Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine, Pavel Bíteš

Večerní sobotní "zábavný" program Vás zajímá či nezajímá? Chcete dobrou kapelu, nebo jen "diskotéku-rockotéku"? Nebo vůbec nic, protože chcete pokecat s kolegy a ne pařit?

Kapelu
10
43%
Reprodukovaná hudba
7
30%
Nic
6
26%
 
Celkem hlasů: 23

Uživatelský avatar
klon
Příspěvky: 512
Registrován: stř čer 14, 2006 12:33 pm
Bydliště: Krkonoše

Příspěvek

S těmi sprinty to byl dobrý tah, jen škoda menších problémů s koordinací vracejících se aut, ale víme své jaký je problém to tam uspořádat, že Davide? :wink:
ned kvě 24, 2009 5:34 pm

Helena

Příspěvek

Jenom bych chtěla poprosit o umístění velké upozorňovací tabule: Před startem odbrzdit ruční brzdu!!!!! :?
ned kvě 24, 2009 5:39 pm

Uživatelský avatar
Irys
Příspěvky: 1786
Registrován: ned dub 06, 2008 1:47 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

:valetsesmihy: :smich: :smich:
ned kvě 24, 2009 5:46 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Přesunutí sprintů bylo nutné, ale vyžádalo si kompletní změnu uspořádání akce. Ale stálo to za to a určitě to takhle zanecháme ;-)

Zvažujeme přesunutí jízdy zručnosti z "hlavní plochy" na tu plochu, kde byla při 1. ročníku.

A k té kapele: neberte to jako nesouhlas, asi máte pravdu. Ale opravdu za neúčastí lidí na večerním koncertu byla ta vzdálenost mezi pivním stanem a podiem? (Původně měl pivní stan stát doslova vedle pódia, bohužel se to muselo na poslední chvíli změnit :evil: ).
ned kvě 24, 2009 6:27 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jo a ještě jeden dotaz, na který neznáme moc dobře odpověď:

Jak rozdělit kategorie, zvláště při jízdě zručnosti?
- do 3,5t (tam to je asi celkem bez nejasností)
- tahače + krátký auta (jako sklápěčky apod.)
- dlouhý auta ( valníky apod.).

Nicméně..jak by to rozdělení mezi krátký a dlouhý auta mělo být přesněji. Mám na mysli třeba případ Broňkova a x.zdendova EuroCarga či třeba pak Volvo FH 6x2. Jak se to rozděluje jinde...a nebo jak byste Vy - řidiči těch delších aut chtěli kategorie rozdělit, aby to bylo spravedlivé?

U sprintů předpokládáme rozdělení jen na kategorie do 3,5tuny a výše ;-)
ned kvě 24, 2009 6:31 pm

Uživatelský avatar
x.zdenda
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2675
Registrován: úte bře 10, 2009 10:33 pm
Bydliště: Plzeň-JIH

Příspěvek

Ahoj Davide, tak k té jízdě zručnosti: ani tak mi nešlo o to že to mam(máme) delší, konkrétně v mém případě šlo o to že první pokus jsem jel s kolegou(nemohu si vzpomenout na jméno) co měl toho krásného bílého Trakera ze sajtnama, a jemu ste každý druhý kužel ondaly a mě ne. Tak sme to odjeli a řekli sme si že dáme ještě jeden pokus, ale s tím že se ondá každej druhej kužel jen mě a on pojede normálka jako sem jel ten první pokus já. Rozdělení aut do kategorie 3,5 a tahač mi přijde v pořádku. Protože dodávka má přece jen jinou akceleraci a jízdní vlastnosti než tahač nebo náklaďík. A co s náma delšíma? :?: Stačilo by kdyby kužele byly trochu dál od sebe( než byly) pro všechny a mohly by sme jezdit klidně s tahačema do hromady. To je můj názor.
ned kvě 24, 2009 8:30 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Čím větší vzdálenost mezi kuželi, tím větší rychlost a "nebezpečnost" při nějakém omylu. I proto radši necháváme kužely u sebe, nechci dělat z toho sprint mezi kužely, ale opravdovou jízdu zručnosti.
Proto bych rád trať náročnější a výsledky rozdělit na více kategorií - jenže nevím podle čeho je rozdělovat.
Zkusím ale ještě nadhodit variantu "rychlejší - jednodušší tratě" nadhodit na poradě;-)
ned kvě 24, 2009 9:28 pm

Uživatelský avatar
x.zdenda
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2675
Registrován: úte bře 10, 2009 10:33 pm
Bydliště: Plzeň-JIH

Příspěvek

No to je pravda, že je to nebezpečnější varianta, to mě nenapadlo. No máš to těžký, ale jak tohle řešej na jiných truck festech?
ned kvě 24, 2009 9:38 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

