Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Jedeš od Prahy, sjezd Humpolec směr Pelhřimov cca 10minut navíc. Vyjedeš v Jihlavě za tunelem. Pojedeš Pelhřimov na Dvorce.
sob čer 04, 2022 7:06 am

Krocan
Příspěvky: 846
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Jihlava-Znojmo

Příspěvek

romus145; taky moc děkuju :hands: . Nakonec to dopadlo tak, že budu skládat až v úterý a z domova pojedu na Brno a tak využiju informací od Drivera. Good weekend přeju. :finish:
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
sob čer 04, 2022 1:22 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

obkjížďka Grešlovo Mýto-Pavlice (od Znojma na Moravské Budějovice)
https://en.mapy.cz/s/jezudevofu
asi jsem něco zdupal a nejel jsem přes Jevišovice, tam by to mělo být nad 3,5t jednosměrné,
ovšem kritický usek je ten lužní les, Rozkoš-Hostim, kde se v obou směrech vyhýbají kamiony, kolchozníci atd
https://en.mapy.cz/s/moruzegeja tohle je chuťovka :wall:
pát dub 14, 2023 7:58 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Brňák :lol:

https://www.znojemsko.cz/po-velikonocic ... slove-myto
Obrázek

Ale myslim včera to netahali ze Znojma na Plenkovice ale odklameli to cajti na Jevišovice, v případě směru na Jihlavu, bo tam byl karambol či co.. no a z opačný strany nám to tam taky zablokoval jeden sklopkař :mrgreen: Úžasný, a na podzim to zavřou zas tak bacha..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát dub 14, 2023 8:50 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Bohumín .zavřený nový most na c.57.Na měsíc.totalni kolaps Polák v parku.ukrajinec u bazénu ve slepé atp.Poprosim Gps fahrer obzvlášť z jihu(sud)sem vůbec nejezdit
sob dub 15, 2023 9:01 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

to jožin: Pro nás neznalé. Můžeš upřesnit??? Jsem 57 nenašel.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob dub 15, 2023 9:25 am

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

zdravím do Znojma, ze směru na Brno- objížďka přes prdele, ze směru na Jihlavu adrenalinová objídka po lesní cestě :lol:
už tam nejedu- letos šlus :wall: že tam to tam někdo blokne byla jen otázka času,pod někým časem ta krajnice musí
zákonitě povolit, kdo toto namyslel tak tak nedomyslel. :clap:
sob dub 15, 2023 9:55 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

c.67 přece .číslo silnice .překlep.Novy viadukt přes koleje tam je jen jeden
sob dub 15, 2023 12:35 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

to jožin: Aháá, myslel jsem si že to bude překlep. Tama se jezdí do Rockwoolu. Už jsem tam dlouho nebyl. Tak neznám. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob dub 15, 2023 6:47 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Obchvat Stará Boleslav otevřen
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
úte kvě 30, 2023 2:25 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Kurňa, já mám na tu údržbu silnic "svůj" názor, to víte, ale kurňa, nemužete sekat a mejt patníky rozumějc???

https://cnn.iprima.cz/tragicka-nehoda-u ... zit-352869

To je furt, tráva, pravidelně pátek po O celej SUS ansábl seká jedničku :doh: Zrovna neska, objížďka jedničky, 20km po ouzký jakžtakž klikatý trojce kerá končí za 20dní a oni na ní sekaj zrovna teď trávu :wall:

Kurňa, Bagr, Pavle, to nemužete já nevim na těch dálnicích ten střeďák prostě střiknout herbicidem?? Nebo já nevim už ale trochu plánovat by to snad šlo ne? Á, Rakousko má ve středu svátek, tak sekám ve středu, né kurňa ve čtvrtek kdy tam jede půl světa.. Nébo hele, támle je blbej úsek, pošlem tam kluky ve 4ráno, to ty majáky sou eště vidět :roll:

Eště mi jednu věc vysvětlete.. Objížďka, cvaká tam kanál v zatáčce u baráku.. za chilu stojí na kanálu kužel(patník atd..) nedá se objet, je to v kopcu.. Třeba zrovna tady u nás v Těšeticích..
Obrázek
Kerej k*kot o tom rozhodl? Sou tam kolony, samotnej kanál každej kdo má něco v ruce s náklaďákem objede k obrubníku a zas tak nerachtal :roll: Takle když tam zastavím s 52t, tak tam rachotím celý Těšetice až nahoru že se třepou okna..

Co se stane když tam teda už zastavim, že bych to hodil dopr... a jel dál?


To samý objížďka přes Hradec nad Svitavou.. Už sem jim tam klanicama otočil dvě značky, kerý strčili v nejužším místě až do cesty, a jednu kuželku sem jim hodil vlekem do škarpy :twisted:
Já nevim, přemejšlíte u toho? Cedula kolikrát není přes strom vidět a todle nas*rete až pod kola :wall:

Obrázek
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv čer 01, 2023 7:39 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Někdo je debil... Co na to chceš říct?
BES - běs
čtv čer 01, 2023 8:35 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Ja nevim, já tvoju prácu nedělal tak nevim, ale todle snad musí bejt v nějaký vaší příručce nebo co, bo ty patniky sou na kanálech, v zatáčce v cestě nebo v pruhu u obrubníku od nás až po Jožův Nord :doh:


Ale měl bych eště jednu.. Typicky, nějaká uzavírka hlavní, známe šici, jako místní a znalej to vohnu doleva že to teda vemu okolo přes vesnice a prásk, zákaz, zhruba 7,5t :doh: Tak nevim žejo, třeba tam od rána něco je, otočim to támle a vemu to teda zprava přes vesnice z druhý strany.. Ha, taky 7,5t :wall:
Proč tam prokrista všude najebou v okruhu 20km zákazy? Rumun tudy nebude jezdit, ten jede pp objížďce, a já místní, kerej tudy jezdim normálně tama najednou, z ničeho nic nemužu a nemužu ani po hlavní :doh:

Já to teda po světě neměl šanci moc studovat, bo tos byl jeden tejden v Sasku a další dva měsíce si točil Toskánsko.. Mám ale pocit, že většinou když ti zavřeli hlavní, tak poškrtali zákazy kolem dokola, hlavně ať to jede, né naopak :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv čer 01, 2023 9:02 pm

CHiP
Příspěvky: 265
Registrován: čtv kvě 09, 2019 8:20 am

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Prouza88 píše:
čtv čer 01, 2023 9:02 pm
Ale měl bych eště jednu.. Typicky, nějaká uzavírka hlavní, známe šici, jako místní a znalej to vohnu doleva že to teda vemu okolo přes vesnice a prásk, zákaz, zhruba 7,5t :doh: Tak nevim žejo, třeba tam od rána něco je, otočim to támle a vemu to teda zprava přes vesnice z druhý strany.. Ha, taky 7,5t :wall:
Proč tam prokrista všude najebou v okruhu 20km zákazy? Rumun tudy nebude jezdit, ten jede pp objížďce, a já místní, kerej tudy jezdim normálně tama najednou, z ničeho nic nemužu a nemužu ani po hlavní :doh:
Tohle me take stve, kde pravidelne jezdim najednou nemuzu, protoze zavreli jednicku. Jen u nas teda vsude nasekali zakazy nad 3,5t.
pát čer 02, 2023 4:08 am

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Eště taková třešnička ChiPe, teď si vem že u nás to sem tam hlidaj, no a když tam bydlíš tak seš v pr...i, prptože tam nesmiš :pray:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát čer 02, 2023 6:32 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů