Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine, Pavel Bíteš

Odpovědět
karlosv8
Příspěvky: 399
Registrován: pát led 01, 2010 4:53 pm
Bydliště: vimperk

Příspěvek

pon zář 12, 2011 9:22 pm

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Můj názor je ten, že na tyhle předražený akce už ani nemá cenu jezdit, vemte si to tak, že platíte dost velkou pálku za to, že si se známýma pokecáte a popijete. Když si sraz s nějakou grilovačkou domluvíte sami, tak to máte levnější a mnohdy i o dost lepší - co se týče žážitků :-) A vjezdné 1000Kč.... - kdyby to byla uzavřená akce, pro kamioňáky a basta, tak se to dá pochopit, ale vy platíte za to, že můžete ukázat svoje auto!!!! A na co asi chodí všichni ti platící z řad veřejnosti? Podivat se na auta! bez Vás by byl pořadatelé odvaření, kdo by chodil na Truck show kde by nebyly Trucky??????? A vy jim za to platíte - já tuhle logiku nechápu a už ani chápat nechci :wink:
úte zář 13, 2011 2:47 pm

Hroch.R420

Příspěvek

Souhlas s mirou,tady hrajou řidiči v divadle,kam si přinesou svoje kulisy,zaplatí za to aby mohli hrát a někdo na ně vybírá nehorázný vstupný,to je hnus fialovej! :savle: :savle: :savle:
úte zář 13, 2011 5:34 pm

Venca R
Příspěvky: 1978
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Příspěvek

A na řidiče se ve velkym sere-viz program. Se slzou v oku vzpomínám na srazy ve Vysokém Mýtě, vstup rozumnej aby pokryl náklady na pronájem atd a veškerý dení hlavně pro šoféry. Tam jsem si jako cvičená opice na ukazování rozhodně nepřipadal...
úte zář 13, 2011 6:06 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

mirazapletal: to je zas myslenka miro... vjezd za auto je 700 uz nekolik let, to snad nikoho nezabije... a co dostanu za tech 700? Prostor, kde muzu ukazat auto, pokecat se znamejma a hlavne NEZNAMEJMA lidma, ktery bych jinak tezko potkal, nebo s nima mluvil... do toho kazdorocne nezapomenutelna spanilka... ale jo, chapu, ze si miril k bodu "Prijedte radsi do Zlina, je to tam levnejsi" :roll:

Venca R: tak si zkus spocitat pronajem letiste, oploceni, toiek, billboardy, brigadniky..... fakt myslis, ze na tom organizatori rejzujou? Ver tomu, ze ne

Kazdopadne, kazdej at si jezdi, kam chce... ja mam Hradec rad, uz jsem si ho prozil ze vsech moznejch pohledu, od divaka, pres poradatele az po ucastnika s velkym i malym autem, skoro abstinujiciho, nebo pijicho na bomby... a jednou za rok je mi fakt fuk jestli vjezd stoji 700 nebo 800 a i kdyz to letos trosku stagnovalo (hlavne moderatori byli fakt tragicti), pristi rok pojedu zas.
Naposledy upravil(a) Globe dne úte zář 13, 2011 8:03 pm, celkem upraveno 1 x.
úte zář 13, 2011 6:58 pm

Uživatelský avatar
crafter_van
Příspěvky: 143
Registrován: stř říj 20, 2010 4:10 pm
Bydliště: Nachodsko

Příspěvek

pristi rok jedu zas :D
úte zář 13, 2011 8:02 pm

Vegáč

Příspěvek

Hradec je prostě velkej cirkus a hodně budu uvažovat o příští navštěvě...V podstatě,kdybych tam neměl spoustu známých a hlavně naší partu,tak jsem vyhodil 760kč za 2 osoby a pobyl bych tam asi 3 hodinky :roll:
úte zář 13, 2011 9:52 pm

Uživatelský avatar
klon
Příspěvky: 512
Registrován: stř čer 14, 2006 12:33 pm
Bydliště: Krkonoše

Příspěvek

Vegáči, tak nějak jsem to udělal já, jen mě docela mrzelo, že v půl sedmé v sobotu večer jsem ještě platil vstup "pouze" na sobotu a to 290kč včetně parkovného(50kč). Ptám se za co? Program už žádný nebyl, kromě tedy osvětlených vozů...
úte zář 13, 2011 11:14 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

osobně si myslím že už je to taková akce že plkat o tom či o tom můžete tak akorát zde :lol: :lol:
hold platí se všude,nic není zadarmiko.a vemte to tak co kdyby chcalo tak kdo to zacáluje :?:
co chápu je co se stalo Klonovi,to už by mělo být vlezný třebas půl sta a hotovo
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
úte zář 13, 2011 11:21 pm

Uživatelský avatar
klon
Příspěvky: 512
Registrován: stř čer 14, 2006 12:33 pm
Bydliště: Krkonoše

Příspěvek

Já tomu rozumím, tak letiště zadarmo není a peníze na to je potřeba dát dohromady, ale jsme lidi. No nic, tady to stejně nevyřešíme, kdyby aspoň řekli dobrá, tak už to máš i na neděli... :(

Tady nějaké foto:
http://klon-pt.rajce.idnes.cz/20110910_Truck_fest

Večerní řádění:
http://www.youtube.com/watch?v=Gww_saYSAb0
úte zář 13, 2011 11:29 pm

Venca R
Příspěvky: 1978
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Příspěvek

Já si taky uvědomuju, že každá sranda něco stojí, mimochodem 11 let pořádám menší hudební festival, tak vim o čem to je. Ale prostě jsem na Truckfestu neměl pocit, že je ta akce dělaná pro řidiče. Spíš jsem si připadal jako atrakce pro diváky. Ale že bych tvrdil něco o rejžování ze strany pořadatele, to rozhodně nechci.
stř zář 14, 2011 11:21 am

Uživatelský avatar
x.zdenda
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2675
Registrován: úte bře 10, 2009 10:33 pm
Bydliště: Plzeň-JIH

Příspěvek

naprostej souhlas s Vegáč, Hroch a Míra Zapletalů
Globe, ty neznámí lidi bys nepotkal akorád ty v kanclu, já potkám za tejden neznámejch lidí co je zajímá něco na autě, co se týče spanilky tak letos se mi tam líbyla v Hradci, poprvé to řídili policajti a nejezdilo se na semafory, ono červená na spanilce je opravdu kazdoročně nezapomenutelný.
a jestli mířil na Zlín, tam je to opravdu levnější a spanilka nezapomenutelná, to máš pravdu.
Jinak mě zas nevadila moderátorka, aspoň neříkala Megnum jak ten loni :lol:
Obrázek
stř zář 14, 2011 4:18 pm

Trucker David
Příspěvky: 833
Registrován: úte čer 16, 2009 10:05 am
Bydliště: Na cestách/Praha/Lukavec

Příspěvek

Tak sem přidám pár fotek, jak jsem na Truck festu zachytil auta fóráku, alespoň těch, u kterých vím s čím jezdí. Zbylým se omlouvám. Jinak si myslím, že byl letošní truck fest podařený až na tu organizaci a ty 2 co to moderovali. To bylo něco děsnýho. Hlavně ta holka. Loni se mi to v tomhle ohledu líbilo víc. Byla taková žhavější atmosféra. Nejvíc mě nasralo, když chtěli ukončit show nejosvětlenějších trucků, kterou mám z celýho festu snad nejradši. Myslím si, že to gumování udělá takovou parádní atmosféru, nicméně když je to zakázané, tak by ten, kdo gumoval měl dostat pokutu jako v předešlých ročnících a né že se kvůli jednomu ukončí program. Naštěstí k tomu nedošlo a teď už ty fotky. :wink:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
stř zář 14, 2011 5:39 pm

Trucker David
Příspěvky: 833
Registrován: úte čer 16, 2009 10:05 am
Bydliště: Na cestách/Praha/Lukavec

Příspěvek

x.zdenda: Sice neříkala Megnum, ale ten její "trek" byl na zabití ještě víc. Když řekla: "Nebudu používat slovo kamion, to je hnusný slovo, budu používat trek", tak jsem myslel, že přeskočím to zábradlí a něco jí půjdu říct. :twisted:
stř zář 14, 2011 5:42 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

ja slysel jen rozbor na tema "Chlapi s automatickejma prevodovkama bezpecne vyhrajou, protoze jim to samozrejme rychlejs jede" a to mi stacilo...

zdendo, divil by ses, kolik neznamejch zajimavejch lidi potka clovek z kanclu :wink:
stř zář 14, 2011 5:44 pm

Odpovědět

Zpět na „Truckfestivaly, srazy apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů