Nabídky i poptávky volných pracovních míst. POUZE INZERÁTY, NIKOLIV DISKUZE.

Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Pavel Bíteš, david, mili

Beduin
Příspěvky: 31
Registrován: pát kvě 04, 2012 8:12 am
Bydliště: Olomouc

Hledám job na MKD

Příspěvek

Ahoj, hledám práci na MKD. Jsem časově flexibilní. Olomoučák, 32 let, prokazatelná praxe na C něco přes rok, praxe na CE dva měsíce. Domluvím se AJ a NJ. Můžou být i delší štreky,nejlépe unie.
Mám podmínku... nejezdím za dva řidiče ani za jednoho a půl... tzn, žádné dvě karty, magnety, vyhazování koleček...
Upřednostním zaměstnavatele, který dodržuje právní předpisy, tzn. nemá potíže s BOZP ( abychom se nedohadovali o takových " maličkostech" jako jsou monterky, rukavice, ochranná obuv s kovovou špičkou...) a pokud možno vyplácí diety podle předpisů ( nebo přinejmenším to nějakým rozumným způsobem kompenzuje). Nerad bych stával mimo ČR dva nebo tři dny za cca 600 kč ( komplet za pauzu).
Chci tak moc??? Doba je zlá..., ale otrokářství už bylo dávno zrušeno... Nabízím férové a čestné jednání a totéž požaduji ;-) Děkuji za slušné nabídky ;-) Beduin- Martin
Nejsem dokonalý, rád se ale dokonalosti naučím ;-)
Život je boj... Život nás sráží na kolena, a my stále povstáváme a tím se stále učíme ;-)
stř pro 12, 2012 6:53 pm

Uživatelský avatar
V46
Příspěvky: 41
Registrován: úte pro 04, 2012 7:23 pm
Bydliště: JMK

Příspěvek

:valetsesmihy: :valetsesmihy: GL

dobre napsany
stř pro 12, 2012 8:35 pm

Beduin
Příspěvky: 31
Registrován: pát kvě 04, 2012 8:12 am
Bydliště: Olomouc

???

Příspěvek

Čemu se směješ že se za břicho popadáš voe? ;-)
Kdyby toto žádali všichni řidiči, nekurvili by to ostatním... nebo by spousta firem musela krachnout... To je ten volný trh... ta ruka trhu o které nám celou dobu říkají hlavouni ;-)
Je mi jasné, že jsem si asi podepsal tady na foru rozsudek nad sebou samým... ale já nechci nic víc, než slušného zaměstnavatele, a na co mám dle zákona nárok :-( Za to nabízím oddanost firmě, zaměstnavateli, poctivost, slušnost... A nekecám to jen tak... prostě jsem takový... a na to doplácím... :-( ¨
To je paradox, že? ;-)
Nejsem dokonalý, rád se ale dokonalosti naučím ;-)
Život je boj... Život nás sráží na kolena, a my stále povstáváme a tím se stále učíme ;-)
stř pro 12, 2012 8:45 pm

Uživatelský avatar
V46
Příspěvky: 41
Registrován: úte pro 04, 2012 7:23 pm
Bydliště: JMK

Příspěvek

mozna kdyz tomu das 10-15 let az odejde stara garda do duchodu, tak se to zlepsi. ted uz moc mladych nedela C,E, protoze to stoji majlant. bohuzel ted to tak neni (zatim), takze se ti bude hledat tezko.
stř pro 12, 2012 8:53 pm

sibr
BAN
Příspěvky: 1784
Registrován: stř kvě 20, 2009 12:37 pm
Bydliště: Ostrava

beduin

Příspěvek

Jen ho nechej, ať se ti směje.
Přibývá firem kde už jsou dobré podmínky.
Jen nemají nouzi o řidiče, takže se tam dostat, může trvat déle.
Až ty budeš mít slušný džob, tak se zase budeš smát jemu,
když on bude ještě stále jezdit za 2kč/km + nějaký ten kanystr, co si hrdě ukrade.
"Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest" učitel národů Jan Amos Komenský
stř pro 12, 2012 9:10 pm

Beduin
Příspěvky: 31
Registrován: pát kvě 04, 2012 8:12 am
Bydliště: Olomouc

4 šíbr

Příspěvek

Smutné je, že svým způsobem má pravdu... ten smíšek :-(
Aani si nemyslím, že to myslel ve zlém... prostě jen konstatoval smutnou realitu...
Nejsem dokonalý, rád se ale dokonalosti naučím ;-)
Život je boj... Život nás sráží na kolena, a my stále povstáváme a tím se stále učíme ;-)
stř pro 12, 2012 9:19 pm

Uživatelský avatar
V46
Příspěvky: 41
Registrován: úte pro 04, 2012 7:23 pm
Bydliště: JMK

Příspěvek

nesmeju se mu. preju mu to, ale kdyz tu procitam ten web jak vsichni kurvujou a pak ctu toto tak sem se zasmal. nic vic
stř pro 12, 2012 9:23 pm

Uživatelský avatar
BigDinno
Příspěvky: 247
Registrován: úte kvě 17, 2011 9:36 pm
Bydliště: Banik!!!!

Příspěvek

No Beduine budeš mít těžký život... Jak píšeš kdyby to žádali všichni řidiči. Na tohle je jen jedna odpověď. Kdyby náš národ nebyl lhostejný tak by nedopustil aby to tady panové Klaus, Gross, Špidla, Topolánek, Kalousek a mnoho, mnoho dalších lidí rozkradly a rozkrádaly dál. Dnes by to nevypadalo tak jak to tady vypadá. A ty by jsi neměl problém najít takovou práci. Kde striktně dodržují ZP. (Ještě jsi zapomněl uvést že požaduješ v létě pitný režim, na to máš dle ZÁKONÍKU PRÁCE taky nárok). Dnes jsme všichni abych tak řekl rádi že nám dají naši drazí zaměstnavatelé jistou odměnu za vykonanou práci kterou rádi nazývají výplata. No budeš mít co dělat, jestli taková firma existuje tak tam je určitě plno a volné místo se rozdává po rodině stávajících řidičů. Ale hledej a nenech se odradit podle toho co jsi napsal je ti kolem 20.let a ještě několikrát posunou důchodovou hranici, tak času budeš mít habakuk.
http://www.youtube.com/watch?v=-BLo6-8_gXQ
ženský,prachy,chlast... To mi nic neříká,protože pracuju jako řidič. 8)
stř pro 12, 2012 9:30 pm

balcin
BAN
Příspěvky: 1061
Registrován: stř bře 09, 2011 8:35 pm
Bydliště: Prerov

Beduine

Příspěvek

...Myslím,že jsme tady už jednu takovou měli(ženskou), s takovýma podmínkama a neuspěla....No,ale už je v Kanadě a jezdí na sobech,tak se snad tam má lepší,než tady.. ...Ale tobě přeji,at si takovou práci a zaměstnavatele najdeš,jak píšeš...Ale to se budeš muset vrátit o 23let zpátky,to si nás,řidičů, každý ještě vážil,ne jako je to ted... :(
stř pro 12, 2012 9:34 pm

Venca R
Příspěvky: 1978
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Příspěvek

Mě by zajímalo kde ty přibývající firmy s dobrýma podmínkama jsou. Jezdím 10.rok a většinou se to všude zhoršuje...
stř pro 12, 2012 9:46 pm

bimbadriver
Příspěvky: 72
Registrován: pát črc 13, 2012 10:04 pm
Bydliště: v autě a někdy doma

Příspěvek

Balcin: Omlouván se za OT, ale už dlouho jsem se tak nezasmál jako po Tvém příspěvku :valetsesmihy:
Každý má právě tolik ješitnosti, kolik mu chybí rozumu.
stř pro 12, 2012 9:51 pm

Uživatelský avatar
BigDinno
Příspěvky: 247
Registrován: úte kvě 17, 2011 9:36 pm
Bydliště: Banik!!!!

Příspěvek

balcin: Tohle jsem tím přesně myslel. Jo a ta co jezdí na těch sobech... Mám takové tušení že dostala místo garážmistra u Santy Clause :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=-BLo6-8_gXQ
ženský,prachy,chlast... To mi nic neříká,protože pracuju jako řidič. 8)
stř pro 12, 2012 9:53 pm

sibr
BAN
Příspěvky: 1784
Registrován: stř kvě 20, 2009 12:37 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Big Dino

Trošku to s tím zákoníkem přeháníš. Chceš více než ZP ukládá. Ale mělo by být pravidlem že slušná firma nabídne více než minimum.

Venca R

Jestli jsi o žádných firmách, kde to funguje lépe neslyšel, tak asi něco děláš špatně.

Beduin

Všichni mají trošku pravdu a inspirující pro tebe může být ta zmínka o Kanadě.
Jestli máš čas a ty jazyky na slušné úrovni, tak je lépe vypadnout od tadyma pryč.
"Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest" učitel národů Jan Amos Komenský
stř pro 12, 2012 10:05 pm

Uživatelský avatar
BigDinno
Příspěvky: 247
Registrován: úte kvě 17, 2011 9:36 pm
Bydliště: Banik!!!!

Příspěvek

http://www.youtube.com/watch?v=-BLo6-8_gXQ
ženský,prachy,chlast... To mi nic neříká,protože pracuju jako řidič. 8)
stř pro 12, 2012 10:11 pm

Uživatelský avatar
BigDinno
Příspěvky: 247
Registrován: úte kvě 17, 2011 9:36 pm
Bydliště: Banik!!!!

Příspěvek

No sibr má ale v jednom pravdu, v Kanadě to budeš mít fajn. Si vyděl TRUCKY NA LEDĚ ne?
http://www.youtube.com/watch?v=-BLo6-8_gXQ
ženský,prachy,chlast... To mi nic neříká,protože pracuju jako řidič. 8)
stř pro 12, 2012 10:13 pm

Odpovědět

Zpět na „Volná místa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti