Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11932
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

TGX neřeš :D to je jiná "sorta" na topení i klimu :bigups:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát led 15, 2010 10:18 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

.

Příspěvek

Topí Ti to málo protože je tam slabší topení....zažil jsem actrosa se slabším a když přituhlo tak nešlo zatopit...bylo to na plno a klepal jsi kosu...druhý silnější na pohodu.Vím to protože sem s tím byl v servisu když kleklo...
pát led 15, 2010 11:55 pm

Uživatelský avatar
jelda
Příspěvky: 153
Registrován: ned úno 10, 2008 11:46 pm
Bydliště: česká lípa

Příspěvek

Buďte rádi že vám to vůbec topí, mě před vánocema v -14 C zamrzla nafta do bufíku a musel sem ohřát vodu a polejvat tu asi tak 1mm hadičku a čerpadýlko co je na šasí a ještě vodklápět kabinu a druhej den mi to zdechlo úplně a 3 noci jsem spal bez topení :twisted: v kabině 0°C ...
ned led 17, 2010 10:04 pm

towar
Příspěvky: 5
Registrován: pát led 01, 2010 11:31 pm
Bydliště: M. Lázně

Příspěvek

pupajz, můžeš dát fotku, jak asi vypadá ta díra v podlaze? je to sice dost drastickéj zásah, ale drastictější je, když je zima, bo to už nevíš co bys kurva udělal, aby ses ohřál
stř led 27, 2010 10:54 pm

+NÁMĚSTEK+

Příspěvek

Ta díra do podlahy ti sice pomůže,ale jen o fous skoro to nepoznáš.Musel by sis komplet zatěsnit kabinu :lol: .Zkušenost z praxe :lol: u nás na firmě máme samé actrosy a za ta léta už jsme zkusili ledacos a nic.např.(ucpat čidlo v kabině,díra v podlaze,čidlo z kabiny za okno,díra do topení zvenku at saje studený vzduch atd,atd).Prostě mercedes není auto :twisted:
čtv led 28, 2010 10:16 am

Romaryo
Příspěvky: 307
Registrován: čtv srp 16, 2007 8:56 am

Příspěvek

Souhlas Actros a Axor nehřejí. Kabina netěsní.
pát led 29, 2010 11:16 am

Uživatelský avatar
TUČEK
Příspěvky: 1213
Registrován: čtv pro 03, 2009 12:35 pm
Bydliště: okolo Opavy

Příspěvek

Chlapy od jara do podzimu to zas tak špatne auto neni 8) Ja si tam dal pořadnou peřinu a jsem spokojený
pát led 29, 2010 12:18 pm

+NÁMĚSTEK+

Příspěvek

Peřiny atd jsem taky praktikoval,ale až budeš tomuto klimatu vystaven delší dobu a přibydou ti léta tak změníš názor.Právě jsem domarodil s ledvinama,moč.měchyřem atd. prostě total prochlazení a šílené bolesti.Prostě mercedes nikdy došla mi trpělivost a proto si hledám druhou práci,zdraví mám jen jedno.
pát led 29, 2010 4:38 pm

towar
Příspěvky: 5
Registrován: pát led 01, 2010 11:31 pm
Bydliště: M. Lázně

Příspěvek

Takže jelikož nejsem sám, kdo si stěžuje na topení a jelikož se technikovi nelíbilo 20% běhu motoru naprázdno, tak to pan ing začal vážně řešit s mercedesem a zjistil, že v Sindelfingenu se chytli už dávno za nos a vytvořili update mercedesovýho softwaru. Čili to stačí zavézt do servisu mercedes, ale údajně jen do některých servisů a oni to opraví jen tím, že přehrajou soft. Údajně to vyřeší všechny starosti s topením. Jsem velmi zvědav a samozřejmě dám tady hned vědět. Snad se to stihne spáchat v příštích dvou týdnech.
pát led 29, 2010 8:57 pm

Uživatelský avatar
TUČEK
Příspěvky: 1213
Registrován: čtv pro 03, 2009 12:35 pm
Bydliště: okolo Opavy

Příspěvek

towar:napiš ktere servisy to dělaji,ke konci unora mam všeobecnou udržbu tak bych to tam navrhnul.DIK
pát led 29, 2010 9:04 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11932
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

na upravu softu jsem skeptik ...... topení "topí" v pravidelných intervalech se zapíná klasika větrák.... pokud se zapne klíček, aby větrák foukal dýl nebo furt ...za chvíli to jde vlažný- takže prd. možná ty delší prodlevy větráku zkrátí, čím se tomu trochu pomůže, ale nic moc od toho ať nikdo nečeká prostě "medvěd" má v zimě spát :D :D :D :D jak je -10 tak svetr "zaručníkovat" lednici -zacpat díry a peřinu, prostě to topení je slabý a má malej výkon (asi proto, že mergl žere jak velká kráva-aspon ten muj)..........zlatý TGA-Volvo
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát led 29, 2010 9:15 pm

Uživatelský avatar
TUČEK
Příspěvky: 1213
Registrován: čtv pro 03, 2009 12:35 pm
Bydliště: okolo Opavy

Příspěvek

martin440:asi maš pravdu když jsem měl volvo tak topilo pořad stejně od večera do rana
pát led 29, 2010 9:21 pm

+NÁMĚSTEK+

Příspěvek

To Tuček: Spíš jim navrhni kovošrot :lol: .Mercedes neumí kabiny!!!Teda lépe řečeno auta LKW.Tu kabinu vytopíš jen tím,že ji zapálíš :lol:,ale jinak držím palce at ti to vytuní :lol: .
pát led 29, 2010 9:29 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11932
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

To KUMULUS31 : nezlob se, ale Tvůj komentář je asi tak 3 třída ZŠ ,naivně jsem myslel, že když někdo bude reagovat na "specifickou" otázku a téma, tak "vyplodí" něco, co jiným možná pomůže..... :wall: :pray: :housle:

jo navíc "Mergl" má jiný docela "vychytaný věci"-řešení, který jiný auta nemaj, jako jiný auta mají zase něco jinýho, co nemá Mergl...... ale to už je, něco co, lidi Tvýho formátu nevidí :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát led 29, 2010 9:41 pm

Uživatelský avatar
TUČEK
Příspěvky: 1213
Registrován: čtv pro 03, 2009 12:35 pm
Bydliště: okolo Opavy

Příspěvek

Mně to auto vyhovuje.Měl jsem FMko s malou boudou nebylo špatne,ale s Mercedesem jsem spokojeny.
pát led 29, 2010 10:03 pm

Odpovědět

Zpět na „MERCEDES - BENZ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host