Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

tak toto sem nemyslel,toto je jednoduche reseni a to by admin urcite brzy prokoukl :lol:
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
sob úno 09, 2013 8:43 pm

Ladix
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3421
Registrován: stř lis 07, 2007 10:19 am
Bydliště: kousek od chlumce nad cidlinou pres dalnici

Příspěvek

toto vlakno zda se byt docela zbytecny kdyz uz tu chudak balcin neni zduraznuji chudak tak by to chtelo asi zamcit nebo jak divat se nemuze jedine ze byste mu to prekopirovavali aby se mohl rochnit doma u kamen 8)
M-B Atego 1218 frigo
sob úno 09, 2013 8:46 pm

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

tak slouzi aspon na jeho pocest kdyz uz nemuze cist a psat. ale urcite to nejak cte vid balcine :wink:
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
sob úno 09, 2013 9:00 pm

RomanB
Příspěvky: 342
Registrován: sob říj 13, 2007 11:06 am

Příspěvek

Mě připadá že poslední dobou se napomenutí a Bany rozdávájí jak na běžícím pásu za každé malé klopytnutí.Mám pocit že si nějaky jedinec nebo spíš jedinci i kyž nevím kteří, je to jen doměnka chtějí toto forum tak nějak nechat pro sebe a snaží se vyštvat co nejvíc lidí pryč. Je to jen můj názor.
sob úno 09, 2013 9:28 pm

Gabriela

Příspěvek

Pánové mám vás pozdravovat od Balcina a buďte si jisti, že je informovaný, co se děje v jeho chlívečku :wink:
sob úno 09, 2013 11:56 pm

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Jak tak koukám, tak ten BAn byl kvůli mě, což sem nechtěl.... Jen bych chtěl podotknout, že osolovit mě balcin jen ve svém chlívečku by bylo zbytečné, protože sem do něj nikdy nechodil, jen o něm slyšel... Mě to nepřišlo tak úplně přes čáru, četl sem od něj mnoho horších věcí, mohl mi poslat SZ, nu udělal malou chybu a kdy předtím bylo milion kapek a te´d ta poslední přetekla....
ned úno 10, 2013 4:17 pm

Gabriela

Příspěvek

Tak jsem se teď zase rozkoukávala po fóru a napadla mě podivná myšlenka... I když, zas tak podivná není, uhodilo mě to do očí hned, jak jsem to zahlídla... Ptáte se co??? Takže, lituju toho, že nebyl Balcin chytřejší nebo mazanější a neudělal to, co udělala Marcy... Nezrušil svůj účet zavčas, dokud měl dvě napomenutí. Tím by se mu smazaly a on by si pak znovu účet založil, samozřejmě bez napomenutí, čistý jako lilie :roll: Asi je to ode mě drzost do nebes volající, ale na toto pravidla nejsou??? :?: A nepíšu to jen proto, že jsem se Honzy zastávala, myslím to všeobecně, na každého z nás :!: Vím, že je to OT, omlouvám se za to, a když tak klidně za to ponesu následky...
ned úno 10, 2013 7:03 pm

netas
Příspěvky: 228
Registrován: pon dub 09, 2012 10:52 pm
Bydliště: Poděbrady
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Gabi - za pravdu se následky nenesou.... ! :wink:
zbyl jen prach a pytel plnej vzpomínek....
ned úno 10, 2013 7:06 pm

Gabriela

netas

Příspěvek

Myslíš :?: Ve svém věku už vím, že právě za pravdu se následky nesou :!:
ned úno 10, 2013 7:08 pm

netas
Příspěvky: 228
Registrován: pon dub 09, 2012 10:52 pm
Bydliště: Poděbrady
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Faktem je, že sejde na okolnostech a ješitnosti těch vyšších....
zbyl jen prach a pytel plnej vzpomínek....
ned úno 10, 2013 7:10 pm

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

gabco-pokud na nej byla honka jak to tady uvedli tak by si ho stejne nacapali i kdyby se znovu regnul.
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
ned úno 10, 2013 7:36 pm

Ladix
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3421
Registrován: stř lis 07, 2007 10:19 am
Bydliště: kousek od chlumce nad cidlinou pres dalnici

Příspěvek

to je pravda gabi sice balcina nemusim ale moderator nebo admin by mel te osobe ktera se znovu prihlasila teda doplnit podle pravidel i napomenuti ktere v dobe ruseni uctu mela -kdyz pravidla tak pro vsechny :?
M-B Atego 1218 frigo
ned úno 10, 2013 7:37 pm

Trneček
Příspěvky: 491
Registrován: pát úno 10, 2012 12:13 pm
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Příspěvek

Souhlasim s váma, mělo by se doplnit napomenutí. Ale jestli to nejde, tak alespoň všichni víme jak na to když nazbíráme napomenutí :D
Spěcháme aby jsme čekali
Čekáme aby jsme spěchali
ned úno 10, 2013 7:40 pm

Gabriela

Příspěvek

Ladíku, já se taky s Balcinem neustále hádala, byli jsme spolu na nože, hlavně kvůli seznamce, ale toto už není jen o něm, je to o všech... Pročítala jsem pravidla, několikrát a důkladně, ale nikde jsem tam tuto situaci nenašla a tak by mě zajímalo, jak to vlastně je :roll: :?:
ned úno 10, 2013 7:40 pm

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

urcite to jde,zvlast kdyz by se dotycny priznal k tomu ze ma novy nick. :lol: ale to by asi neudelal aby to nemel zpatky.
navic kdyz tak premyslim /mozna se mylim) kdbych prijel k balcinovi na navstevu a pripojil se pres wifi na sebe tak bych se asi neprihlasil pokud je na IP adresu dan BAN.
tak jaka by to pak byla spravedlnost.
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
ned úno 10, 2013 7:42 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti