Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 540
Registrován: sob dub 09, 2011 5:09 pm
Bydliště: Pce

Příspěvek

čtv led 24, 2013 4:52 pm

latis
Příspěvky: 104
Registrován: pát lis 23, 2012 9:12 am
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Vyjádření zcela v duchu Aleše.Nic nového.
čtv led 24, 2013 4:56 pm

nomerad
Příspěvky: 1355
Registrován: úte zář 12, 2006 8:46 pm

Příspěvek

AL hypnotizérem. Chtěl jsem utéct, ale kdekoliv v pokoji jsem stál, pořád mě sledoval :oops:
http://img8.ct24.cz/cache/900x507/artic ... 1318509309
čtv led 24, 2013 5:05 pm

Friday13th
Příspěvky: 27
Registrován: stř lis 14, 2012 6:55 pm
Bydliště: Milevsko

Příspěvek

Nu, kdyby mě tým, kterému platím za pronájem vozu a servisní zázemí, během závodu nechal ve štychu, tak bych jim taky nezaplatil, jednoduše pro porušení smlouvy... řekl bych že to je důvod proč TV nezaplatil.. ale počkám si na vyjádření BDP...
čtv led 24, 2013 5:19 pm

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2211
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

15:8

To není skóre zápasu žákovské hokejové ligy. To je poměr článků na serveru Sport.cz, kdy v 15 případech figuruje v nadpisu Lopraisovo jméno, pouze v 8 případech se nadpis článku obešel bez jména Loprais. Znamená tento poměr, že byl letos AL dvakrát lepší, než kdokoli jiný z české výpravy? A to je případ pouze jednoho vybraného serveru. Jaký byl asi poměr na Nově, v Blesku a jiných bulvárních (ale bohužel velmi sledovaných) médiích? Je toto snad ta objektivní profesionální novinařina, po které AL volá?
!LIAZ 4life!
čtv led 24, 2013 6:52 pm

Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 540
Registrován: sob dub 09, 2011 5:09 pm
Bydliště: Pce

Příspěvek

Přijde mi to tak, že nebýt BDP tak nemá Ála o čem mluvit. Vždyť je to obden, stále dokola. Vrátný dluží a lže. Buďto přijde BDP s rozumným vysvětlením a nějakými fakty nebo je to ze strany BDP totální mediální propadák.
čtv led 24, 2013 6:59 pm

Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 540
Registrován: sob dub 09, 2011 5:09 pm
Bydliště: Pce

Příspěvek

Timy: Novinky dnes 2 články o Loprais. O ostatních ani ťuk. Jen jestli je ten pan Felt tedy profesional mne napadlo, když pan Zíta není.
čtv led 24, 2013 7:04 pm

tra
Příspěvky: 1045
Registrován: čtv dub 24, 2008 6:35 pm
Bydliště: Chrudim

Příspěvek

No čekat se to dalo, to je jasné. Přeci nebude hlavním tématem tiskové konference to, že v přímém souboji prohrál veliký Aleš Loprais s neznámým Martinem Kolomým :wink: Takto z toho zase zatím vychází jako mediální vítěz právě on a zase jsou ho plná media a lidi mají se mají o čem hádat.
Milda (tra)
čtv led 24, 2013 7:14 pm

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2211
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

Jen pro pořádek - jsem zapomněl napsat, že ten poměr je počítaný od počátku letošního Dakaru (tj. od 6.1.).
!LIAZ 4life!
čtv led 24, 2013 7:24 pm

michalCCR
Příspěvky: 716
Registrován: sob úno 09, 2008 7:03 pm
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

loser
čtv led 24, 2013 7:31 pm

Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Příspěvek

Snažil jsem se prohlášení Aleše Lopraise brát vždy hodně s rezervou a činím to tak i teď. Mám ale pocit, že ten člověk se řítí do záhuby. Demonstrace toho, že si vlastně neváží slušných fanoušků (nestranných), protože po tomto stylu prezentace o ně přijde. Ale asi je mu to zcela jedno, vystačí si bohatě se svými "ultras", kteří ho neustále budou plácat po ramenou, že je nejlepší, ikdyž to tak absolutně nebude. Pánové, je mi z toho zle. Doslova na blití a jsem hodně znechucen!!! Spor Vrátný vs. Loprais se díky Alešově mediální preciznosti stal fenoménem, který neskutečně poškozuje českou účast na Dakaru a především BDP jako takový, protože AL ho jmenuje jako celek a ten tvoří dost velké procento lidí, kteří s touto kauzou nemají nic společného a jsou tím pádem jeho prohlášeními poškozeni. Takže pokud Aleš mluvil o omluvách, měl by si také nalít čistého vína.
čtv led 24, 2013 7:51 pm

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2211
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

Alešovi ultras se rekrutují převážně z lidí málo znalých dakarské problematiky, kteří většinu informací čerpají z výše uvedených bulvárních médií. Ze všech nejvíce letos vynikl koment pod jedním článkem na Sport.cz, kde stálo:

"Karle, jeď!" :lol: :lol: :lol:

Přičemž jméno ALEŠ Loprais v tom článku bylo nejméně 3x.

------------------------------------------------------------------------------------------

Jsem zvědav, co se dozvíme zítra od BDP. A to hlavně kvůli tomu, že se v této nešťastné záležitosti začal angažovat i již zmínění legendární Karel Loprais (toho mám skutečně v oblibě a vážím si jej).
Tak či onak - zítřek pro mne přinese jisté zklamání. A to buď vůči BDP, nebo vůči Karlu Lopraisovi.
!LIAZ 4life!
čtv led 24, 2013 8:11 pm

J.Jindra
Příspěvky: 570
Registrován: pon říj 15, 2012 4:43 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí

Timy

Příspěvek

Já si Timy nemyslím, že by se Karel nějak angažoval. Snaživý reportér mu položil otázku, no a protože se jedná o rodinou firmu, odpověděl slušně a v rámci daných skutečností. Sám se do toho určitě nehrnul a myslím si, že je mu z téhle nešťastné aféry trochu blbě. Jak ho znám, asi nebude nejšťastnější ani z toho, kam to Alda s Milanem vedou i mimo tuhle zbytečnou šaškárnu. Myslím si, že je v dost těžké situaci a raději bych ho z toho úplně vynechal a už vůbec nesoudil. Můj osobní postoj je ten, že celá aféra je pouhé nedorozumnění zaviněné nešťastnými formulacemi z obou stran. Když Hurvínek vznesl ústní, tedy ne oficiální protest, ukázal Alda jako malý kluk prstem na Kolomajze, což sice není oficiální protest, ale moc chlapské jednání rovněž ne. V nějakém šumu to Tomáš Vrátný nazval "protestem", neboť důsledek byl stejný, tedy to, že do stížnosti na Aldu ze strany Hurvajze byl Aldou vtažený Kolomajz a dostal taky podmínku. Ostatní, tedy fakt, že nešlo o protest de iure (i když de facto ano), už je jen důsledek okolností a napjaté atmosféry. Oficiální postoj BDP ovšem může být odlišný, neb já nejsem součástí tohoto projektu, jen mírně zúčastněný pozorovatel. Že BDP nechtěl dál situaci na místě hrotit může dosvědčit třeba fakt, že nepodali protest proti Aldovi, když na jeho autě na černo pracoval "novinář" Jožo Ferenc, nebo když se Alda dostal "vlastníma silama" do cíle v Arice. To, že si v nouzi člověk vypomůže jak může, je běžné, a jsem rád, že toho nikdo ze zelených či žlutých nezneužil a Alda nebyl dikvalifikovaný. Bojovat takovými zbraněmi by už bylo příliš. Lidi jako Kolomajz či Spáčil by se k tomu nikdy nesnížili. Ovšem za ostatní už bych ruku do ohně raději nedával.
čtv led 24, 2013 8:43 pm

latis
Příspěvky: 104
Registrován: pát lis 23, 2012 9:12 am
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Tak jsme si přečetl oba dnešní články a je mi smutno z toho jak se Aleš prezentuje,vyšli z toho jako hrozné chudinky kterým každý ubližuje.Docela mě teda pobavilo,jak pořád opakuje že měl nejtěžší auto,a podle Aleše už jsou tak dobří,že si i tlumiče vyrábí sami a to jsme myslel,že je má na starost firma FRT pana Ference. :-)


Aleš: Potíže s tlumiči bral jako pozitivum: „Vyvíjíme a vyrábíme si je sami. Zjistili jsme chybu, která už je odstraněná.“
No co už opět jedna z jeho dezinformací.
čtv led 24, 2013 8:54 pm

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2211
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

J. Jindra:
S tím popisem nedorozumění souhlasím a víceméně se na něm shodla i velká část diskutujících zde na foru. Karla nijak neodsuzuji, ani bych si to nedovolil. Jenom mě docela mrzí, jak to jeho vyjádření vyznělo. Určitý pocit zklamání z toho prostě mám, nemůžu si pomoct.
Ten incident je jako černá díra, která po přímých aktérech onoho konfliktu nyní vcucává i lidi, kteří s tím nic moc společného nemají. Nevím, jestli už jste se dostal k té žumpě, která se tu řešila včera - taky chuťovka - napadání M. Macíka i J Vintra...
Rád bych věřil, že zítřkem to skončí, ale mám obavu, že to nejhorší nás teprve čeká.
!LIAZ 4life!
čtv led 24, 2013 9:07 pm

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host