Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Nákladam v Brně papír,odpad.tri balíky na sobě, vnitro k Opavě.dojde ke mě chlap od pohledu nemytý od pondělka a hulaka na mě zdálky místo pozdravu-co kurva děláš,to se nikdy nekurtuje!!!!!! :shock:
sob úno 15, 2020 8:15 am

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

No a sme u toho :doh: A šak sto let se to nekurtovalo, tak se sto let eště kurtovat nebude :roll: Pak se pár lidí převrátí a budem kurtovat aj kartonáž :wall: Díky, že..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob úno 15, 2020 8:52 am

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Vozil jsem ze Schweiz role papíru cca 8 kusů velké svině . Kurtovačka je celkem záběr. Lozíš tam jak osel. Jinak při představě, že se mi to někde pohne,jsem si dál kurevsky záležet.
sob úno 15, 2020 8:59 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Tak především si má každý své rozumi nechat pro sebe,zeon je tak vyhraném že nevyleze bez výtahu na návěs není můj problém.
sob úno 15, 2020 9:19 am

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Chlapci tu riešite kurty 😁 my v 30m3 kontajnery bez vlnolamov vozíme kde čo a to je pak zábava, prbrzdis, rana, auto poskoci dopredu o meter, rozbiehas sa, rana do zadu a auto spomali😁😁😁 už má to v hupaku na okreske aj zastavilo, nestihol som to odradiť 😁😁 a kruhace krokom 🙏🏻
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
ned úno 16, 2020 10:33 am

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Ano, ano :D Pamatuju na svozu, když si měl v komorách(6000L) tak půlku a zastavil si na semaforu zostra, povolils pedál a momba až auto poskočilo :mrgreen: Oje věčně vymlácený a v zimě si se bál zastavit, bo to po ledě odskákalo :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned úno 16, 2020 10:52 am

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

"na unii se chcije do petky" citat byvaleho kolegy truckera s velkym T. je to udajne z toho duvodu, ze po 3 a vic tydnech v kabine to proste jinak nejde.
sob bře 07, 2020 9:50 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Dnes v zelezarnach v ostrave.pupkac trucker z pardubic,hulaka po pani v kanclu.kolik to vazi to zelezo?zas 24tun?ja se na to muzu vysrat,mrdam celou ostravu,samy vymrd...atd,bla bla bla.a pani mu rika s klidem,vsak to tu mate v objednavce,3kokily,jedna ma 8t..a on zas,to je na picu,zas prevazenej atd bla bla.rikam mu,nastartuj ten harapak,jed do pardubic nalozit chipsy do spana a neotravuj tady.idiot.
pon bře 09, 2020 3:34 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Také přidám, ale nebylo to tak zlí..
Ráno dojel Ocean Race FH500 pozdě, ale budiž, já odjel s 20sloupama, 33,600kg.. Dojede na vykládku 20 minut po mě a p*ča to je přeložený, to zas bude spotřeba, to drbu, kolik jich dali tobě? Mě 22ks 40.600kg :doh: Říkám máš to nějaký těžký ne? No já mám palety v košu(já taky) a sem mu říkal skopčákovi že stačí(mě nechtěl dat víc), a dal mi to moc dopředu a zamrd*nej vod blata po kule a po náboj(normál deponka,blata 2cm)..Pak do toho sed, jel to otočit a v krpálu mezi polama v nejužším místě potkal autobus :mrgreen: Sem mu popojel a dělal sem pořádek(a zlomil si koště :doh: ), tak mi to přišel až odkurtoval(mě němec pomoh) zkontorolovat, tak sme zkecli a že to sere takovej výdrb, že jede do čech něco :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon bře 09, 2020 4:12 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

K tomu ocean reace..nedavno mi jeden vysvetloval ze to znamena top model,ze nic lepsiho neni od volva atp.ze ja mam social edition on full.tak se ho ptam proc tu roletu ma rucni pohon a kde ma ovladac na vahy,napravy na tom levem madlu jak mam ja..tak to prej nemusi byt a full to nemaji..rikam mu,kolego,ocean je zavod stafet na mori...
pon bře 09, 2020 4:58 pm

Martin F.
Příspěvky: 241
Registrován: úte pro 10, 2019 6:04 am

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Ja som mal tričko volvo oceán race a ked si to spetne uvedomujem tiež vo fullll- malo aj rukávy
pon bře 09, 2020 5:15 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Vcerejsi hlaska dne,od polaka,u piva,v nemecku na A2 u Borde..prelozim to-ja v polsku nespim,nikde...:-)ptam se,jak ne?jen se usmeje,no nespim..auto novy magnum520,spz Bialystok,pro predstavu na Gorlitz hranici to ma celou sichu:-)
čtv kvě 07, 2020 5:30 am

PtrialM
Příspěvky: 1582
Registrován: ned led 10, 2016 5:03 pm
Bydliště: Brno

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

karma:
co má spadnout,spadne i přikurtovaný :think:
stř čer 08, 2022 8:09 pm

Driver_1.9D
Příspěvky: 229
Registrován: pát kvě 16, 2014 11:01 pm
Bydliště: plechovy hotel

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Barta11 píše:"Ty vole to je magor von si sebou vozí kolo, na to bych se vysral." A zalezl zpátky do kabiny. :lol:
ja som tiez taky magor co nosi zo sebou bicykel :D a sa stavim ze to povedal taky co ma bachor taky ze si nevidi skoro ani nohy a picuje na vsetko okolo :D
Scania R450
úte srp 02, 2022 9:12 pm

Driver_1.9D
Příspěvky: 229
Registrován: pát kvě 16, 2014 11:01 pm
Bydliště: plechovy hotel

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

čert píše:Je pravda, že kolo je nepraktický, ale je to dobrý s sebou mít (já ho nevozím) Ale třeba kolečkový brusle nezaberou skoro žádný místo, ale zase nejedou tak rychle a nemají takovej průchod terénem :D
no ja bicykel vozim zo sebou 7 rokov a väčšinou našťastie ho mam kde uložiť ale uz sa mi par krát stalo ze som mal naves tak plný, že sa mi tam bicykel uz proste nezmestil. Tak potom som dal kolesa z neho dole povolil riadidla, ztocil podlozil igelit v kabine a sup ho do kabíny. Ina možnosť nebola :D
Scania R450
úte srp 02, 2022 9:34 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 18 hostů