Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Didi

Příspěvek

Kdybych si byl vědom, nebo mi aspoň řekla, že jsem něco zavalil. Pochopil bych, ale takhle. Z ničeho nic. Moc to nechápu. Kdyby řekla, někoho jsem si našla i to bych zkousnul a aspoň bych věděl důvod. Tak děcka jsou už velké a snad ví co dělá. Třeba se to jednou dovím.
úte kvě 17, 2022 8:00 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Didi

Příspěvek

Je to těžké. Časem se dozvíš co a jak a snad se to nějak utřepe ještě.
Drž se, ještě máš nás :wink:
úte kvě 17, 2022 8:17 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4471
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Didi

Příspěvek

Ženské jsou zblblé z těch připitomělých seriálů.(občas kouknu jak Niklová prodá 3 housky a uživí to celou rodinu a zaměstnance) Žadná neví co chce. Ta moje byla stejná. Když jsem byl doma, tak naříkala, že nemáme peníze, když jsem začal vydělávat, ale nebyl jsem doma, tak taky to bylo špatně. Prostě si představovala, že budu pracovat od 8-13.30hod (vodit děti do a ze školky, školy), vydělávat jak ředitel ČEZu a ještě po odpolednech chodit na melouchy a peníze odevzdávat do rodinného rozpočtu. O tom, že je potřeba koupit nějaký vercajk, nebo materiál, nechtěla slyšet. Jo a ještě být vždy připraven na akci a výdrž jak Robert Rossenberg(nebo jak se píše)
didi drž se, buď se to srovná, nebo se to vyvine v nový třeba lepší život.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv kvě 19, 2022 6:35 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Didi

Příspěvek

Dík za povzbuzení. No já jsem celkem v pohodě. Našel jsem si pěknou garsonku ( to mi zatím stačí), nakoupil nábytek, TV a nějaké zařízení. Začal jsem se aspoň víc věnovat sám sobě. Každý den jsem drandil na kole. Za dva týdny jedu domů a už se i těším. Což se mi poslední dobou nestávalo. S dcerkou jsme v pohodě, už domlouváme lyže na příští rok. K moři se mnou, moc nechce, že pojede s holkama se třídy. Nojono už má dvacet, tak kdo by jel s fotříkem.😀 No uvidíme, nějak to dopadne. Já i když jsem víceméně vše pořídil, bych chtěl jen půlku z bytu abych si mohl pořídit něco svého. Všeho ostatního jsem ochoten se vzdát. Hypotéku bych bral jen nerad.
čtv kvě 19, 2022 8:37 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Didi

Příspěvek

Didi k tomu ti ani nikdo nic moc neporadí. Je to samozřejmě blbý, ale v teď tvoji situaci je ti v podstatě znova 20. Nic nemusíš a můžeš všechno. Nádhera... Co třeba se vysrat na kamion a udělat úplný restart?

Nevím jak to máš, jen že to může být i dobrá příležitost, když se to vezme za správný konec. Tak se drž.
čtv kvě 19, 2022 11:41 pm

Zemi
Příspěvky: 67
Registrován: pon říj 02, 2017 12:47 pm

Re: Didi

Příspěvek

Didi drž se, ale pokud je ti takhle fajn, tak není co řešit a lámat si s tím hlavu. Tak hlavu vzhůru, popřemejšlej nad tím jestli by nebylo dobrý udělat ten restart.
Naposledy upravil(a) Zemi dne pon črc 04, 2022 5:40 pm, celkem upraveno 1 x.
pát kvě 20, 2022 8:28 am

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: Didi

Příspěvek

No Baby to je věc která nás dokáže srazit na kolena a opačně vynést do nebes. :D Je dobré, že jsi zvedl hlavu a začal sám. Dělej radost své dceři a nezapomínej na sebe . Dělej to co tě baví. Nikdo nikdy nenašel ještě patent na život. taky jsem si prošel par kotrmelců, ale o tom napíšu až někdy jindy .Držím palce aby se ti vše vedlo ono se to možná srovná ,anebo potkáš nějakou která měla podobný příběh a padne ti do gusta. :D
ned kvě 22, 2022 7:03 am

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Didi

Příspěvek

Udělal jsem si radost a koupil nové elektrokolo. Je to chytlavé, za dva dny 96 km. Zítra má být u nás hezky, tak plánuji celodenní tour de Beskydy.
Obrázek . Na normálním kole už bych to nedal, za ty roky fyzička už není co bývala.😢 No, ale samo to nejede. Dneska jsem se léčil a mazal nohy alpou. Tak zítra už snad budu ok.
sob čer 04, 2022 9:59 pm

jose rabano
Příspěvky: 7512
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Didi

Příspěvek

Didi vše zlé je k něčemu dobré to mi věř.deti máš velký hlady určitě neumřeš a bab je 50 % populace.
stř čer 08, 2022 6:43 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Didi

Příspěvek

zkusím to trochu odlehčit:
Potkají se dvě kamarádky a jedna říká té druhé: "Poslouchej, viděla jsem včera tvýho bývalýho, vypadal moc spokojeně !... Měla by ses k němu vrátit !"
sob čer 11, 2022 10:47 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Didi

Příspěvek

Včera jsem vyrazil už na trať. No teď jsem byl skoro tři týdny doma, tak asi tušíte jak moc se mi chtělo. Doma bylo fajn. Na kole už mám ujeto 400km, cca za sedm výletů v okolí Beskyd. Fotka z minulé neděle, restaurace u Koníčka v Dobraticích pod Prašivou. No cyklistů všude mraky, jsem si občas připadal jak v peletonu na tour de France.😀
Obrázek
ned čer 19, 2022 8:57 am

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Didi

Příspěvek

V únoru jsem si konečně našel novou zubařku. Moje bývalá je už před důchodem tak jsem byl nadšený a rád, že se mi jako jednomu z mála poštěstilo a našel si mladou zubařku. Taťkovi odešel do důchodu zubař a nenašel nikoho a z pojišťovny mu odepsali, že volný zubař je až v Bruntálu.🤔 Celkem z ruky Český Těšín- Bruntál, pro 78leteho chlapa. No tak já jsem poprvé dorazil na kontrolu, rentgen a pak to začlo. Absolvoval jsem od té doby cca 6 návštěv a už mě moje kly staly 18tis. To podotýkám jen blomby. No hrůza, to mě jich ještě cca 5 čeká. Podotýkám o zuby se v rámci možností starám. Dobře mě to zaplatit nedělá zase až takový finanční problém, ale jak to dělají ostatní.? Vždyť to je celkem darda ve finančním rozpočtu pro rodinu. Po mamce, teď chtěla 60tis za můstek. To jsou šílené ceny. S takovou to udělám jak kolega. Protéza a má vystaráno.😥
pon čer 20, 2022 7:47 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Didi

Příspěvek

add zuby: chodím poctivě co půlroku na preventivku k mé skvělé zubařce, jezdím za ní z Brna do Ostravy (naštěstí je ještě mladší než já, tedy se do důchodu nechystá). Mají s manželem svoji ordinaci a nikoho už nenabírají, spíš když někdo nechodí tak ho vykopnou a patrně jinde nepochodí..možná až v Bruntále:). Nově už prý zdravotní pojišťovna proplácí preventivku jen jednou ročně...takže i na tom jde vidět do jaké prdele jako stát směřujeme. Nicméně u šoférů je zdravý chrup stejně důležitý jako utažené kola, páč jak tě chytne zub někde na cestách tak je to peklo. Jeden takový problém jsem měl načasovaný a při poslední preventivce jsme zákrok odložili na další návštěvu, zub zkrátka nebolel, ale blomba byla prasklá, zub vyštípnutý, zkrátka k ničemu. Podotýkám, že zubařka mi opravila za těch 15 let co k ní chodím několik zubů úplně luxusně, ale taky mě to něco stálo, ale to neřeším. Tenhle mě začal pobolívat někdy v úterý odpol, to jsem skládal v Chebu a měl jsem ještě min do čtvrtku naplánovanou práci, tak ji volám kdy má na mě příští týden nejlépe začátkem týdne čas, že se něco děje..domluvili jsme se na úterý příští týden.
Zub se do druhého dne "rozjel" ve velkém stylu i se zánětem. Takže jsem řídil a v druhé ruce jsem na držku tlačil vychlazenou plechovku od coly a tak až do pátku, mezitím jsem to chtěl v Písku večer přepít pivem ale pak jsem to vzdal anasypal do sebe další brufeny..no úplné peklo. Poté co jsem doma odhodil auto sedl jsem do osobáku a jel večer v Brně na pohotovost. No a začalo další peklo, v čekárně bylo asi padesát lidí z toho tak 2/3 Ukrajinců. Samozřejmě už jsem neočekával žádnou úlevu od bolesti. Když jsem se přiznal že mám normálně svoji zubařku, ale až v Ostravě a příští týden, tak mi předepsala antibiotika a vypadni. Během víkendu se bolest snížila do snesitelnosti, čili cesta do Ostravy a zbědovaný vstupuji do ordince mé zachránkyně..jala se mi zub léčit, načež jsem ji poprosil ať tu svini rovno vytrhne, byla to sedmička v zadu dva kořeny. Dala mi několik injekcí s tím, že pokud tam je zánět tak moc nezaberou, což jsem vzápětí pochopil, dvakrát jsem viděl andělíčky a zub byl nadvakrák páčení kořenu páčidlem venku....Proč jsem se o tom tak rozepsal? No cho´dte na preventivky a používejte mezizubní kartáčky a nitě...protože dobře už bylo a být odkázaný na pohotovost, kde je minimální empatie k pacientovi a téměř nulová kapacita to fakt už ne.
úte čer 21, 2022 9:26 am

153
Příspěvky: 1146
Registrován: stř led 24, 2018 1:42 pm

Re: Didi

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) 153 dne pon črc 25, 2022 4:24 pm, celkem upraveno 1 x.
úte čer 21, 2022 1:28 pm

153
Příspěvky: 1146
Registrován: stř led 24, 2018 1:42 pm

Re: Didi

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) 153 dne pon črc 25, 2022 4:25 pm, celkem upraveno 1 x.
úte čer 21, 2022 1:37 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů