Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

jose rabano.... :valetsesmihy: :valetsesmihy: :valetsesmihy: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: cypové :lol:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
čtv pro 26, 2019 10:22 pm

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Největší trakerský kid je Prouza88

To mně pobavilo - jinak nic proti vám chlapi,ale prouza88 to forum oživuje. Já to rád čtu. :D :D :D
pát pro 27, 2019 3:57 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Prouza je v klidu.samej rak :D
pát pro 27, 2019 5:12 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Blbci dva :D Ale dík, moravaci vpřed!
Jinak s Pavel Šebek nemám problém ani potřebu se škrtit, jen nechápu proč to tak vzal, prvně mě zkouší, dusí a pak pálí do zad jako bych mu lez do zelí :think: Škoda ho kluka, no ale počkej až bude u Humpolca 5cm :mrgreen: Já si taky rejpnu rád :D A když to tak vemu s odstupem, tak to byl ale pořádnej kid :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát pro 27, 2019 5:58 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Jazdim od pondelka do piatku, potom doma, mám v pici cez víkend jazdit, akurát dnes to nevyšlo no. A za týždeň ho na lodi v sobotu stretnem zase :wall: :pray: :mrgreen: to sa už ku mne nehlási a tvári sa že na nepozna😁😁😁

Prouza je v cajku, aspoň je sranda😁😂, Pavel Sebeku to samé , občas sa nepohodneme, ale to neznamená že bych s ním na pivo nezasiel👌🏻👍🏻
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pát pro 27, 2019 6:25 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Vejkendy doma od pátku poledne.zberaky nejezdím ,železo nevozim nic nekurtuu.mam scancu730 u baráku stojí vejkendy tam ji podojim ještě km neřeším Mýto už vůbec to mrdam žádné soustky furt autobahn.dojedu na Kaufland třeba je mrdam jdu do kantýny,jak to nesloží do hodiny je mrdam jedu pryč.palety nemenim je mrdam v kosi mám béčku a grill.beru 70 netto vše přes pásku.listopad beru deset plus na výzdobu kabiny.defekty neřeším rezervy nevozim.proti bagetam a krisotum mám nálepku DAS přes celé schůdky.on je otevře a je vpici.prahu jezdím přes barandak je mrdam s tunelama.jak sem vyjetej na Rozvadově to séru vyrvu kartu a těch 550 km domu už dojedu domu tam nebudu spát.mam 8 přídavných nahoře ale noc nejezdím.(toto je jen fikce..)
pát pro 27, 2019 9:42 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Jó ta DASka :D Já teď čekám, co za kid vypadne z bráchy, nic zlího mu ale nepřeju to ne, je mi ho spíš líto... No dycky byl chytrej, když vorali se mnou a nějak mu došel kyslík :D
Starej mu totiž na vánoce sebral XXL TGXo, má 3 roky a dostane nový, jenže rak je kokot a kupuje jim LX(nižší, ouzká) kabiny :doh: No a už na podzim, jak jim začli ty boudy chodit, mimochodem přez nás, tak vyzvídal a pak hned vyřvával, že neexistuje, že končí, jak mu dá malou boudu.. Už jim stojej na place, teď mu sebral auto a chodí jak opařenej a čeká který mu dá :D Eště sem neměl odvahu mu říct, že na manu to není tak hrozný :mrgreen: Na vejšku žádnej rozdíl a na šířku jen kratší postel a míň místa mezi sicnama, no ale zkus mu to říct žejo :mrgreen:
No a když to vemu kolem a kolem, tak teď musí mejt doma dusno, bo mu minulej měsíc strhli pro výstrahu ale 150€, že netankoval jak dlouho BIOdiesel.. To mrdá, že to na to nejede a když jim dali Shellky do Německa, tak tam tankuje a do plna :D
Já nevim :wall:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát pro 27, 2019 10:25 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

jose rabano.... :pray: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :valetsesmihy: :valetsesmihy: :valetsesmihy: :valetsesmihy:

zabil :lol: :lol: :lol: :lol:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob pro 28, 2019 12:00 am

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Neska vletim na A72, teda na ten kousek než to ohnu na šestku a dolu po trojce dom.. A jak to tam maj uhoupaný, tak se to stalo zas a hned sem si vzpoměl, jak sem oblboval dispečerku, že mi nefunguje v kabině gravitace :D
Valila oči, že jako s tím chcu do servisu a tak se zeptala, jak že se to projevuje.. No jel sem tuším po Itálii a tam se skáče hodně, tak jí říkám, že to před tím nedělalo a teď co chvilu mi lezle triko po vaně(břiše) nahoru :smich:
Ta si chudák myslela, co to není za kid, ale máte to taky nebo s tím mám do servisu? :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte pro 31, 2019 12:15 am

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Jožin mi připoměl, jak sme stáli 5 chlapů v kolečku a klasická voťukávačka kdo z kama, a stál tam jeden z Ostrávy :D Ten byl jasnej.. a tamten z tama a tuten plzeňskej a ostravaka se nikdo nezeptal, toš sem to napravil :D Jen sem nevěděl jak sem si naběh, chlapi začli tlačit slzy, bo ostravak byl echt a on se na mě podíval, se vší vážností a povídá: "Ja p*čo? Ja su z TřeBOně" :smich: No sme se váleli šici, a von fakt byl, chlap skoro 50, po vojně odešel :D Sem mu eště stihl mezitím říct, že on nikdy a dostalo se mi odpovědi s typickou ostravskou vážností "p*čo" :D Kamil no :D
Jinak sou ostravaci, aspoň co byly u nás, hrozný kecky, ale taky gut na pokec..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát led 10, 2020 7:55 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Miluji tě??po ostravsky??Mám tě rád jak cyp...... :)
pát led 10, 2020 8:34 pm

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

U kubaly jezdí do Turecka ostravaci a jsou to takový lidi co rádi chlastají a ke štěstí jim stačí za mesic na Turecku okolo 30 tis. Nevím, takový život který se točí okolo chlastu a když nechci nejedu nevím. U jiných sem to neviděl jen u nich :D
pát led 10, 2020 9:24 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

původni usedlíci na Ostravsku byli kovozemědělci, robili ve Vitkovicích a měli malé pole -začátek 19 století. Před tím žilo na slezské Ostravě několik stovek obyvatel než se rozjely Vítkovice. Z rozmachem průmyslu a šachet přišly do Ostravy náplavy -hodně z SK a Polska a chudých lidí z Moravy a Čech. Ti se mezi sebou pokřížili a vznikl tak fenomén "polodementního" ostraváka. Prý za CK Rakouska dokonce chtěli na Ostravsku zakázat prodej kořalky. Za komančů se nadřeli, ale měli se fajnově, dnes už je to tam o ničem co se roboty týče.
pát led 10, 2020 11:07 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Ty ti daj :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát led 10, 2020 11:40 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Na Ostravsku je roboty po kokot,ne jen za volantem.jen se lidem robit nechce.ty staré že šachty už nepredelas,mladí mají jiné představy o životě.Kubala tam jezdí odjakživa,to že nemá lidí a jezdí tam odpad je jeho problém ,že těch třicet za dva Istanbul to fakt nee..netuším co tam ty lidi drží u něho,znám tam pár lidí co tam jsou sto let....
sob led 11, 2020 9:33 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] a 7 hostů