Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Vařeni na cestach.

Příspěvek

Jak to mate vy,s varenim jidla na cestach?nemyslim tim ohrivat sklinky od stare,co mate popsane po-pa,ani ohrat sekanou v mikrovlnce.tzn.varic,hrnec,suroviny.ja kuchtim na amaterske urovni,POLRAICHA by asi jeblo.vzdy na navesu,nikdy v kabine.ted varim v anglii kureci hrbety,zelenina,nudle.na dva dny to bude ok.pak maso z domu co jsem nalozil,jednoduche.cibuly a brambor vozim vzdy.za me osobne neco ukuchtene na cestach chutna sto krat lip nez kupovane ohrate.vejkend jak sedim,neni problem gulas,bramboraky atp..pro nektere z nas asi nepochopitelna cinnost,na zabiti casu a pozitek z jidla to je ok.vozim vzdy-brambor,cibule,koreni komplet.vejce.olej nepouzivam,sadlo.maso koupim po trase nebo doma nalozim.nezeru zadne konzervy,luncheon,atp.vercajk-panev,dva hrnce,syto,dve misky na salaty testoviny,noze atd.varic klasika butan 2kg.
ned čer 21, 2020 7:08 pm

Uživatelský avatar
MACÍNO
mat
Příspěvky: 447
Registrován: úte čer 16, 2009 5:31 pm
Bydliště: Kutná Hora

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

No, možná se na to mohlo vytáhnout starší vlákno viewtopic.php?f=66&t=504
ned čer 21, 2020 7:20 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

Ale Arktik uz sem nechodi x let.chtel jsem to ozivit,nejake nazory recepty.nic vice.
ned čer 21, 2020 7:29 pm

Uživatelský avatar
MACÍNO
mat
Příspěvky: 447
Registrován: úte čer 16, 2009 5:31 pm
Bydliště: Kutná Hora

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

Mě je to celkem volný, já jen aby ti moderátoři nedali ceres, že je tady duplicitní vlákno...
ned čer 21, 2020 7:34 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) didi dne stř bře 23, 2022 9:58 pm, celkem upraveno 1 x.
ned čer 21, 2020 8:26 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

Cekal jsem nez se ozves a vedel jsem ze nezklames...tak to ma byt na unii.vikend se kuchti,chlasta,spaciruje.kuchyn je zaklad,koreni vseho druhu.kastrol,misky.suroviny musis vedet kde co.za me top maso je v rusku,to hovezi to je uplne v pi.i ta chut.jak uvaris.to same kobzol.
ned čer 21, 2020 8:53 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) didi dne stř bře 23, 2022 9:58 pm, celkem upraveno 1 x.
ned čer 21, 2020 9:09 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

Rozumim.s chlastem jsem taky v norme,piju jen pivo.zbytek me nezajima ani zadarmo.unii nejezdim,objevim se do tydne doma.remosku nemam.v aute.doma nekde lezi urcite.
ned čer 21, 2020 9:20 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Autá striedam, veľkú bombu už do roboty nenosím. Začal som nosiť malý varič a plyn kupujem v Poľsku. Ten malý varič je veľmi dobrá vec. Som s tým spokojný.
Obrázek Obrázek Obrázek

Trochu vylepšená polievka s konzervy.
Obrázek

Obrázek


Keď my v zime mrzol vonku plyn, najlepší bol takýto varič.
Obrázek Obrázek


Druhá najlepšia vec zo všetkých čo som si kedy kúpil do kamióna. Remoska, je to fantastická vec. Ja variť neviem, ale v remoske uvarím dobre aj ja. Najčastejšie si robím jedno univerzálne jedlo. Pečené zemiaky z mäsom a cibulou. Všetko sa to pečie naraz, aj mäso a aj zemiaky. Mám 600 wat menič a remosku utiahne bez najmenších problémov. Ale pozor si treba dať na zapojenie meniča.Je nutné menič zapojiť kvalitne, na silnejšie káble.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
ned čer 21, 2020 10:55 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

Sof.ja tiez neviem,ale varim...:-)ten boj s vetrem je odjakziva,rumuni bulhari davaji varic do kartonu,pak vari venku i pri minus a vetru.vzdy je zasadni vec z ceho varis...doslova.
ned čer 21, 2020 11:10 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) didi dne stř bře 23, 2022 9:59 pm, celkem upraveno 1 x.
pon čer 22, 2020 6:23 am

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

Vsak jo.menic je origo z havirova,za ridicem.mikrovlnku jsem vyhodil,zabirala pravy kastl,kolega ji bral,ale jen proto at muze machrovat ze to ma full.konvicu jsem kupil na 24v,normalne to funguje,5minut voda na dve kavy.mam ji na pevno v tom prostrednim nesmyslnem kastlu co tam je,jen kabl spustim dolu uvarim,schovam.nesnasim jakekoliv kable roztahane,hadice,nic.muj problem ale
pon čer 22, 2020 7:55 am

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

Jó bývalo kluci :think: Nějaký fotky by ještě byly, ale to by ste se mi smáli.. já vařím i doma, svíčková, semlbába, polívky, grill.. Sebou sem vozil krom klasiky i tyčovej mixér na kašu nebo krémový polívky.. Velkou vokovku lávovou, v tom sem pekl i třeba pizzu mraženou a teď poslední roky sem si zvyk tahat z domu některý hotovky a ohřívat ve vodní lázni.. Třeba z Lídlu svíčková nebo maďarskej od KMprodukt.. výborný v akci za 45kč a i se najíš, ale teď tam začli prodávat jinou značku, ta se nedá :doh: Taky dobrý maj v Rakousku ve Špáru ty hotovky některý, ale já sem stejně na guláš :mrgreen: Někdo vozí i tlakáč a dělá i knedlíky kynutý, nebo tu remosku..
Ale viděl sem kluka, ten měl pravej kastlík nacpanej čínskejma polívkama za 5.90Kč a nic jinýho snad nevařil :shock:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon čer 22, 2020 11:08 am

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

Ahoj taky používám ten malý vařič camping,je fajn . Vozím i klasickou malou bombu na vaření. Ta remoska to se musím kouknout na to, moc by se mi hodila . Měnič mám, ale měl jsem vždy obavu co na to baterky? abych po jednom vaření neběhal s kabely po parkovišti.Jinak si myslím ,že vařit umím celkem cokoli . :D. Většinou ohřívám doma připravené jídlo (maso)+přílohy všeho druhu.
pon čer 22, 2020 1:13 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) didi dne stř bře 23, 2022 9:59 pm, celkem upraveno 1 x.
pon čer 22, 2020 1:18 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] a 8 hostů