Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6771
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

A nějaká vyjímka by se určitě našla :think:

Pavle já s tatrou nejel, tak nevim(vlastně se stoosumatřicitkou jo peter, takže to zas "zvedni" 8) ) ale jednu věc vim, tvůj Mergl je 4x4 na lisťákách a ten Phoenix je šestikola, ne? :P Ták, a náhodou vim, že na pérech, ikdyž mám ruku vzadu, tak skáče hlavně zadek, a mužu tam navalit 30t na ty nápravy :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát lis 25, 2022 8:19 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Prouza88

Příspěvek

Jo, Mergl je zmrdovina na lisťákách a přední ještě zesílený. Pheonix je taky 4x4, ale jel jsem i 6x6 a dokonce i komunistku 6x6 nebo Ternnu 4x4, vlastně dřív jsem jezdil i demokratku 6x6, předělanou z tahače, takže vzadu 8 měchů.
BES - běs
pát lis 25, 2022 9:39 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Prouza88

Příspěvek

Prouza88 píše:
pát lis 25, 2022 8:19 pm

já s tatrou nejel, tak nevim
tak nekibicuj- víš prd :mrgreen: nad tatru do terenu neni, pokud ovšem "kormidelník" není debil :mrgreen:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát lis 25, 2022 10:17 pm

Prouza88
Příspěvky: 6771
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Tak se hlásim, sem zas v akci 8)
Obrázek
Motor má nový vnitřnosti, tak sme to nechtěli hned přehánět, mechanik jasně říkal pomalu, nepodtáčet, nepřetáčet lechtat.. Eště mě nezná :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv pro 08, 2022 4:05 pm

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Prouza88

Příspěvek

nevidím vzadu tabuľu, prečnievajúci náklad. Je tam? Alebo byť nemusí? Alebo tam dávaš niekde na klinec maják? Len sa pýtam....

to ťa mechanik naozaj nepozná, keď čakal, že budeš auto aspoň trocha a krátko šetriť : )
čtv pro 08, 2022 4:55 pm

Prouza88
Příspěvky: 6771
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

To je presah do metru :mrgreen:

No šetřím to co to de no :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv pro 08, 2022 4:59 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Prouza88

Příspěvek

Já taky v úterý po třech týdnech vyrazil na trať. Byl jsem s autem doma, sice mi nedělali GO motoru jako tobě, ale nějaké závady byly, tak mi dali auto do cajku. V pondělí jsem se jak můj otec prohlásil stal starým pacholem. No u soudu to proběhlo cca za 40minut hladce. Jak podotkla kamarádka, začínáš nový život. Tak asi jo.🤔
pát pro 09, 2022 7:12 am

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Prouza88

Příspěvek

Jo a kolo už jsem v sobotu zazimoval. Něco jsem ještě pojezdil, ale v zimě to ježdění není ono. V únoru ho dám do servisu připravit na novou sezónu a na jaře zase budu vyrážet na cyklotoulky. No za těch 7mesicu, při mě blbé pracovní době jsem najezdil 1350km. Což není moc. Jo a začal jsem i chodit běhat, no spíš chodit než běhat.😀 No, ale snad se jednou dostanu do formy, že to bude víc připomínat běh než chůzi.😀😀😀
pát pro 09, 2022 7:35 am

Prouza88
Příspěvky: 6771
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Didi hezký, aspoň že ste se nějak domluvili :wink:
Hele na kole to máš lepší jak na motorce, čím rychlejc jedeš, tím je ti větší teplo, teda aspoň bez baterek :mrgreen: Ale i tak dobrý, to já sem tolik nenajel snad ani na motorce :oops:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát pro 09, 2022 9:14 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4501
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Tak to foto mě rozesmálo. :D :D :D :D Prý šetřit motor. To až uvidí mechanik, tak se porád skácí. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát pro 09, 2022 11:54 am

Prouza88
Příspěvky: 6771
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Jó prskal, bo už se to domák :lol:

Ale řekni mi jakej bude rozdíl v tom, jestli povezu 48 nebo 58 pro ten motor? Já ho teda nevidim..
Pořád budu mejt v kopcu nohu na zemi, jen o dva kvalty jinde..
Ták a teď do mě 8)
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát pro 09, 2022 12:22 pm

Prouza88
Příspěvky: 6771
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Ach ta zima :mrgreen: Preventivně sem dělal v pátek dopoledne údržbu, povařit řetězy, dotáhnout povolený, narovnat ohnutý, ohnout narovnaný, namazat, dolejt provozní kapaliny. Marně.. V sobotu sem se pak na firemní chlastačce domáhal řetězů ať sem stoprocentní, taky marně :lol:

Rači sem to pak ani nedokumentoval.. Mrzlo a nás poslali s kolegem pro dřevo, polňačka, dva kopečky, jeden nahnutej, zmrzlý na kost a na tom 5cm.. Tři řetězy a z bídou sem dal ten nahnutej. Normálně nepochopíš, oni to zvoraj až k cestě a u cesty to odvoraj po kopcu dolu takže tam udělali eště škarpu jak blázen :doh: Potud dobrý, kolega to zkoušel na dvou řetězech 5minut předemnou, sotva to vylez ten druhej kopec a tak sem se tam pustil celkem vklidu, bo mám soupravu. Aha, zmrzlý na kost v tom kameny a jak to tam uhrabal zadkama, udělal z toho zrcadlo, no já hrabal jak tygr, v púli kopca sem už ztratil jeden řetěz ze zadku, takovej hajzl, no natáhly se šponovací oka jak to bralo a svlíkl se :arrow: je po něm.. A tak sem to mordoval až nahoru, na kopečku to luplo, na předním řetězu prasklo jedno očko a vzalo mi to plastový nadkolí a kousek vejfuku :wall: To je tak když tam máš 20 spojek a sou zhulený na půlku.. no nic fofrpásky to vyřešili a jedem..
Hodil sem to do Kronošpanu, skládám ruku a nejde, nedrží :shock: Utrženej trn na zajištění drapáku :doh: Nic tomu v pátek nebylo, bo sem na to sahal golou a v pondělí tři střihlý šrouby a jeden povolenej, tak se to tam jen houpalo vzhůru nohama :doh: Asi jak mrzlo tak praskly šrouby nebo nevim..
V tom mi volá kolega že už tam znovu nejede, roztrhl tam taky řetěz a že jede do servisu, na náledí mu asi sklouzla packa a zlomila se :pray: Další vařil drapák..

Se dařilo, zas :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon pro 12, 2022 6:43 pm

Prouza88
Příspěvky: 6771
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Sem včera nestihl podat "hlášení", kolega měl problem s řetězama, funglovky dostal...
Jeho slovy, "popojel sem půl metru" :mrgreen:
Obrázek
No jo, kvalita se pozná :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř pro 14, 2022 11:03 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Prouza88

Příspěvek

tohle nejsou řetězy, ale tak řetazky :hands: ne do terenu
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
čtv pro 15, 2022 9:18 am

jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Rak, co máš teď za káru?hod tu fotku ať vím co mě čeká u Jihlavy v třetím pruhu
pát pro 16, 2022 8:56 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 hostů