Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, cuisine, Chomuťák, mc.cvok, spida, talaš.m

fogel
Příspěvky: 54
Registrován: ned zář 26, 2010 9:01 pm
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek

Filipe , měls jí vymazlenou !
stř zář 29, 2010 1:58 pm

filip 90
Příspěvky: 6369
Registrován: úte lis 11, 2008 10:26 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No to jo hlavně je vymazlená ta roura bez tlumiče :D . To se dycky klepou v Kolíně okení tabulky když jede.
stř zář 29, 2010 6:55 pm

LUCAS
Příspěvky: 212
Registrován: sob čer 27, 2009 6:45 am
Bydliště: Opava

Příspěvek

stř zář 29, 2010 7:43 pm

fogel
Příspěvky: 54
Registrován: ned zář 26, 2010 9:01 pm
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek

No jo , Ávina řvát musí , aby všickni věděli , že jede ... :D
A krásná je ta fotka č.6 , jak je ten ,,pomahač a chránč" neohroženej a točí to pod ramenem. Bych ho asi vyhnal , kdyby mi tam takhle vlez... a pomáhal... :D
stř zář 29, 2010 8:58 pm

fogel
Příspěvky: 54
Registrován: ned zář 26, 2010 9:01 pm
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek

Filip Závada : Ta Scania , to máš pravdu , jsem si to na první pohled neuvědomil.... Za tím bych nechtěl podvěšovat třeba aoutobus... Jedině že by k tomu měli delší tu A tyč , ale pak se s tím zase nejede asi moc dobře.... Jo , zlatý odtahový brejle.... Se mi ulevilo , když nám je na ní dodělali..... To podvěšování pod rameno mě fakt nebavilo :D Ale všecho má své , zase ty brejle jsou nízko nad zemí, furt to musíš hlídat abys to někde nerval po zemi.... A musíš opatrně jezdit , aby se nerozhoupalo auto co táhneš a nezkroutilo ti je.... Ale zase se s tím líp couvalo,odpadlo to houpání pod jeřábem... :D
stř zář 29, 2010 9:13 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10892
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

U té Scanie je hlavně chyba v podvozku, motoru, převodovce, kabině, elektronice, nepřehlednosti palubovky, PVC rámu... No prostě není na Tatře, takže je to k ničemu!
BES - běs
čtv zář 30, 2010 12:23 am

Filip Závada
Příspěvky: 2877
Registrován: ned říj 18, 2009 8:04 pm
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Není, jenom je to krátký podvozek a já sem v třetině případů zajížděl do terénu, takže si to nějak 6x2 nedovedu představit. To už jí má lepší Vodica na FH 12, to je 6x4. K tomu vyvěšování, odvezeš podstatně těžší auta, protože nezvedáš za kola ale za předek, odtáhl jsem desítky aut tisíce kilometrů, nestalo se, že bych něco nepověsil a neodtáhl. Boss měl jeden čas obě, brejlovce i tu mojí a nechal si tu mojí. Jo, musím podotknout, že jsem takřka vždy táhl "kaši" zničenou od bouračky, takže se to věšelo lépe, bylo jedno jestli něco odřu lanem nebo řetězy. Ale táhl jsem i nepojízdný, měl jsem přípravky a hlavně všechny co k tomu mají být od fabriky, to má málokterá, každej to sundal, někam položil a pak se to vyhodilo, třeba už ani nikdo nevěděl k čemu to bylo. Já mám komplet knížku od výrobce, je tam vše popsané, třeba si všimněte, že já měl rameno otočené napravo po směru jízdy, což skoro nikdo nemá ale - umožňuje to lepší výhled z kabinky jeřábníka při používání teleskopu jako vyprošťovacího ramene, nepřekáží to ve výhledu. Krakorec se nevozí, patří k tzv. jeřábové variantě, u nehod prakticky k ničemu.
www.zafibeton.cz
Slovo "nejde" neznám. A kdo říká, že něco nejde, tak je to tím, že to neumí!!
Světu mír! .. tam, kde lži a peníze vítězí nad pravdou a láskou.
čtv zář 30, 2010 12:44 am

fogel
Příspěvky: 54
Registrován: ned zář 26, 2010 9:01 pm
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek

Tak to je pravda , Filipe že v podvěsu toho odvezeš víc na váhu. A přípravky jsme měli taky , i když nevím jestli zdaleka všechny.... Ale spousta se toho dokupovala a nechala dodělávat,třeba různé čuby na zadní příčky rámu u tahačů , zkracovací řetězy, rozporky atd... A šrotu jsem s ní odvozil taky spoustu , a spoustu kilometrů... Vzpomínám na ní v dobrém i když s ní teď nejezdím. Vyprošťování je srdeční záležitost , taky jsem to nedělal kvuli penězům , měl jsem v té době velmi dobré místo jinde než na odtahovce. Tohle jsem dělal jako vedlejšák , času jsem na to měl dost a můj tehdejší šéf měl pochopení , když jsem řekl ,že jedu na bouračku , nikdy neprotestoval..... :D
Obrázek Obrázek
Osobně..... :D ps: ta jmenovka na dveřích není moje... :D
čtv zář 30, 2010 5:37 pm

fogel
Příspěvky: 54
Registrován: ned zář 26, 2010 9:01 pm
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek

Přeji Vám všem .... No víte co.... Jo a hezkej novej rok..... :D :D :D
Obrázek
stř pro 29, 2010 10:30 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

fogel:

Diky! I za to....i za to....! Vzdyt ty vis! :lol:
stř pro 29, 2010 10:33 pm

fogel
Příspěvky: 54
Registrován: ned zář 26, 2010 9:01 pm
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek

ok, vím....
Tak ještě jedna... s bábou....
Obrázek
stř pro 29, 2010 10:40 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

mám dotaz-kolik tun mohu tím navyjákem tahat ze škarpy :?:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
stř pro 29, 2010 10:57 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

fogel:

Ja ti hodim vyprostovaka na tri "T" tadu se to asi nehodi! :lol:
stř pro 29, 2010 11:06 pm

Uživatelský avatar
toko
Příspěvky: 637
Registrován: ned dub 13, 2008 9:08 am

Příspěvek

Jestli si to dobře pamatuji, tak tažná síla navijáku je 11 tun, když to jde přes kladku tak 22.
Madness??? No, this is TATRA!!
čtv pro 30, 2010 12:05 am

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

aha jsem si říkal že žádných 42 tun :wink: děkuji za odpoved
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
čtv pro 30, 2010 12:06 am

Odpovědět

Zpět na „TATRA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů