Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Zpět ke kydum soferskym.na pumpě b Německu, hele já mám oceán,v plný naloží (Pražák) říkám, super,je to modré,a co dál?však tam nic není.ne to je oceán...
čtv srp 04, 2022 6:08 pm

Driver_1.9D
Příspěvky: 225
Registrován: pát kvě 16, 2014 11:01 pm
Bydliště: plechovy hotel

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

A ocean je co nejaka výbava volva nového?
Scania R450
čtv srp 04, 2022 10:43 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Oceán je u mě větší moře.
pát srp 05, 2022 10:46 am

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Volvo Ocean Race je závod plachetnic. Podle toho se jmenuje i výbava volva. Ale klidně ti ve volvu daj tu nálepku na socku a mužeš říkat že má ocean :D
pát srp 05, 2022 11:32 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Tak nějak to je jak píšeš
pát srp 05, 2022 4:58 pm

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Mě včera říká jeden typek v United Kingdom. Jezdím od vojny 32 let a tempomat nepoužívám ,ty elektronické kraviny jsou k hovnu, každý ví kde je kopec a kde má přidat :D :D :D . Tak jsem raději kývnul ,nemělo to cenu mu to vyvracet
sob srp 06, 2022 5:32 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4466
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Asi jsi potkal mě. :D :D :D Mám na to taky takový, podobný názor. Neříkám, že to je k hovnu, ale všeho moc škodí. Mám v autě už tyto elektronické kraviny, ale využívám je minimálně.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob srp 06, 2022 10:55 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Mareczek píše:
sob srp 06, 2022 5:32 am
Mě včera říká jeden typek v United Kingdom. Jezdím od vojny 32 let a tempomat nepoužívám ,ty elektronické kraviny jsou k hovnu, každý ví kde je kopec a kde má přidat :D :D :D . Tak jsem raději kývnul ,nemělo to cenu mu to vyvracet
+4215

takovejch blbů Ti ukážu mraky .... retarder -radši stojí na brzdě a pálí špalíky, půlky ...na co že ? a mraky dalších věcí :mrgreen:

jezdim asi víc jak 32 let a retarder používám (bez něj bych auto nechtěl) -tempomat taky a asistenty některý , ty co hlídaj pruh skoro nikdy , asi dvakrát sem to nevypnul, když sem byl fakt utahanej a musel sem jet ....automatickej rozestup vždy.... s 4215 souhlasím v tom, že všeho moc škodí , takovej osobák s kterým se musíš prát o volant ---nasrat :mrgreen: ono asi i záleží od značky auta jak to maj jednotlivý značky nastavený
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob srp 06, 2022 2:13 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Ty pruhy jsou otravné, ale hlídání odstupu může zachránit zadek, občas může mít každý slabší chvilku.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
sob srp 06, 2022 4:36 pm

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Ja rozestup skoro 50% jízdy používám, Tempomat i na hajzlu :D :D :D , Pruhy vypínám pravidelně. Ten frajer co drží volant v pruzích automaticky pořád otravuje že mám blbě ruce na volantu. To je trochu úchylka nového mercedesu .Dá se to přežít, ale je to otravné.
sob srp 06, 2022 5:24 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Jsou lidi co jezdí 30 let a pořád to dělají špatně.to vůbec není o tom.a někdo v tom sedí pět let a během jízdy bych aj usnul vedle něj.
sob srp 06, 2022 5:30 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Dá se to přežít, ale je to otravné.

Příspěvek

Dá se to přežít, ale je to otravné.
Táto veta presne symbolizuje nový motorizms, nákladný aj osobný. Nákladné autá sa niekde na prelome rokov 2019-2020 zvrhli a už sú to len autá: "Dá se to přežít, ale je to otravné.". A to prišli len nové tempomaty z ešte viac eco a ešte lepším predvídaním. Nákladné autá 2020 a mladšie nechcem, nejazdí sa my na nich dobre, neteší ma to, ich šoférovanie nieje zábava a radosť, šoférovať ich je drina.

Nové eco tempomaty sú už za hranou dobrého pocitu z jazdy. Autá majú dobré motory, dobré prevodovky, majú silu, majú ťah, ale ich tempomaty ich robia príšernými. Na nových autách už niesom šofér, som pohonič, auto musím stále poháňať ako zdochýňajúceho koňa.

Ja novým ťahačom vravím, že sú to autá len na nedeľu. Jedine v nedeľu, keď sú prázdne cesty si doprajem "luxus" a nechám auto, nech si robí čo chce. Seriem na ostatných, nákladné nejazdia a tak nevadí, že my auto plachtí po dialnici 70tkou a že do kopca sa nerozbehne a kopec, ktorý s tým istým autom, ak ho riadim ja, vybehnem v pohode 80tkou a auto s extra uni ťuti eco tempomatom sa hore-kopcom vlečie 50tkou.

Nové autá sú príšerné, nemám k tomu viac čo dodať. Ešte som neriadil nové auto s vybrujúcim volantom a ani nechcem. Preťahovať sa autom o volant, to už sa my zdá za hranou.

Nové autá ma netešia, nechcem ich, v ničom my nepomáhajú. A to som bol šofér, ktorý sa vždy na nové autá tešil.

Nové autá sú pre nových šoférov, ktorý vyrástli na euro truck simulátoroch. Pre nich to možno bude zábava, pre šoférov čo naozaj autá šoférovali, cítili a dokonale ovládali, sú nové autá utrpením. A toto platí aj pre osobné autá.
sob srp 06, 2022 9:22 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4466
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

100% souhlas se sof. Jsou to auta na neděli. Já říkám, že to jsou auta do prázdných ulic.
Nové autá sú pre nových šoférov, ktorý vyrástli na euro truck simulátoroch.
Jo to si též říkám, když mám rozbalit za jízdy nějaký asistent, nebo status. "To vymyslel nějaký debil, co seděl doma v křesle u kompu, neb to není možné"
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob srp 06, 2022 10:06 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Dá se to přežít, ale je to otravné.

Příspěvek

sof píše:
sob srp 06, 2022 9:22 pm
Dá se to přežít, ale je to otravné.

Nové autá sú pre nových šoférov, ktorý vyrástli na euro truck simulátoroch. Pre nich to možno bude zábava, pre šoférov čo naozaj autá šoférovali, cítili a dokonale ovládali, sú nové autá utrpením. A toto platí aj pre osobné autá.
příští pátek jdu pro novou slepici, tak Ti napíšu "recenzi"

- vše se dá ojebat :mrgreen: neplachtim 70 jedu doraz furt 90, pokud to jde a telematiku mám 96-100% i když na to jezdit nemusim, u nás se na to nekouká ve stylu nástroje na sebrání prachů, ale technicky mě to baví si s tím "hrát " v podstatě na slepici pokud nemusím zpomalit pod 10km/h stačí mi jen plyn, zbytek obstará auto (teda většinou)

ale jako souhlasím s Tebou naprosto ..takový to pravý šoferský umění -cit pro auto, jak se to chová za určitých podmínek atd atd prostě to ten dotyčnej musel mít v krvi, jde do prde--, dneska elektronika udělá mraky věcí za řidiče - i občas "opraví" i to, že je debil, ale stále to není všemocný ...proto je tolik "optimistů -borců a machrů" z parkoviště po pangejtech, tak to prostě je, stále to není úplně blbuvzdorný, a je fakt, že dementní úředníci vymýšlej další a další houna, který už nejsou pokrok, ale krám na nasrání řidiče a vytažení prachů při koupi jakýhokoliv auta ...
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob srp 06, 2022 10:49 pm

Driver_1.9D
Příspěvky: 225
Registrován: pát kvě 16, 2014 11:01 pm
Bydliště: plechovy hotel

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Moze mi prosim vas niekto vysvetlit ze preco scanie maju prezyvku sliepky? Je to koli tomu ze maju tunel medzi sedackami? :D o tejto prezyvke som sa docital iba tu ale ked som bol niekde s kolegami na vikende tak nikto nespominal scaniu ako sliepku :D
Scania R450
pon srp 15, 2022 1:37 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů