Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

GENITÁLNÍ nápad ministerstva dopravy

Příspěvek

v souvislosti s nápadem o přednosti chodců a tramvají

nedá mi abych nepřispěl taky pár přiblblejma změnama: :D :P :?:

1) s okamžitou platností sebrat silničářům radlice(stejně sou na ozdobu) a namontovat je na tramvaje a vystlat madracema aby chodec padal do měkýho :wink:

2)zrušit všechny želežniční přejezdy -odstranit závory!!! a vlaku stanovit povinnost -blížit se k silnici 5Km/hod vlaky stejně jezdí pozdě tak co,ubude smrtelnejch nehod na přejezdech -nebudou žádný :idea:

3) vážení chodci nelezte po silnici -my vám taky nejezdíme po chodníku

4)přísně trestat osobáky za jízdu v krajním levém pruhu je tam nejvíc jima zaviněnejch karambolů tam nemají co dělat!!MY TAKY CHCEME PŘEDJÍŽDĚT !!!

SILNICE SILNÝM !!!! :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :oops: :!: :idea:


co vy na to ?????? :mad:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
čtv led 17, 2008 8:59 pm

Uživatelský avatar
bhuz
Příspěvky: 675
Registrován: čtv lis 09, 2006 5:49 pm

Příspěvek

.. zajimave :shock:
čtv led 17, 2008 9:07 pm

Jirka Novák
Příspěvky: 5405
Registrován: pon dub 16, 2007 3:37 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Vůbec nevím co v poslední době jěště vypadne za blbost z ministerstva. Začalo to myšlenkou zpoplatnění všech komunikací pro všechna vozidla. Udělal jsem tedy písemnou reklamaci stavu dálnice D1 která vysloveně ničí auta a tedy by mělo být zrušeno zoplatnění. Konec konců pokud někdo poskytuje služby musí nést odpovědnost. Odpověď byla ve smyslu,že mám pravdu že je v dezolátním stavu v úseku 100 km, ale o zrušení zpoplatnění nemůže být řeč a že se vše zlepší až po rozšíření na tři pruhy v celé délce. Tak až vám třeba chytne náklaďák - zrovna při mojí poslední cestě na D1 hořel kamion tak si vzpoméňte že za tu uklepanou trubku nebo kabel může stav dálnice a za to může i nečinnost ministerstva v minulých letech.
Volvo FL 614.
čtv led 17, 2008 9:33 pm

Uživatelský avatar
Bohousek1
Příspěvky: 470
Registrován: pon črc 30, 2007 9:45 am
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ono posledni dobou ma ministrestvo dopravy a spolu v ruce RSD a Kapsch
pekne namastino, system nefunguje a oni je buzeruji slusne lidi.
Kdyz jsem reklamoval, jak ridic v noci pozna ze projel pod mytnou branou, kdyz neni nijak oznacena, aby sledoval pipnuti dostal jsem nasledujici odpoved :

.....
K tomu, abyste plnil svou mýtnou povinnost, není třeba poznat mýtný
bod. Stačí povědomí o tom, že jste projel mýtným úsekem.
.....

Ja mam sice silne podvedomi ale ze je nekde zakopany pes, a u ridicu to nebude na 100%
.::: Bohousek1 :::.
http://www.sdruzeniridicu.cz/
http://www.proridice.eu/
...Ridici pro ridice...
pát led 18, 2008 7:31 am

Petr
Příspěvky: 1637
Registrován: sob srp 05, 2006 8:34 pm

Příspěvek

ta absolutni prednost chodcu je blbost no a u tech tramvaji to bude mrtvejch. nevim kde jsem slysel ze se kolikrat neda tramvaj zastavit ale zas na druhou stranku tak je potom provozu neschopna? my mame taky 40-48t a taky to musime zastavit. nikdy jsem kolejove vozidlo neridil tak nevim ale nechal bych to jak to je.proc se tady musi vsechno stale menit zachvili nikdo nebude vedet co plati a co ne.kdyby ty zmeny vedly ke zlepseni dopravy ale ono to vypada prave naopak.ale je to taky v nas v chovani ridicu a tak ,zda se mi to cim dal vic a vic horsi.
pát led 18, 2008 9:26 am

Stryko
Příspěvky: 578
Registrován: čtv led 25, 2007 11:18 am
Bydliště: Poděbrady Kluk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

U kolejového vozidla jde zastavit hůře protože je tam minimální tření a kov po kovu lepe klouže proto se pod kola také fouká písek aby se při rozjezdu nebo brždění neprokluzovali.
pát led 18, 2008 12:22 pm

Jirka Novák
Příspěvky: 5405
Registrován: pon dub 16, 2007 3:37 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Tu přednost chodců před tramvají mohl vymyslet jen chorý mozek a sebevrah. Brzdná dráha tramvaje z 50 km/h je za příznivých podmínek 50 m. Při reakční prodlevě u řidiče a v technice tramvaje by musel tramvaják zírat minimálně 80 m před sebe a v Praze by přišel rychle o nervy. Nejsem tramvaják,ale přednost chodců před kolejovým vozidlem je totální blbost.
Volvo FL 614.
pát led 18, 2008 2:13 pm

Uživatelský avatar
tom731
Příspěvky: 234
Registrován: pon říj 09, 2006 2:18 pm
Bydliště: Ostrava- Radvanice

Příspěvek

Tak to aby tramvajací zastavovali před každým přechodem.
pát led 18, 2008 9:31 pm

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

re Martin440 vim jak to myslíš a máš mojí podporu. sice se to furt mele dokola co to tam sedí za kokoty, ale pochybuju že se něco změní.

říkám to furt, byť ted ještě čekám co ota pentagon a jeho sdružení a pak hurá na parlament a zbytek naštorc pře silnici
chudáci ševci a ty co jedou uvnitř
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
pát led 18, 2008 9:38 pm

Mack
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv úno 08, 2007 12:42 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

jj jsou to magri, ja bych proste chodcum nedal prednost a basta, maji nejkradsi brzdnou drahu v jakem koliv zatizeni a povrchnu vozovky. a pak staci jenom at ridici nejsou extra hovada a obcas pusti chodce
pát led 18, 2008 9:43 pm

Uživatelský avatar
petersen
Příspěvky: 942
Registrován: stř bře 15, 2006 6:44 pm
Bydliště: praha

Příspěvek

No ono od minissterstva to není zas tak špatný nápad zavedení totální přednosti chodců :-)¨
Má to spoustu výhod ...

1,- vyřeší se důchodová reforma .... ubude velký počet důchodců :oops:
2,- vyřeší se nezaměstnanost
A ,- Zvedne se poptávka po pracovnících pohřební služby a záchranářů
B ,- Sníží se počet mladých kteří budou požadovat práci ... při jejich frajerském přístupu k přecházení po přechodu ... hlava dolů rychlost chuze krok sun krok nekouknout v pravo ani vlevo a pomalu v klidu tam vlézt věžím v brzské prořídnutí mládeže :lol:
3,- Tím že se někteří jedinci vybijí již na přechodu při lásce se spřáhlem tranvajky nebudou mít šanci dostat řidičák a tudíš nebudou ohrožovat svojí frajeřinou ostatní řidiče . Takže bod 3 ,- snížení následné nehodovosti řidičů do 35 let :lol:
No a v neposlední řadě
4,- Lidé začnou konečně něco dělat pro své zdraví protože tranvaje budou pomalejší jak chůze a tak všichni raději budou chodit pěšky :lol:

Přednost chodcům před tranvají je geniální věc ....

Jo a ještě by mohly otočit závory na železničních přejezdech ... Vlaky budou čekat až my s autama vklidu projedeme :roll: no co pendolíno stejně furt někde parkuje tak proč ne před závorama :lol:
sob led 19, 2008 10:07 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

mates píše:re Martin440 vim jak to myslíš a máš mojí podporu. sice se to furt mele dokola co to tam sedí za kokoty, ale pochybuju že se něco změní.
jestli vztahuješ na sebe tak špatně co se Vás týče tak by si měli sypat popel Vaši dementní dispečeři ,kteří čekají až se někdo zabije a pak teprve befel a výjezd ,ale je tam i hromada správnejch lidí na svých místech který sem poznal (asi jako všude)
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob led 19, 2008 12:33 pm

mirasa
Příspěvky: 1361
Registrován: sob kvě 27, 2006 5:11 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Tak se mi líbí obojí,jak Martina440 tak od petra.truck.Možná to projde :lol:
Práci čest,rukám klid.
FH 12 420 2000,FH 12 420 2001,FH 13 440 2007,
FH 13 440 2008, Man TGX 440 2009
Teď Béda Trávníček :)
sob led 19, 2008 12:35 pm

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Martine 440 ted mě to nějak nedocvaklo ohledně těch dipečerů . psal jsem to na podporu tvýho příspěvku. kokoty jsem myslel v parlamentu . asi sem se blbě vyjádřil.
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
sob led 19, 2008 1:39 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

ach só tak to jio
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob led 19, 2008 2:41 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů