Dotazy o legislativě v dopravě, koncesích, zákazech jízd apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-

Odpovědět
wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Recese?

Příspěvek

já mám mzdu stále stejnou. Ze za to má firma méně peněz je její problém, ne můj. Zatím to ani nevypadá na klidnej srpen, firmy asi moc dovoleny mít nebudou.....
pát črc 10, 2020 2:20 pm

Gallič
Příspěvky: 206
Registrován: sob bře 16, 2013 7:02 am
Bydliště: Hradec Králové

Re: Recese?

Příspěvek

Zatím to ještě vše dojíždí, počkejme si za půl roku ...............
pát črc 10, 2020 3:04 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3397
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Recese?

Příspěvek

jeden mi taky říkal: naši řidiči nestíhají a chtěl abych mu odvezl 7,5 tuny přes celou Moravu a krpály za 3 tisíce..nasrat...tu krizi si "vyrábíme" sami..
sob črc 11, 2020 7:11 pm

pát lis 27, 2020 7:14 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3397
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Recese?

Příspěvek

@Ivan Hofman...celkem má chlapec realistický pohled na situaci, i když se narodil se stříbrnou lžičkou v hubě, tak mu tatík naléval čistého vína. Jinak trh opravdu věří elektromobilům, Elon Musk s Teslou poskočil na burze o 8 mld dolarů, na to, že to je ecopodvod, celkem hnus.
pát lis 27, 2020 8:28 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11891
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Recese?

Příspěvek

DriverBrno.....mám k němu trochu výhrady ..ale celkem ví.....musk je ze zvrácenýho systemu...kdy je to nafouklý k prasknutí , nedělej si iluze o nějakejch baterkách... je to jen chyméra bez reálnýho základu, teď honem hrrrrr ...co bude po tom, na to všichni serou totálně ....teď teď!!!!po nás oheň a popel.....tolik surovin už na celý planetě nezbylo, aby jelo vše na eletriku a ještě bezemisně ....je to mega lež a švindl na lidi , jak vyždímat maximum , co se ještě dá, musel by se objevit zázrak, nebo mega průlom v uchovávání energie.....tenhle svět....náš způsob života, luxus,který si ani neuvědomujem.... a množení jako krysy má tak 20 max 30 let budoucnost při dnešním rabování zdrojů .... pak bude kurwa sešup se všema důsledkama pro krysy, který se přemnožili a vyžrali si sýpku ..... a jestli to bude 30 nebo 50 let je celkem fuk, naše děcka už začátek toho všeho zažijou na vlastní oči ...bohužel , ty symptomy totální zkázy už jsou vidět min 3 desetiletí (pro ty kdo to vidět chtějí) ...... a to sem nepočítám imigrační humus, kterej to vše uspíší a zasadí tomu ránu do týla ..... je mě upřímně líto jedinců, co pějou ódy na to jak se máme skvěle a budem se mít ještě líp ....nevidí si ani na špičku nosu , kam dobroseři,genderoví idioti, a naprostí psychopati a sociopati vedou náš "moderní svět" ruku v ruce novej neofašizmus s ultralevičáckým svinstvem nás všechny žene do bídy a totálního otroctví ...... mohl bych datlovat celou noc .... zbytečně ....




co se týče krize ??? nevim-me co to je ....koupili jsme +5 souprav dvě předělali na plyn .... asi je něco špatně.... :think:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát lis 27, 2020 10:16 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3397
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Recese?

Příspěvek

martin440: nebo to všechno úspíší nějaký nový fírer, podle toho jak se to vyvíjí musí dojít k nějaké globální konfrontaci mezi muslimským (arabským) světem a Západem. Ten ústupek Turkovi v Karabachu je děsivá analogie s postoupením Sudet Hitlerovi, jak to všechno dopadlo všichni víme. Myslím že desetiletí tato morální hniloba nevydrží, lidi jsou schopni se vraždit jako dobytek když na to přijde, stačí jen první impuls.
sob lis 28, 2020 10:18 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11891
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Recese?

Příspěvek

DriverBrno... taky si to myslím...zatím se to jen oťukává, co kdo vydrží....čeká se, až někdo bude mít navrch a na befel ...pak skončí veškerá sranda a rozpadne se to za pár dní.... :(
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob lis 28, 2020 2:10 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Re: Recese?

Příspěvek

Angláni uź přemýšlí jak zdanit elektromobili, výpadek z paliv nahradí mýtným :D daj gratis 5000 km a pak cálung , u nás nic gratis nebude a budem platit všecko :D
sob lis 28, 2020 4:37 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3397
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Recese?

Příspěvek

je ta ještě jedna hrozba možná horší než pandemie coronaviru..a to je blackout, který zatím není možno absolutně vyloučit. V ten moment, nejenže zhasnou žárovky, ale nic se nehne z místa, zato všichni budou eco.
sob lis 28, 2020 5:29 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4452
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Recese?

Příspěvek

Teď na Dvojce Č. Rozhlas. dávají od 20.00hod pořad Toulky českou minulostí. Tento týden to bylo o 30ti leté válce, včera byl díl, důsledky 30ti leté války. Měli by to pouštět denně ve škole před první hodinou, co čeká naše děti. Né že Havel byl hrdinou, že bez jediného "výstřelu vyhrál válku".
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob lis 28, 2020 9:38 pm

Prevozník
Příspěvky: 94
Registrován: pát led 14, 2022 11:41 am

Re: Recese?

Příspěvek

NEMAJÍ NA NAFTU, TAK ZA NI NEPLATÍ. VE VELKÉ BRITÁNII ROSTE POČET KRÁDEŽÍ POHONNÝCH HMOT, SRÍ LANKA OHLÁSILA ZÁKAZ TANKOVÁNÍ

https://www.euro.cz/byznys/zahranicni/n ... -tankovani
pát črc 01, 2022 1:32 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3397
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Recese?

Příspěvek

tento týden, jsem se dal do řeči s jedním "cisternářem", takový normální chlapík těsně před důchodem, popsal mi noční story z polského parkingu, kdy mu "ukáčka" klepali na kabinu, že jim má prodat (nebo spíš darovat) nějakou naftu, že prostě potřebují dojet do Německa, a byli docela verbálně neodbytní..tak se zamknul, ale už do rána nespal. Někdo mít bude, ale jen pro sebe a málo... to žebrotu zajímat asi nebude. Takže s tím palivem a energiemi bude ještě veselo.
sob črc 02, 2022 9:56 am

Prevozník
Příspěvky: 94
Registrován: pát led 14, 2022 11:41 am

Re: Recese?

Příspěvek

Nákladní silniční dopravce obestírají chmury, optimistů prudce ubylo
https://zdopravy.cz/nakladni-silnicni-d ... lo-131542/
stř lis 09, 2022 9:15 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4452
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Recese?

Příspěvek

to Prevozník: O.K. a jak si mám vysvětlit, že truckjobs dává každý druhý den o vlákno níže, inzeráty, že firmy shání řidiče??? V každém druhém inzerátu je že firma se rozvíjí, rozrůstá.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv lis 10, 2022 6:50 pm

Odpovědět

Zpět na „Podnikání v dopravě“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host