Dotazy o legislativě v dopravě, koncesích, zákazech jízd apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

Hele a nemůže to fungovat třeba i obráceně?

Zaplatim za vztup do klubu abych vokázal že jsem solventní. Tam co je to zadarmo, nemusí nikdo nic dokazovat atd. Tam půjdou spíš podvodníci ne? Tím ovšem netvrdím, že to tak je...
Nehledě na to, že kde máš největší šanci něco klofnout? Tam kde je toho nejvíc. Tzn. Raal, Timocom.

Na celý e-spedici je právě 20 nabídek přeprav, některý dvojmo. Na raalu 10497, některý taktéž několikrát, ale i tak je to trochu rozdíl ne?

Nehledě na to, že i ta espedice už chce platit, protože když si nezaplatíš nějakej premium účet tak čekáš půl hodiny než se ti zobrazí inzerát...
pát pro 07, 2012 9:20 am

delivio

Příspěvek

V tomhle máš pravdu. co je ovšem zajímavější je platit za vstup do klubu, který mně dá ovšem informace a já si ještě musím vyhledat dobrý produkt (platící klient). to trápí dopravce nejvíce .Jak se dostat k zakázce a nemusel přemýšlet, jestli pan W mně zaplatí. Nemluvě o délce splatnosti 40 až 150 dnů (děs) přesto to podepíše každý a pak pláče někdy nad svým podpisem číž potvrdil přepravu.
Vskutku pozoruhodné ....
výhoda je poté, že neplatí jinde viz ( chytání 40 kamionů policii ČR,kralowetz karl,Rico a další), každý v jiném slova smyslu a přesto stejný účel. To nevadí , ale není to budoucnost.:wink:
Je to naší leností všech nebo i chytračením na zákony? Přece jen přetlak firem je velký nejen pro nic za nic a důvodů je více proč to tak je.
Barometr nákladů to dokazuje každý den.

kdo trošku k tomu čuchnul tak ví své a ty databáze mají jakou přidanou hodnotu pro solidně podnikající? no hledání jehel)solventních a čestných) v kupě sena stejně jako u řidičů v otázce
pracovních podmínek.
Dopravní trh se stejně rozdrolí a zatím dopravce sekají levnější dopravci v EU za podpory jejich vlád. vozit seno ,slámu sem a tam kvůli DPH je pasé. Imaginární boj řidič vs dopravce by byl taky zbytečný nebýt těch excesů co vykouzlí "někteří"- protože akce vyvolá reakci. to někdy nejsou exccesy ale zoufalství a hnus fialový.

Tím seznamem jsem poukázal jak se dá "využít" situace na dopravním trhu v neprospěch dopravců kteří hledají za každou cenu přes burzy. web je pakatel. náklad vložen zdarma a zoufale schánějící to platí v několika verzích. Moderní doprava byla na prodej za 70TIS a tušil jsem to už p dávno a je i na TF.

Schrnuto podtrženo - chce změnit koncept myšlení v dopravě jako celku, jinak to bude to samé jak doposud jak u řidičů tak dopravců( firma Magath ) je toho důkazem
Good luck ať se daří, protože pak vytvořím zisk s kterého mně zaplatí :wink:
pát pro 07, 2012 3:29 pm

Uživatelský avatar
V46
Příspěvky: 41
Registrován: úte pro 04, 2012 7:23 pm
Bydliště: JMK

Příspěvek

obeslal jsem zatim par firem emailem, protoze nebyl cas. necham to odlezet a obvolam je a pak to zkusim i objet. ale davam tomu tak 10%, bez znamosti dispeceru ....... no uvidim. ono taky se dohledat konkretni osoby ktera ma tady ty veci na starost je taky umeni :roll:
pát pro 07, 2012 3:29 pm

netas
Příspěvky: 228
Registrován: pon dub 09, 2012 10:52 pm
Bydliště: Poděbrady
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

sám tím ted procházím - pořídil jsem další dodávku do vozového parku a práci mám sotva na jednu... nicméně sehnat kontakt bez známosti je kurva boj..... nicméně na ty servry bych se vykašlal.... vlastní zkušenost - epoptavka , espedice a moderni doprava.... prvni 2 zmineny maj prd, ale maj ho tam. ... moderni doprava - zaplatíš-kontaktuješ dle telefonu a dotyčný na druhé straně sice v té firmě možná pracuje, ale o poptávce nic neví...

no TimoCom je relativně drahá sranda, kor pro jedno auto..... takze nezbyde než čekat až se to po chvilce objeví na RAALu , samozřejmě oškubáno spedicí, která to vzala.

A co se týče RAALu jenom na vnitro, tak je to mrtvola..... Teda alespon co se dodávek týče... Lepší opravdu si někde sehnat stabilní job.
zbyl jen prach a pytel plnej vzpomínek....
pát pro 07, 2012 5:25 pm

delivio

Příspěvek

nevím jak je na tom mula.cz to bylo stěhování a tak podobně,menší kšefty. mám to už dlouho ty weby a nevěnoval jsem se zda fungují a jak. dám si někdy čas a vytahám info. více k tomu jsem napsal už
pát pro 07, 2012 7:42 pm

Uživatelský avatar
V46
Příspěvky: 41
Registrován: úte pro 04, 2012 7:23 pm
Bydliště: JMK

Příspěvek

NETAS: no na dodávky to musi byt jeste horsi s praci jak pro nakladaky. zkusil bych to strcit na nejakou balikovku a vem si tam zamestnance na to. to je asi jediny co muzes udelat nez neco sezenes stabilne.
stř bře 06, 2013 7:49 pm

netas
Příspěvky: 228
Registrován: pon dub 09, 2012 10:52 pm
Bydliště: Poděbrady
Kontaktovat uživatele:

Re: V46

Příspěvek

Zadařilo se, od pondělí jde jedno auto na balíkovku, dvě zatím zůstanou na mezinárodce..... nicméně od 1.3. dvě nastupují na stabilní práci v praze. :wink:
zbyl jen prach a pytel plnej vzpomínek....
stř bře 06, 2013 11:10 pm

Odpovědět

Zpět na „Podnikání v dopravě“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host