Moderátoři: martin_100, Olda, Chomuťák

Odpovědět
Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

mirozv píše:Nezabudajte na GRANUS H10-11 kotory sa montoval v LIAZ Zvolen koncom 90-tych rokov v spolupraci s polskym autosanom 8)
Jeden stává občas mezi Jižňákem a Kunraticema u kolejí "Volha" - je to ex-Hoffmannův krám, má nálepku "LIAZ". Kdysi jsem ním jezdil na gympl, jezdily hlavně na lince Odolena Voda-Kralupy a dalších v okolí, tak nepohodlné nejsou ani Citybusy, bylo to jak když jedeš na žebřiňáku.
čtv říj 05, 2006 12:57 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

Hynek píše:
mirozv píše:Nezabudajte na GRANUS H10-11 kotory sa montoval v LIAZ Zvolen koncom 90-tych rokov v spolupraci s polskym autosanom 8)
Jeden stává občas mezi Jižňákem a Kunraticema u kolejí "Volha" - je to ex-Hoffmannův krám, má nálepku "LIAZ". Kdysi jsem ním jezdil na gympl, jezdily hlavně na lince Odolena Voda-Kralupy a dalších v okolí, tak nepohodlné nejsou ani Citybusy, bylo to jak když jedeš na žebřiňáku.
hele a pamatuješ ještě na ty ELBA nebo jak se to jmenovalo ???? takový ty vínový .... nízkopodlažní
čtv říj 05, 2006 2:10 pm

Uživatelský avatar
papergeorge
Příspěvky: 633
Registrován: ned pro 17, 2006 8:00 pm
Bydliště: Liberec, vlastne uz Liverpool

Příspěvek

Ještě k tomu Syslovu seznamu a Standovu dotazu, v Lbc v jedné ulici je kůlna, která má místo jedné stěny čelo z RO a jiná zahradní nářaďovna asi o půl kiláku vedle je bouda z T-141 bez dveří. Na obě se musíte dívat mile, neb při hrubějším pohledu mají sklony se bortit... :twisted:
úte pro 26, 2006 9:18 pm

tatracyber
Medvěd
Příspěvky: 3182
Registrován: čtv bře 09, 2006 4:27 pm
Bydliště: Reichenberg

Příspěvek

papergeorge píše:Ještě k tomu Syslovu seznamu a Standovu dotazu, v Lbc v jedné ulici je kůlna, která má místo jedné stěny čelo z RO a jiná zahradní nářaďovna asi o půl kiláku vedle je bouda z T-141 bez dveří. Na obě se musíte dívat mile, neb při hrubějším pohledu mají sklony se bortit... :twisted:
Nevíš kde přesně se ty kůlny nacházej? o tý boudě z 141 jsem už slyšel ale nikdy jsem ji nenašel.
Už tu nejsem, už mě s fórem neotravujte.
úte pro 26, 2006 9:34 pm

standa
Příspěvky: 1642
Registrován: úte kvě 30, 2006 5:47 pm
Bydliště: u Berouna

Příspěvek

papergeorge píše:Ještě k tomu Syslovu seznamu a Standovu dotazu, v Lbc v jedné ulici je kůlna, která má místo jedné stěny čelo z RO a jiná zahradní nářaďovna asi o půl kiláku vedle je bouda z T-141 bez dveří. Na obě se musíte dívat mile, neb při hrubějším pohledu mají sklony se bortit... :twisted:
o T 141 vím, o čelu RO ne!!!!

pošli soukromounou zprávu, at to zrevidujem.. nebo rovnou foto...
úte pro 26, 2006 10:41 pm

Sysel
Příspěvky: 351
Registrován: ned bře 26, 2006 3:23 pm
Bydliště: CB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

o čelu RO vím, o T141 ne!!!!
Já jsem chcuk mít Krokodýla ..................... a už ho mám ;-)
stř pro 27, 2006 1:26 am

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

Tam kde nyní sviští autíčka po lpzeňskym obcgvatu dřív stávaly chatky (pod valíkenm) a při demolici se zjistilo že jedna je obezděný RO :twisted:
Možná někde nahrabu fotku.
Sysle možná ti o tom říkal Bořek krsňák - od něho sem se to tenkrát dověděl.
stř pro 27, 2006 1:32 am

Sysel
Příspěvky: 351
Registrován: ned bře 26, 2006 3:23 pm
Bydliště: CB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Z tejhle plzeňskej obchvatovej poloRO-chatky, jsou mým vlastnoručním přičiněním, zadní vnitřní plechový obliny ve Střešovickým RO-mazlíkovi:-)
Obrázek Obrázek Obrázek
stř pro 27, 2006 1:43 am

Uživatelský avatar
papergeorge
Příspěvky: 633
Registrován: ned pro 17, 2006 8:00 pm
Bydliště: Liberec, vlastne uz Liverpool

Příspěvek

to Standa a Sysel: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :wink: , do konce týdne se ozvu, musím zkompatibilnit fo?ák a počítač, nějak mne to nechce poslouchat :(
stř pro 27, 2006 2:15 am

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

hale a nemáte někdo fotký tý karosy kabriolet co jezdila na karlštejn? byla taky v tom klipu tří sester... to byla pěkná věc...
stř pro 27, 2006 9:38 am

Uživatelský avatar
papergeorge
Příspěvky: 633
Registrován: ned pro 17, 2006 8:00 pm
Bydliště: Liberec, vlastne uz Liverpool

Příspěvek

To Standa a Sysel, další informace o průběhu akce BUDKY RO & T přesouvám do sekce T128, 141. Ono to má totiž svůj důvod. Více SZ to Standa.
stř pro 27, 2006 9:38 pm

tatracyber
Medvěd
Příspěvky: 3182
Registrován: čtv bře 09, 2006 4:27 pm
Bydliště: Reichenberg

Příspěvek

standa píše:
papergeorge píše:Ještě k tomu Syslovu seznamu a Standovu dotazu, v Lbc v jedné ulici je kůlna, která má místo jedné stěny čelo z RO a jiná zahradní nářaďovna asi o půl kiláku vedle je bouda z T-141 bez dveří. Na obě se musíte dívat mile, neb při hrubějším pohledu mají sklony se bortit... :twisted:
o T 141 vím, o čelu RO ne!!!!

pošli soukromounou zprávu, at to zrevidujem.. nebo rovnou foto...
Já sem v tý oblati trávil své mládí (nedávno) a krom mnoha různých prag RN jsem si 141 nebo RO nevšiml. (Sem tenkrát byl nevzdělán nebo moc zas chlastal)
Už tu nejsem, už mě s fórem neotravujte.
stř pro 27, 2006 11:44 pm

tatracyber
Medvěd
Příspěvky: 3182
Registrován: čtv bře 09, 2006 4:27 pm
Bydliště: Reichenberg

Příspěvek

Jen tak mimochodem, Někde v okolí horský a ruprechtického lomu by měla ležet kdesi v lese 147 DC5 (nebo DC7) a 706 R sklopka. Ale Já jsem v těch lesích a polnostech kolem pátral mnohokrát a nenašel jsem nic. Měl někdo větší štěstí?
Už tu nejsem, už mě s fórem neotravujte.
stř pro 27, 2006 11:53 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

tatracyber píše:Jen tak mimochodem, Někde v okolí horský a ruprechtického lomu by měla ležet kdesi v lese 147 DC5 (nebo DC7) a 706 R sklopka. Ale Já jsem v těch lesích a polnostech kolem pátral mnohokrát a nenašel jsem nic. Měl někdo větší štěstí?
Jako v liberci?? Jsem se tam jako malej v tý oblasti celkem pohyboval hodně na kole...a nejezdil jsem zdaleka pouze po cestách...ale žádný barči něbo něčeho podobnýho jsem si nikdy nevšiml.
čtv pro 28, 2006 3:47 pm

tatracyber
Medvěd
Příspěvky: 3182
Registrován: čtv bře 09, 2006 4:27 pm
Bydliště: Reichenberg

Příspěvek

david píše:
tatracyber píše:Jen tak mimochodem, Někde v okolí horský a ruprechtického lomu by měla ležet kdesi v lese 147 DC5 (nebo DC7) a 706 R sklopka. Ale Já jsem v těch lesích a polnostech kolem pátral mnohokrát a nenašel jsem nic. Měl někdo větší štěstí?
Jako v liberci?? Jsem se tam jako malej v tý oblasti celkem pohyboval hodně na kole...a nejezdil jsem zdaleka pouze po cestách...ale žádný barči něbo něčeho podobnýho jsem si nikdy nevšiml.
Jo, v liberci. Já to tam taky mam skoro prolezlý ale taky jsem to nenašel. říkal mi to můj děda, ale už si nepamatuje kde. Obě auta ležej někde v lese v okolí zatopenýho lomu v nějaký jámě, jsou jim prej vidět jen kabiny a korby. Ale spíš bych řekl že už budou rozebraný do šrotu.
Už tu nejsem, už mě s fórem neotravujte.
čtv pro 28, 2006 4:00 pm

Odpovědět

Zpět na „AUTOBUSY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů