Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
kruji
Příspěvky: 2440
Registrován: sob pro 05, 2009 10:55 am
Bydliště: hodonin

Příspěvek

grifin6, nebral bych to tak dramaticky, jestli ten tah drží jenom jedno šoupátko(nebo zápatka nebo jak tomu říct) nebo dvě.Kdysi jsem potřeboval přitáhnout kládu a závozník, aby nemusel dělat na kurtně uzel tak dal na konec ráčnu, nezacvakl ji, a když jsem zabral tak se přetrhl popruh ale ráčna vydržela.
Nedávno jsem ztratil ráčnu a vyřešil jsem to takto
Obrázek
Kurtna napjatá jak struna, akorát policii by se to nelíbilo :oops:
Jo a kurtny už tenkrát existovaly.
Lesu zmar!
sob srp 07, 2010 6:15 pm

otes
Příspěvky: 492
Registrován: sob čer 13, 2009 8:46 am
Bydliště: teplice

Příspěvek

není to o.k. ale aspon něco.... :idea:
stř srp 11, 2010 11:55 pm

grifin6

Příspěvek

kruji-beru jak jsi to vyresil v dane situaci.(snaha,odpovednost)ale kdyz pred jizdou se pokousim vysvetlit "borcovi" jeho chibu a on nad tim mavne rukou a v klidku vyrazi kdovikam?.promin ale ja mam us dva zname kterym rodinu pohrbili nezodpovedni ridici tir svym nakladem.rozepisovat to tady nebudu.preci jen tu nejsem inkognito a nechci to pripominat. 73
čtv srp 12, 2010 4:38 pm

Uživatelský avatar
Horny
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 27, 2008 11:46 am
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tady jsem si dovolil...z vlastní zahrádky

Obrázek Obrázek
Kdysi seděli dva Francouzi na zápraží svého domku, pojídali žabí stehýnka a hojně to zapíjeli vínem. Když už byl jeden dost ovíněn, povídá druhému. "Pojď , uděláme nějakou píčovinu." Druhý odpověděl, "proč ne?" ... a od té doby se vyrábí RENAULT
čtv led 06, 2011 4:38 pm

Uživatelský avatar
samilik
Greenhorn
Příspěvky: 43
Registrován: stř led 05, 2011 10:24 pm
Bydliště: DAF FX 95/480

Příspěvek

Ať mi každej...............šťastný a veselý
čtv led 13, 2011 9:28 pm

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti