Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6741
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: kamera do auta

Příspěvek

Dobře ty, osobně dycky žasnu, když někoho předjíždím a on má 3 navi, kameru, rádio a palubku na plný kule, eště noťas a modrej kříž na posteli m :wall: Jak může něco vidět :roll: A zrovna nejen Volvo už taky umí stmívat, když vletíš do tunelu nebo v noci.. ale experti :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát úno 28, 2020 11:44 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: kamera do auta

Příspěvek

tmu v boudě v noci nesnášim :cry:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát úno 28, 2020 12:17 pm

Prouza88
Příspěvky: 6741
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: kamera do auta

Příspěvek

Šak neříkám tmu, nahoře máš "noční" světla, ale nechat si pálit do očí všechno co tam máš je kokotina.. A vůbec, máš řídit a né se vrtat v ledničce :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát úno 28, 2020 12:21 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: kamera do auta

Příspěvek

Sto lidí sto chutí....mě by zajímalo v noci jak mají ty nápis Volvo či Scania na zadní stěně kabiny,jak se to musí fajne odrážet sídelního skla,by mě asi jeblo stim jet.
pát úno 28, 2020 8:22 pm

Prouza88
Příspěvky: 6741
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: kamera do auta

Příspěvek

No a taky se musí vidět v okně :doh: Mýmu lvovi sem ty noční světla eště zatmavoval, že to sotva svítí, ale co potřebuju nandu.. Já ty experty taky nechápu, eště policu, noťas a koulu na volant :roll: Jo a závěsy, že nevidí špígl :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát úno 28, 2020 8:27 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: kamera do auta

Příspěvek

A hlavně modrý kříž,bez něho by to nejelo :D
pát úno 28, 2020 9:17 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: kamera do auta

Příspěvek

jose rabano... neodráží se to , navíc já mám "stmívač" kdy si nastavim jak silně to má svítit..... jako noční osvětlení mám diodovej pás na horním lehátku , kde se dá nastavit cokoliv .... nic mi do ksychtu přímo nesvítí ...to taky nesnášim ...musí se to dělat s rozumem ... a musí to bejt decentní a ne aby to vypalovalo oči ..... ty modrý kříže na plno bych jim taky s chutí rozjebal i s oknem....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát úno 28, 2020 11:12 pm

Prouza88
Příspěvky: 6741
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: kamera do auta

Příspěvek

Musí to být vidět, možná jestli to máš na horní posteli ten kříž tak ho v okně nevidíš, bo je vysoko, jinak cokoli dáš proti oknu, tak to v něm uvidíš, jakkoli ztlumený(ale to už asi neva) :think: Proto sou ty noční světla mimo "prostor" okna..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát úno 28, 2020 11:24 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: kamera do auta

Příspěvek

se douč geometrii ty joudo ... :lol: :lol: :lol: :lol:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob úno 29, 2020 12:28 am

Prouza88
Příspěvky: 6741
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: kamera do auta

Příspěvek

Jo tak sem to myslel :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob úno 29, 2020 12:31 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: kamera do auta

Příspěvek

Teď sledují hit nových slípek,a to bliknuti po předjetí....Každý musí vidět přece že tam má ty 4 přídavné,dvě v masce dvě nahoře,to fakt svítí jak hovado tak proč nezamachrovat :D ..dokud měl trucker normální světla,neblikal(taky neblikam nikdy na nikoho).k té kameře,to ji šéf odpálil,to je asi nějaká lepší,má dvě čočky jsem koukal.
sob úno 29, 2020 8:34 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: kamera do auta

Příspěvek

blikat ve dne je celkem blbost , v noci to má svůj význam .... a blikalo se už za komanče, taky to k nám přivezli z "venku " :mrgreen: , nevidím v tom nic špatnýho , když ti s tim nesvítí vteřiny..... ale je fakt že s tou svářečkou spíš machrujou ....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob úno 29, 2020 11:05 am

Prouza88
Příspěvky: 6741
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: kamera do auta

Příspěvek

No jestli to čte jeho šéf, tak si říká o ty světla, bo chce blikat taky žejo :mrgreen: Kdyby se to aspoň ti experti naučili používat, když už..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob úno 29, 2020 11:34 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: kamera do auta

Příspěvek

Taky myslím že jen machruji :D .
sob úno 29, 2020 2:46 pm

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Re: kamera do auta

Příspěvek

Kluci mám problém respektive otázku. Ve všech autech mám kameru, tzn 4 ks. Ve třech mám karty, které když pichnu do noťasu, nevidím co v které jednotlivé pětiminutové skeči je, musím je všechny natáhnout do PC, vybrat který chci uložit, a zbytek zase vymazat. Ve čtvrté jsem měl kartu, kde jsem jednotlivé náhrávky viděl okamžitě, takže jsem z karty stahoval jen to zajímavé. Bohužel tu dobrou kartu jsem měl v Tatře a po pětiměsíční odstávce auta mimo sezonu, mi zkolabovala a kamera i počítač hlásily že je s ní problém, a je potřeba ji naformátovat, ale opět kamera ani počítač to formátování nezvládly. Byl jsem dnes v ""oukeju"" první prodavačka vůbec nepochopila co se ptám, druhá prohlásila že problém v kameře. Zaslechl to prodavač a prohlásil že je problém v kartě, že to už řešil, ale stejně nevěděl jakou kartu mi má prodat. Víte o problému někdo něco víc?
pon kvě 11, 2020 6:37 pm

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů