Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

Drevar ma vse jinak.tuna ma 800kg.takze 60t v klidu.karta je po silnici,pak vsechny mozne i nemozne rezimi.to musi cloveka bavit stim jezdit.pro me predstava byt jak hnuj vecne prevaleny,aby ze me vecne neco padalo,drevo led.to ne.kazdy to mame jinak.a proto neberu kilo jak Rak,ale hlady neumiram taky.
pát úno 12, 2021 5:48 pm

vašek
Příspěvky: 1449
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

ale po rakousku jezdit převalený je náročný sport :D
pát úno 12, 2021 6:52 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

Vidíš drivere, a to je ten přístup :doh: Naco do tý rachoty lezeš, jak nechceš vydělat háky? Tvým přístupem jedu ve středu po prázdnu z Plzně a mám na faktuře co ty za tejden :roll: Ale neberu ti to :wink:

Sof, no jo, tobě to nevysvětlím :think: Možná bys mě začal respektovat až bys mě parkrát viděl "řádit"..


Třeba dneska, extra kšeft, Znojmo :arrow: Retz, točka 40km, hodina dvacet jízdy.. dojel sem tam po půli šichty, a otočil 2x, pro třetí zajel eště, ale to už mi musel dojet dom kolega :arrow: 13h výkon a 8:30odjeto, navíc toto:
Obrázek

Další kolega dojel za mnou pro fůru na pondělí, celej tejden bečí jak to nejde, že nevydělává, tak mu říkám, otoč si jednu fůru místo mě, mě to nevyde.. "Mrd*m!", naložil a jel dom, bylo mu za těžko vydělat 1300Kč za hodinu :wall: :wall: Tomu říkám netáhlo, ale hold toho měl dost, tak sem si to odvez já 8) Nemám problém, jen mě mrzí, že mě nepomoh a nechal mě vyjet totálně, že mě musel zaskakovat rukař :roll:
Takovýhle věci sou o šoférským uznání a respektu, ne jestli su dle vás vůl že umím 750km za šichtu a tedy si ho nezasloužím.. Naopak, já pomoh rukařovi, že on nemusel 4x a klaněl se mi k zemi :idea: Chtěl mi pomoct jinej kolega, ale jel obraceně a nedal by to.. Takže pánové s tym respektem, máte to rozkalibrovaný ty vaše senzory..


Vejre, nevím jak palivo, ale u náš když objednáš 3kubíky smrku(tuším tak 600/kubík i s dopravou pokud vemeš celý auto) tak ti doveze hromadu dřeva, že ji nedáš do vozejku o hranách 1x3x1,5m(asi pět metrů krychlovejch v prostoru)
Tyhle prostoráky a já nevim jak to nazívaj, to sou fígle nekalého obchodníka, tipnu že ti ve zkutečnosti dovez sotva 2kubiky dřeva :think:

A přál bych vám vidět ráno v 5:00 ty malý zastrčený pily, jak tam rak dojede se 70t :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát úno 12, 2021 7:05 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3410
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

Raku, samozřejmě že mám rád háky, ale peníze potřebuji abych žil, nežuji, abych hrabal do strožoku za cenu že mě jebne, jak říká Bolek. P. v jednom filmu: vlak má jet jen tak rychle aby motýl mohl vletět jedním oknem dovnitř a druhým vyletět ven :dance: Já taky umím zatáhnout a naskládat si práci na tři dny v rychlém sledu, ale pak se vyvalím na pupek a jebu na to...zvlášť teď na ledě a v kose, jebat baník..
pát úno 12, 2021 7:19 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

No to je právě ono, šak tam stejně sedíš, tak proč si tam válíš lofasa, místo abys navalil háky a doma pak veget :doh: Možná se bavíme o jinejch cennovejch hladinách, to bych pak pochopil :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát úno 12, 2021 7:40 pm

vašek
Příspěvky: 1449
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

driver vydělá za dva dny na celej týden, soukromník osvč, dělá sám na sebe, ti se maj :D
pát úno 12, 2021 7:46 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3410
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

no ne, když už v tom hniju tak se snažím to vyjezdit, ale ne že 6 dní v týjdnu x 52 za rok "nadoraz". Pak vezme bednu od televize a všechny prachy tam natlačím galošema tak jak vy na Znojemsku šlapete zelí.
pát úno 12, 2021 8:04 pm

Vejr
Příspěvky: 286
Registrován: ned říj 24, 2010 11:06 pm
Bydliště: Kladno

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

Prouza - no málem jsem ho s tím poslal do p... naštěstí mi k tomu dovez objednanou paletu šmantů
je na prd, že kousek od nás kácej kůrovcovou kalamitu a hajnej prudí že samovýrobu nepovolí .... stejně si každou chvíli přinesu soušku když se nekouká 8)
proto potřebuju občas účet na dřevo aby neprudil
pát úno 12, 2021 8:29 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

Tak záleží co chceš, ale bordela v lese zbyde tolik, že bys to neodvozil, asi hajnej škrt :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát úno 12, 2021 8:40 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

Dnes to bol zaaaaamrd jak sviňa. Tak som použil rakovu školu 🙈🙈🙈 takto som už dlho neletel. Cca. 13.30som vypálil zo Štokholmu, kus po meste, pák autobahn, tam 60-70😫😫 potom kus diaľnice na Orebro, full gas, okreska do Kristíny, odtiaľ okreska na Jonkoping, potom autobahn do Trelle,furt kotol,01.10, stop autobahn, bundeska, tak pol na pol, a 1,5h po mestách z teho. Výsledok??


10.17 jazda😫😫😫🙈🙈🙈 a 862km😓😓 strhany sú jak maliny. Úplne na doraz dnes,musel som až do prístavu do letieť, abych stihol rannú loď do rostocku, a hlavne idem domov, inak bych na to hodil bobek. Dám posledný Martiner a padám na hubu.

Raku jak to môžeš každý deň takto valiť? Toľko peňazí nieje co by my za to museli dať abych to takto drel každý deň. 🙈🙈🙈

Obrázek
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
sob úno 13, 2021 1:22 am

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

Peter, no normálně 8) To si zvykneš, to máš jak sportovci, uběhni 10km a tejden neucejťíš celý tělo, po tréningu už ti to ani nepřide :wink:

Hele a nesekl si se s těma kilometrama? To máš průměr rychlost 84km/h a píšeš město bundesky a 50% dálnice :shock:
Uka lístek ať víme jestli mě jen nehecuješ :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob úno 13, 2021 7:04 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

Peter,ty km jezdi Rak na 8h50 lesem:-)hosi co furt resite haky?s holym zadkem prisels i odejdes.me za dva roky 3 znamy umreli,v mem veku,infarkt,rakovina.zceho to je?stres..zivotosprava,atd.jeden vozi 60t at vydela,druhy do prace 2dny v dodavce,treti ma dve karty.a furt dookola.ja to uz mrdam,staci jak kape,je klidu,bez stresu.soferinou stejne nezbohatnes.splatis hypoteku za 5 let bo jezdis jak kokot,dojedes domu a stara mrda v tve loznici se susedem,bo tys nemel cas a jezdil jak kokokot.realita naseho zivota. :wall:
sob úno 13, 2021 11:52 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4490
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

Myslel jsem si že to nikdy neřeknu, nenapíšu. Ale nedá mi to. Znal jsem, znám (ještě žije) co jezdil s Liazkou 3x do týdne Kvasiny-Gyor a zpět. Nebyla unie podotýkám. Dokud pan XY tahal, tak byl hrdina, ale po letech, přetekl a zhroutil se z toho, prostě skončil. Shodou okolností jsem znal i jeho nástupce, a shodou okolností jsem byl u rozhovoru ve stylu : Jo pan XY je blbec a netáhlo. To jsem se málem vyvrátil já. Dokud pan XY tahal jak soumar, tak byl hrdina, jak se vzepřel, tak byl okamžitě zatracen.
Prouzo88 i trénovanému sportovci dojdou jednou síly a na té bedně ho nahradí někdo jiný, ambicíoznější lepší. Aby jsi si jednou nenafackoval. :hands: :hands: :hands:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob úno 13, 2021 3:27 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

Teď jsi uhodil hřebíček na hlavičku. :clap: , přesně tak to je. A není to jen případ toho pána xy. Je takových případů plno. Myslím si, že i Prouza do 20let přehodnotí své priority. A už do něj tolik nešijte a zavzpomínejte na ty naše na doraz.🤔 To je ještě čučkař😀
Naposledy upravil(a) didi dne sob úno 13, 2021 4:30 pm, celkem upraveno 1 x.
sob úno 13, 2021 3:36 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4490
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

to didi: Opět napíšu něco, co jsem si říkal, že nikdy nikomu neřeknu. Před 30lety jsem začínal na traktoru :D :D :D , vozili jsme hnůj :D :D :D mladý blbý lítali jsme, že jsme se potkávali a přišel ke mě kolega, dnes už asi nebožtík a řekl mi. "Poslouchej, taky jednou budeš starý, nelítej s tím tolik." Já na něj koukal a nechápal co po mě chce. :D Dodnes si tu větu pamatuji a až po 30ti letech uvědomuji, že pan kolega měl pravdu. Celých těch 30let jsem si říkal, že nebudu jako on. Ale bohužel, jsem. :( :( :(
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob úno 13, 2021 4:26 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 33 hostů