Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine, Pavel Bíteš

Odpovědět
Pawel
Příspěvky: 457
Registrován: pát led 28, 2011 6:11 pm
Bydliště: Velké Žernoseky

Příspěvek

taky jsem koukal co tam dělá madar stou červenou scanii 500,když měl zákaz za lonský gumováni,letos krásný auta a hlavně scania :D
Daf xf euro6 480
R I P Škoda Felicia 1.3 MPI 1997
Škoda octavia 1.4 TSI style plus 2016
Instagram pavelladnak
ned zář 11, 2011 10:16 pm

Uživatelský avatar
john.1
Příspěvky: 49
Registrován: čtv čer 30, 2011 7:12 pm
Bydliště: Olomouc

Příspěvek

Proč vůbec tak prožívají zákaz gumování?? V sobotu večer tam byl taky problém při jízdě osvětlených aut.... :roll: Jde snad o trochu spálené gumy na place?
ned zář 11, 2011 10:32 pm

Uživatelský avatar
x.zdenda
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2675
Registrován: úte bře 10, 2009 10:33 pm
Bydliště: Plzeň-JIH

Příspěvek

Já začnu popořadě-příjezd a Emča po CB, helé jsem třetí od vstupu a trvalo mi to hodinu a půl, to jsme ještě nevěděli že nám to bude trvat dvě a půl, je smutný že se tak stalo ale první čekání na registraci co jsem se málem opil. Ta jedna holčina to fakt sama stíhat nemohla, nevim jestli čekali že přijede 100aut z toho 99 v sobotu či co. Pak dobrá zábava s dobrýma lidma, srandy bylo moc, taky jsem poznal některý lidi nově a dobrý. Neděle a vyhlášení výsledků jedna velká fraška zase, jsem rád že jsem mohl říct osobně hlavnímu pořadateli co si myslim. Maďary jsem neřešil bo to už řešili kluci předemnou co jezdili sprinty a jízdu zručnosti. Ale ptal jsem se ho co je přimělo dát Dvořákovo Belgickou babičku na první místo a Ripinskyho s černým volvem až na čtvrtý a na jeho chabou odpověď jsem odvětil že tomu rozuměj jako já Jachtyngu. A tisíc korun za vstup? tahač a dvě osoby? Jo nějak na ty první tři místa vydělat musej asi. Ještě že vyšlo počasí a byla dobrá parta, jinak aut bylo pěkných hodně, hlavně těch z polska, kloobouk dolů za propracovaný airbrushe a bylo tam i dost pěkných holek. Příští rok už ale jenom nanejvějš osobákem a to ještě přez plot.
Tady nějaký foto 8) zbytek na mim FB zachvíli.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ned zář 11, 2011 10:41 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Pokud musí vrátit letiště v tom stavu, jak ho dostali (to znamená bez vygumovaných čar), tak se zákazu nedivím. Proč ale pronajímatelé letiště by lpěli na tom, že ty čáry tam být nesmí, by se dalo polemizovat.
ned zář 11, 2011 10:42 pm

Bambino

Příspěvek

Když tak pročítám vaše komentáře na sraz, tak ani moc nelituju, že sem tam nebyl. :roll:
ned zář 11, 2011 10:52 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

to bych chtěl vidět majitele letiště kdyby mu tam měl dosednou nějaký takový ten malilinkatý boeing s hrbem :lol: :lol: :lol:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
ned zář 11, 2011 10:55 pm

Uživatelský avatar
john.1
Příspěvky: 49
Registrován: čtv čer 30, 2011 7:12 pm
Bydliště: Olomouc

Příspěvek

Je to škoda, to gumování k nějaké show prostě patří....
ned zář 11, 2011 11:01 pm

Uživatelský avatar
crafter_van
Příspěvky: 143
Registrován: stř říj 20, 2010 4:10 pm
Bydliště: Nachodsko

Příspěvek

:wink: Tak ja byl spokojen az na ten prijezd patecni. Ale vse dobre dopadlo. Pekne pocasi krasny auta, zabava proste pohodicka super za rok se zase tesim :D
ned zář 11, 2011 11:22 pm

Uživatelský avatar
klon
Příspěvky: 512
Registrován: stř čer 14, 2006 12:33 pm
Bydliště: Krkonoše

Příspěvek

Zdendo, koukám, že byla velká škoda tam přijet až v sobotu večer, určitě bylo na co koukat, pěkný fotky. Ale jízdy osvětlených vozidel prostě chytnou, parádní... :)
pon zář 12, 2011 7:44 am

Uživatelský avatar
Crazy-Max
Příspěvky: 1164
Registrován: pon led 24, 2011 5:07 pm
Bydliště: vesnice Praha/UK

Příspěvek

Myslim, že akce celkem povedená. Sranda byla celý víkend a nečekané vylosování v tombole mě docela potěšilo. :-D V neděli večer malé zpestření s nakládkou umřelýho Craftera ke Standovi do Iveca a společná cesta v noci se Zdeňkem do Prahy. :-D
Iveco EuroCargo
Moje :-D :Škoda Octavia 1,9TDi PD 96kW 2003
člen sdružení řidičů www.sdruzeniridicu.cz
pon zář 12, 2011 9:12 am

Uživatelský avatar
klon
Příspěvky: 512
Registrován: stř čer 14, 2006 12:33 pm
Bydliště: Krkonoše

Příspěvek

Copak že Crafter umřel? V neděli ráno (půl čtvrté) ještě nevypadal. Asi ještě spinkal. :)
pon zář 12, 2011 1:13 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

A nam se zase libilo, jediny minus bylo, ze v sobotu hrozne brzo dosel Jägermeister :lol:

letos jsem moc nefotil, ale z tyhle fotky mam radost

Obrázek
pon zář 12, 2011 5:46 pm

Uživatelský avatar
MikyTGL
Příspěvky: 117
Registrován: pát led 22, 2010 1:24 am
Bydliště: Dedkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

a tak jako ,jelikož sem pojal Truck fest jako dovolenou ,tak sem se venonoval kolektivu a pivu :) Pak sem se vyradil na trati na sprintech a slalomu .tak si myslim ze to nebylo nejhorsi.Jen si myslim ze ucast mohla bejt vetsi ale trochu to ovlivnilo podle me to rozlouceni z hokejistama v ruznych mestech.Takze kdyz to vemu z myho pohledu tak ja byl spokojenej :) na max :DD
pon zář 12, 2011 7:02 pm

Sandra
Příspěvky: 66
Registrován: pon zář 13, 2010 9:55 pm
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Až na pár negativ jsem si Truck fest docela užila... Počasí vyšlo, dobrá společnost byla i se dalo na co koukat :wink: Chtěla bych poděkovat Lukaseckovi13 za odvoz mě a Barush z Hradce na letiště, Gepasovi za fórácký tílko, atd... Opět jsem poznala další super lidi :)
Naposledy upravil(a) Sandra dne pon zář 12, 2011 8:37 pm, celkem upraveno 1 x.
HC Pardubice :P
pon zář 12, 2011 7:14 pm

Radek.V
rychsip
Příspěvky: 220
Registrován: sob kvě 13, 2006 5:43 pm
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek

...byl jsem jen nakukačku v sobotu malým vozem,viděl leštěnky foráku :D pokecal s Emčou a poprvé viděl IVECO truckeraZdenka palec nahoru máš to pěkný.Grazy Max skoda tebe jsem nepotkal asi se ti protahla kava se Sandrou.-)
pon zář 12, 2011 7:23 pm

Odpovědět

Zpět na „Truckfestivaly, srazy apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host