To právě nevím :oops:, proto se ptám Vás :lol:
ned kvě 24, 2009 9:41 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11931
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

já bych ještě "otáčecí " plochu pokropil vodou, aby se nepálili tolik pryže a mohli jsme dělat kolotoč to umim ...někdy :D :D :D :lol: no jízdy zručnosti jsem se neučastnil páč sem požil----byla žíža (příště nevynechám)
ale zdálo se mi,že odstup mezi soutěžícími byl dost malej a motalo se tam dost lidí,kteří nějak nechápali,že se tam pohybují auta větší váhy a rozměrů a z toho vyplívající riziko... ale je to jen můj dojem, taktéž ve sprintu byli poblíž tratě lidi s malýma dětma a člověk nikdy neví co děcko udělá ...já osobně bych při sprintu posunul "pásku" min o 4-5 metrů dál od tratě
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned kvě 24, 2009 9:48 pm

Uživatelský avatar
klon
Příspěvky: 512
Registrován: stř čer 14, 2006 12:33 pm
Bydliště: Krkonoše

Příspěvek

Jak říká martin440, bezpečnost na prvním místě, pravda že by na těch sprintech mohlo být ještě více prostoru. CO se týče zručnosti, ta by neměla být o rychlosti, ale spíše o řidičském umění...
ned kvě 24, 2009 10:07 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

Ja jsem byl maximalne spokojenej letos :)

ale..

koncert) osobne jsem nebyl na koncertu ani na jedny z truck akci na ktery jsem byl (vyjma lonska, kdy jsme asi hodinu stali se zmrzlikama u podia, ale stejne sme kecali v aute) a zrovna tak jsem nebyl v hlavnim chlastacim stanu.. nevim jak ostatni, ale ja tam jezdim prave proto ze se muzu potkat s lidma, ktery znam, sednout si nekde stranou ke grilu a povidat.. kdybych chtet stat pod podiem, muzu jet na koncert a nemusim na truck festival :)) Takze pro me za me, nemusi bejt kapela zadna a stejne prijedu :))

vylepseni) me jen prekvapily zmatky pri ruznych soutezich.. proc jsme hlasovali pro nejhezci dodavku, kdyz se pak nevyhlasovala? Proc ve vysledkach sprintu chybi nas bilej transit? A tak.. ale to jsou vicemene jen drobnosti, ktery se urcite do dalsich rocniku vychytaj :)

aaa jeste jedna vec, budu tlumocit devoonloch myslim -nekomu mohla vadit absence sprch nebo aspon zasoby vody..

a jeste jeden napad :) : bylo by mozny na to CB 12 davat i zvuk z mikrofonu moderatora, jako je to treba v Hradci? Clovek by pak mel daleko lepsi prehled o tom co se deje, treba i o ty skupine by vedelo vic lidi, ze zacla hrat :)
pon kvě 25, 2009 11:43 am

Uživatelský avatar
Mykesh
Příspěvky: 1259
Registrován: stř zář 19, 2007 12:40 pm
Bydliště: Praha/Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

jj vidis, sprchy jsem chtel taky pripomenout. A vim, ze mobilni existujou, pac jsme je parkrat na festak objednavali :wink:
AIRBAG NEPOTŘEBUJI, UMÍRÁM JAKO CHLAP !!!
pon kvě 25, 2009 4:37 pm

Uživatelský avatar
devoonloch
Příspěvky: 693
Registrován: pát úno 13, 2009 6:54 pm
Bydliště: Jaroměř

Příspěvek

Globe: ty máš ale paměť, s tou vodou jsem to opravdu říkala já.
Člověk by si po toaletě opravdu rád umyl ruce, nebo vzal vodu na nádobí. Kluci v kamionech většinou kanystřík mají, ale na takovou akci, jako je KS to nemůže nikomu stačit. Myslím, že jsem jednu vodu viděla u stanu s občerstvením, ale chtělo by to na plochu letiště aspoň tři.
pon kvě 25, 2009 9:18 pm

Uživatelský avatar
klon
Příspěvky: 512
Registrován: stř čer 14, 2006 12:33 pm
Bydliště: Krkonoše

Příspěvek

Tak Vám teda nevím, ty sprchy. Pravda že nevím jestli vůbec něco takového existuje, ale viděl jsem několik toalet na podobných akcích a tak trošku si neumím představit jak by vypadali sprchy. Přeci je to trošku něco jiného. Pravda že na kamionshow byli toalety dobré, až mě to překvapilo.
Co se týče vody, vím že u hlavního stanu byla, jinde nevím, nescháněl jsem. A co takhle ranní a večerní společná koupel z kropícího či hasičského vozu? Možno i s pěnou. 8)
pon kvě 25, 2009 9:35 pm

Zamčeno

Zpět na „Truckfestivaly, srazy apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host