom to asi tak úplně není...
čtv led 24, 2013 10:57 pm

Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 540
Registrován: sob dub 09, 2011 5:09 pm
Bydliště: Pce

Příspěvek

Naštvat Zitu (ČT) asi nebyl dobrý tah do budoucna.
čtv led 24, 2013 11:03 pm

Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Příspěvek

Tam evidentně nebyla žádná diplomacie. A bude sranda, až tam příští rok nebo při SWR nebudou uvedeni Loprého sponzoři a komentář se tím pádem obejde také bez něj. :lol: Ale o to snad nestojí ani jedna strana.
čtv led 24, 2013 11:07 pm

Uživatelský avatar
Puťo
Příspěvky: 1111
Registrován: stř lis 23, 2011 11:10 am

Příspěvek

Tak na jednu stranu ho brzdi to ze jazdi za maly tim lebo sa nemoze spolahnut na ziadnu asistenciu a na stranu druhu by ho aj tak brzdila lebo by neostalo tolko casu na starostlivost o jeho kamion.Velmo zaujimave :lol:
Martin Puťo Puterka
pát led 25, 2013 12:24 am

Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Příspěvek

Taková zvláštní forma perpetum mobile, Martine. :lol: Ať to bude jakákoliv varianta, tak bude bez vnějšího přičinění vždy špatná... Já měl za to, že mít min. 2 auta v závodě je základ, bez kterýho se o výsledku nedá uvažovat. Tak holt budou muset vzít více mechaniků. No, některé věci se zkrátka pochopit nedají a nebo jen velmi těžko. :idea: :idea: :idea:
pát led 25, 2013 12:53 am

slobo
Příspěvky: 697
Registrován: stř srp 19, 2009 2:09 pm
Bydliště: ICTY local in The Haague

Příspěvek

Hlas (z) Ruska 23. I. 2013
Ruská armáda sa zriekla Iveco

Ministerstvo obrany Rusko po zakúpení 1500 obrnených automobilov Iveco pozastavilo následne kúpu týchto strojov
a neplánuje ich ani kupovať v budúcnosti.
Novinárov o tom v Iževsku informoval Vrchný veliteľ Pozemných vojsk RF Vladimír Čirkin.

Hoci je tento výrobok ( http://www.yaplakal.com/uploads/post-3- ... 328812.jpg )
celkovo pomerne dobrý,
no čo sa týka bojových kvalít jednoznačne ustupuje obdobnému ruskému stroju Tiger,
zdôraznil Čirkin.


http://www.aif.ru/society/news/296663
Фото .......:shock:
pát led 25, 2013 3:50 am

Uživatelský avatar
beruuska
Příspěvky: 47
Registrován: ned pro 16, 2012 9:50 pm
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

J.Jindra ... jen nikdo nevěděl asi v kolik kluci doletí :-( mediální prezentace nebyla nějak ...

Dotaz: 5.2. BpH .. budete promítat jen Vy nebo to bude jak před rokem s CDT a možnými dotazy?
pát led 25, 2013 7:55 am

J.Jindra
Příspěvky: 570
Registrován: pon říj 15, 2012 4:43 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí

beruuska

Příspěvek

Uf...s tou prezentací BDP, inu raději mlčím. Je prostě škoda, že se to vzalo za špatný konec. Je vcelku tragikomické, když musím obrazový materiál propagující výkon zelených zveřejňovat jinými kanály, než jsou vlastní kanály BDP, jen aby se na veřejnost vůbec něco dostalo. Mimochodem, viděl někdo nějaké jiné fotky či video z cíle, než to co jsem rozesílal přes uruba.cz, motormix, ČTK, STV a další? Kde jsou výsledky práce oficiálního press caru s třemi lidmi na palubě? Některé procesy prostě nepochopím. V Bystřici to bude postavené právě na diskuzi, protože příležitost mít na jednom place dva závodníky, navigátora, konstruktéra závodních vozů a sběrače obrázků, se hned tak opakovat nebude. Prostě čím více dotazů budete mít, tím lépe. Ujmu se raději role moderátora. Musím na druhou stranu některé zklamat - nebudu dělat žádný záznam z téhle akce. Nejen že nelze stát na dvou místech najednou, tedy před i za kamerou, ale především atmosféra takových akcí je právě v jejich bezprostřednosti, která by ze záznamu vyšla jalově. Raději se ve volném čase soustředím na obrazový sběr témat mimo samotný závod, například konstrukci závodních vozů apod. :wink:
pát led 25, 2013 8:41 am

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů