Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
michalCCR
Příspěvky: 716
Registrován: sob úno 09, 2008 7:03 pm
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakar 2023 průběh 2.poloviny

Příspěvek

mxmaki: Pri jazdcoch sa rušenie párkrát uplatnilo, čo si z hlavy spomeniem tak 2020 Paulo Goncalves a 2005 Fabrizio Meoni.

Každopádne, nevidím žiadny zmysel v tom, vracať sa k nešťastnej udalosti ďalšími vyjadreniami či tlačovými správami. Ruku do ohňa za to nedám, ale som si istý, že organizátor každú takúto udalosť rieši ako s postihnutou posádkou, s pozostalými, tak aj s miestnou políciou. A tretie strany - ako sú napríklad členovia truck-fóra - naozaj nemajú žiadny nárok dožadovať sa nejakého vysvetlenia, keďže sa ich udalosť fakticky nijako netýka.
úte led 17, 2023 10:06 am

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Re: Dakar 2023 průběh 2.poloviny

Příspěvek

Evidentně jste nikdo nepochopili, proč jsem to promazal a zamknul. Smysl to neztratilo, protože jsem kromě tří komentářů, které s hádkou nesouvisely, smazal úplně celou zbytečnou hádku. Tak neplevelte ještě tohle vlákno, nebo ho zamknu taky, což opravdu nechci. Za týden hospodu odemknu. Ale vyprošuju si, aby se tam uráželo a zatahovala tam politika. Hospoda je od toho, aby se tam hospodsky řešily věci kolem Dakaru, auta, týmy, drby, ale ne aby se tam hádali lidi o politice. Zachovejme si aspoň tady skušnost, klid a pohodu. Máslo na hlavě máte všichni, co jste se tam hádali a uráželi. Obě strany. Na politické diskuse tu máme facebooky nebo diskuse na novinkách a podobně. Prosím o pochopení, ale v minulosti už podobné hádky tohle forum jako celek skoro zabily a už nikdy se sem potom spousty lidí nevrátilo - asi málokdo z vás to bude pamatovat, já jsem na tomto fóru od prvního týdne jeho vzniku, tak prosím respektujte tohle rozhodnutí. Kam se poděla slušnost, respekt k názoru jiných (byť s ním třeba bytostně nesouhlasíte - to je přeci v pořádku, máme tu demokracii) aúcta k druhým? Společnost už je takhle dost rozdělená, tak k tomu nepřispívejme ještě tady. Mám spousty kamarádů na obou názorových stranách, ale přeci s nima nepřestanu být kamarád jenom proto, co nás rozděluje, naopak, je spousta věcí, co máme společné a proto jsme snad všichni na tomto fóru. Tak se podle toho chovejme... Děkuju za pochopení pánové a doufám, že už tohle nebudu muset řešit. Fórum nezabije to, že jsem to promazal, fórum zabijou hádky a odsudky opačného názoru... A prosím reakce na tohle sem nepište, od toho tohle vlákno není.
sob bře 04, 2023 9:46 am

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů