Dotazy o legislativě v dopravě, koncesích, zákazech jízd apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Re: krajsky odbor dopravy

Příspěvek

Záleží jesti máš zaměstnance,samozřelmostí rok z5 kolečka, na těch pauzy ,stasky nebo kniha jízd; mzdové listy; výplatnice ; diety ; kniha docházky ; školení a lékařské prohlídky . Jestli by ti měla přijít kontrola tak tam píšou co by asi chtěli. Jinak finančak taky stasky knihy jízd a ktomu ti klidně mužou spočítat naftu , záleží jak moc do hloubky to berou ...
ned pro 24, 2017 6:54 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3397
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: krajsky odbor dopravy

Příspěvek

Ouřada, vždy asi nejlépe kde nachytat, když chce. Asi to bude hodně o konkrétním ansáblu (o lidech). Jezdím si sám jedno auto, ale pokud něco poseru, tak to nemá váhu a kleknou na mě úplně stejně, snad jen ta pokuta by asi nemusela být tak velká:)
úte pro 26, 2017 1:57 pm

power 520
Příspěvky: 10
Registrován: sob led 16, 2016 8:49 pm

Re: krajsky odbor dopravy

Příspěvek

jen dodám, že pokud jsou rozumný a ty se jich zeptáš tak ti to řeknou zda jsi byl vylosován a nebo na bonz mi to taky řekli že jdou na udání od bývalého zaměstnance což se dá i odvodit za období které chtějí kontrolovat což u mě sedělo (měl sem na něj podezření) a pouze mi to jen potvrdili.
na dotaz jakym způsobem losují koho budou kontrolovat mi jasně řekli,že chodí z 90% na udání nebo při problému u kontrole na silnici přetížení tech.stav atd.
jinak jich tam na to bylo prej pár tudiž to nemaj nárok stíhat tudiž losovacím způsobem pouza párkrát do roka.
úte pro 26, 2017 5:12 pm

Vejr
Příspěvky: 286
Registrován: ned říj 24, 2010 11:06 pm
Bydliště: Kladno

Re: krajsky odbor dopravy

Příspěvek

Ve středočeským kraji chodily po nových koncesích, u mě byly po půl roce. Chtěli vidět všechno, kolečka, stazky, nájemní smlouvu na plac, techničáky, protokoly z technický, výkaz pracovní doby ..... Dali vědět dopředu. Na rovinu mi řekli že zkontrolovat firmu z 5ti autama maj za dopoledne hotový, na velkýho dopravce jdou spíš na udání. Prošel jsem jen s upozorněním na detaily, ale byl jsem orosenej.
úte pro 26, 2017 9:15 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Re: krajsky odbor dopravy

Příspěvek

Jo na to jsem zapoměl , smlouvu na parking, a smlouvy na mytí a opravy , respektive výměny oleje , jako že to neděláš na ulici , na to stačí objednávka nebo faktura že někde opravuješ :D
úte pro 26, 2017 9:55 pm

Odpovědět

Zpět na „Podnikání v dopravě“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti