Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Hanzz
Příspěvky: 526
Registrován: sob črc 26, 2008 2:25 pm
Bydliště: Na konci světa

Příspěvek

Tak já konečně něco vezu i po Olomouci a ty si lítáš po Ostravě. :D Jinak mám zase týden volno :D tak asi auto budeš vídat.
Soutěžím o titul´´Furt v prdeli´´
ned črc 10, 2011 7:01 pm

Uživatelský avatar
milanr
Příspěvky: 287
Registrován: ned říj 03, 2010 8:49 am
Bydliště: Olomoucko

Příspěvek

Ty si taky víc doma než v práci :D :D
Jinak teda tu hospůdku bych navrhoval na 29.7. Je to pátek.
Dřív zatím nemůžu. CO vy na to? :)
pon črc 11, 2011 2:37 pm

Hanzz
Příspěvky: 526
Registrován: sob črc 26, 2008 2:25 pm
Bydliště: Na konci světa

Příspěvek

Mám tteď dovolenou.Předtím jsem měl náhradní volno, že jsem měl moc hodin.Nic nám neproplatí :( Jinak termín by se mě hodil, teď taky něco mám, tak ať se vyjádří i třeba Voody.
Soutěžím o titul´´Furt v prdeli´´
stř črc 13, 2011 4:49 pm

Uživatelský avatar
milanr
Příspěvky: 287
Registrován: ned říj 03, 2010 8:49 am
Bydliště: Olomoucko

Příspěvek

jo takhle :)
jj počkáme na Voodyho a pak to dyštak přesunem někam kde chodí víc lidí. Jinak kterou hospůdku bys navrhoval?

Já bych zašel sem : http://www.restauraceleguan.cz/
stř črc 13, 2011 4:52 pm

Hanzz
Příspěvky: 526
Registrován: sob črc 26, 2008 2:25 pm
Bydliště: Na konci světa

Příspěvek

Jak jsem jel po dlouhé době po Olomouci, tak doufám ,že už dlouho zase nepojedu.Hned mě to stálo pětičento za vjezd na náměstí, mimo povolenou hodinu :D Jo ta hospada nevypadá špatně, tam jsem ještě nebyl.I Drápal není špatný, je toho hodně.Záleží kolik by nás bylo.Někde bylo téma na sraz moraváků, tak by to třeba nebylo špatné napsat tam.
Soutěžím o titul´´Furt v prdeli´´
stř črc 13, 2011 5:16 pm

Uživatelský avatar
milanr
Příspěvky: 287
Registrován: ned říj 03, 2010 8:49 am
Bydliště: Olomoucko

Příspěvek

njn měšťáci jsou svině :(
jj zítra to téma zkusím pohledat a dát to tam :)
stř črc 13, 2011 6:50 pm

Uživatelský avatar
Voody79
Příspěvky: 324
Registrován: pon led 04, 2010 5:52 pm
Bydliště: Olomouc

Příspěvek

Jéé čau kluci, sorry že nějak nepíšu..ale měl jsem teď dva týdny dovču (18.-31.7.), takže jsem ani nebyl u netu, tudíž ani tady..no a teď minulej týden dost fofry, tak jsem se mrknul na forum až teď (asi skoro po měsíci)..tak vidím že jsem asi prošvihnul to pivko, že? Nebo se nakonec nic nekonalo? Mimochodem Leguán je výborná volba, mají tam super pivko (Šerák) a dobře vaří.. No a jinak měšťáci jsou jak navedení na tom náměstí, jestli to byly baby, tak s nima není moc domluva..musíš buď do 10h dopoledne (zásobování všeobecně), nebo potraviny tuším 12-14h..jinak je to drahý! :(
PS: Jak jsem minulý Po potkal Milana (ta mávačka), tak to jsem byl první den v práci po dovči a vůbec jsem se nemohl dostat zpět do pracovního tempa... :D Tak kdyby ještě něco bylo, tak písněte..
Renault Master '07 2,5 dCi 120k - bejvávalo
Teď Sprinter 2013 313 a vše co je zrovna na dvoře k dispozici

..čím větší auto, tím víc práce je po vás vyžadováno.. (takže u mě spokojenost) :D

#JáTaky
pon srp 08, 2011 7:03 pm

Uživatelský avatar
milanr
Příspěvky: 287
Registrován: ned říj 03, 2010 8:49 am
Bydliště: Olomoucko

Příspěvek

Nic si neprošvihnul, ještě se nic nekonalo :D Ale domluvit by jsme se mohli konečně :)


Ještě k těm měšťákům : já se vždycky domluvil spíš s babama. Od chlapů jsem slyšel jednou výhružku pokuty 2000kč za to, že jsem stál zadní půlkou auta vedle žluté čáry. :evil: (na výjezdu ze Ztracené ulice po pravé straně. :D Tam jsem fakt někomu překážel :wall: :wall: )
úte srp 09, 2011 3:09 pm

Hanzz
Příspěvky: 526
Registrován: sob črc 26, 2008 2:25 pm
Bydliště: Na konci světa

Příspěvek

Zdar borci.dejte někdo termín a já se přizpůsobím.Tento pátek nemohu určitě, to už něco mám.A policajti jsou svině.S babama se spíš domluvím než s nějakým pupkáčem, který si na mě hojí mindráky.Když nebráním provozu, tak zase stojím na chodníku.Minule jsem jim už cpal do ruky mouku, ať mi pomůžou když jsou tak chytrý a jen zahrozili a šli dál :lol:
Soutěžím o titul´´Furt v prdeli´´
úte srp 09, 2011 6:31 pm

Uživatelský avatar
milanr
Příspěvky: 287
Registrován: ned říj 03, 2010 8:49 am
Bydliště: Olomoucko

Příspěvek

Minule jsem jim už cpal do ruky mouku, ať mi pomůžou když jsou tak chytrý a jen zahrozili a šli dál Laughing
Hlavně,že maj na autě napsaný POMÁHAT a chránit :D :D Já se od nich ještě pomoci nedočkal. Vždycky jen odpověď : " to mě nezajímá". :D :D

tak já bych viděl termín hodpůdky na pátek 19.7 nebo 26.7. :)
úte srp 09, 2011 6:44 pm

Uživatelský avatar
Voody79
Příspěvky: 324
Registrován: pon led 04, 2010 5:52 pm
Bydliště: Olomouc

Příspěvek

Sorry, poslední dobou vůbec nic nestíhám..ani mrknout občas sem :cry: No a jinak tento pátek (tj.19.) nemůžu na pivko a příští týden ještě nevím..tak to třeba nějak doladíme..ale neslibuju nic, je toho poslední dobou jaxi moc. PS:Chystáte se někdo na Trucksraz do Zlína? :D Já o tom zatím přemýšlím...kdyžtak napište.
Renault Master '07 2,5 dCi 120k - bejvávalo
Teď Sprinter 2013 313 a vše co je zrovna na dvoře k dispozici

..čím větší auto, tím víc práce je po vás vyžadováno.. (takže u mě spokojenost) :D

#JáTaky
čtv srp 18, 2011 12:02 am

Uživatelský avatar
milanr
Příspěvky: 287
Registrován: ned říj 03, 2010 8:49 am
Bydliště: Olomoucko

Příspěvek

tak s tím nestíháním jsme na tom stejně :( :( Ještě uvidíme co bude příští týden. To by možná už šlo

Do Zlína jsem chtěl jet, ale nakonec to nevyjde kvůli práci :( :)
čtv srp 18, 2011 6:03 pm

Hanzz
Příspěvky: 526
Registrován: sob črc 26, 2008 2:25 pm
Bydliště: Na konci světa

Příspěvek

Taky nestíhám, mám zase dovolenou :lol: Příští týden nemůžu.Práci nemám, ale jiné příjemnější povinnosti ano :D A do zlína bych aji jel, jen se mi nechce jet samotnýmu.
Soutěžím o titul´´Furt v prdeli´´
čtv srp 18, 2011 10:15 pm

Uživatelský avatar
Voody79
Příspěvky: 324
Registrován: pon led 04, 2010 5:52 pm
Bydliště: Olomouc

Příspěvek

Hanzzi, tak to je škoda že jsem nestihl mrknout sem..já nakonec do Zlína jel, sice až v So dopol.a vracel jsem se kolem půlnoci, ale jinak super akce! :D No a jel jsem feldou jen s přítulkou, takže dvě místa ještě byly volný..ale zas je fakt že jsem do So rána nevěděl jestli mi to vůbec vyjde časově, takže ta domluva by byla asi dost narychlo :(
Renault Master '07 2,5 dCi 120k - bejvávalo
Teď Sprinter 2013 313 a vše co je zrovna na dvoře k dispozici

..čím větší auto, tím víc práce je po vás vyžadováno.. (takže u mě spokojenost) :D

#JáTaky
úte srp 23, 2011 8:22 am

Hanzz
Příspěvky: 526
Registrován: sob črc 26, 2008 2:25 pm
Bydliště: Na konci světa

Příspěvek

Asi budu sedlat tohle.Dneska už jsem s tím lítal, tak aby jsi věděl kdo tě zdraví

Obrázek
Soutěžím o titul´´Furt v prdeli´´
čtv lis 10, 2011 6:12 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti