Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, Frenky, cuisine

Odpovědět
Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

to nevim proc nemoh najit praci kdyz dneska berou i ukrajince s tureckejma korenama s predkama z uzbekistanu.. ridici dneska chybej vsude tak nevim ze by nekdo nebral jen kuli tomu ze ma nekdo narozeniny az v dubnu.. mozna nekdo kdo taky slepe veri tyhle fame.. tahle novela je podle me faba, blbost a pikacovina.
čtv led 24, 2008 6:35 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

talas.m píše:velká firma má na to vzít si třeba půl parku k obnově ale ty jako samostatná jednotka i kdyby jsi chtěl tak nemáš šanci. Jo znám soukromníky s jedním dvěma autama co si pořídili nové terna ale moc jich není
nj.. velka firma ma na to vzit si spoustu novejch nespolehlivejch aut co nic nevydrzej.. kdezto soukromnici vi zac je toho loket a zustavaj verni poctivy technice :!:
čtv led 24, 2008 6:36 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Sámer: Když vy se tu oslovujete Kotě, Holčičko a bůhví jak, tak mi přišlo to děcka takový stylový...nic víc...zas taaaakovej rozdíl mezi náma není ;-)

A jako....nezapírám, že všichni co dělaj nový auta to vnímaj jako tlak na dopravce, aby obnovovali auta. A že jako prodejce jsem pro se mi divit nemůžeš (koho chleba jíš...a dál to znáš, že).
čtv led 24, 2008 6:36 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

david píše:Sámer: Když vy se tu oslovujete Kotě, Holčičko a bůhví jak, tak mi přišlo to děcka takový stylový...nic víc...zas taaaakovej rozdíl mezi náma není ;-)
lol podle otho to neber davide, samer jak vidi zenskou tak kocicky litaj.. a kdyz ma nouzi, tak i kdyz vidi chlapa :D
Naposledy upravil(a) Globe dne čtv led 24, 2008 6:39 pm, celkem upraveno 1 x.
čtv led 24, 2008 6:38 pm

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Davide, LOL, fajn, budem ti říkat Šmoulo, ať zapadneš..

Je mi to jasný, já se proti tomu už ani nestavím. Je to fakt a že Liazky zmizí, to víme už dlouho. Ale zrovna na těch tahačích já to víám strašně moc...je to kua moc znát...
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
čtv led 24, 2008 6:39 pm

Marcy

Příspěvek

Re Globe: Není to fáma, dopravci se báli, že to platí už teď...můžeš se zeptat školitele u vás ve firmě

Já jsem se ptala i u nás ve firmě a volali sme i do autoškol a kvůli Shengenu se může jezdit od dubna až od 21 let... :2d:
čtv led 24, 2008 6:40 pm

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

To platilo na MKD ale vždycky...na velký auto až od 21...
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
čtv led 24, 2008 6:41 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

marcy: me se jen nezda ze o predchozi novele se mluvilo rok dopredu a bla bla bla a ted takova velka zmena a dozvim se o tom z doslechu na foru? to je blbost =)

co se tyce skolitelu, na ty mam svuj nazor.. za rok co sem po tom patral mi nebyl nikdo schopnej jiste rict, jestli na oranzovej majak potrebuju profesak nebo ne.. takze tak
čtv led 24, 2008 6:42 pm

Uživatelský avatar
9 Tr
Příspěvky: 56
Registrován: pon led 21, 2008 6:43 am
Bydliště: Jihlava

Příspěvek

No, nemělo by to být, neb jsem si o tom četl těsně před, nebo po zavedení a jediné co mne uklidnilo bylo, že u D to platí "až" od září/října t.r., takže tak jak jsem vyhybal 2 měsíce u osobáku závěrečkám, teď je dělám 1.7. a je i čas na případné opakování.

Jinak taky nějak nechápu proč odradilo, toto jsem moc nestudoval, protože C pokud si budu dělat, tak až bude nějaká kukačka, do té doby ne, ale snad do teď vždy platilo, že se to týká všech, kteří budou dělat např. závěrečky až po nabytí platnosti., tzn. že když je udělám den předem, tak jsem ještě OK. Ale je to jen můj názor vycházející z předešlé praxe. Nehledě na to, že u C se ty novinky týkají až od příštího roku. takže další rok +.
čtv led 24, 2008 6:42 pm

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Jasné, já to beru tak že jako soukromník když si koupím nové auto(někdy bych se toho rád dočkal)tak ho nevydojím během pěti let ale budu si ho snažit šetřit, pokud ovšem nebudu honit kilometry s tím že to tak budu točit.
Jednou ta doba stejně přijde kdy těmto autům zakážou jezdit...
čtv led 24, 2008 6:42 pm

Marcy

Příspěvek

Heleďte, já jenom vím, proč nechtěli vzít mojeho zpátky k Ladosu...a tak vám to sděluji...ale pokud nechcete být poděšeni, tak mlčím.... :tongue:
čtv led 24, 2008 6:43 pm

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Me je to fuk, me se tyhle cachry netykaji, udelam si jen profesak pac ho mam propadlej a hotovo dvacet... s Liazkama to nastesti nesouvisi pac moje stejne nejsou firemni auta a na ty mi nikdo profesak nevnuti ani kdyby se staveli na hlavu...
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
čtv led 24, 2008 6:45 pm

Marcy

Příspěvek

Re talas.m : Já myslím , že to bude hodně brzo, protože aj firmy už si radši zaplatí dopravce s Premkem než s Lízou... :roll:

Mimochodem brouku, máš tam tu fotku a čekám, kdy uvidím tu tvoji...
čtv led 24, 2008 6:48 pm

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

čtv led 24, 2008 6:50 pm

Marcy

Příspěvek

:smich: díky...ještě že tu mám svoje lidi.... :valetsesmihy:

Ale řekla bych, že bude naštvanej.... :huh:
čtv led 24, 2008 6:53 pm

Odpovědět

Zpět na „LIAZ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti