Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Mobilní připojení k internetu

Příspěvek

Dnes někdo řeší data? Mám přes firmu 30gb a platím 197,- Volání zdarma po EU na česky čísla i sms
čtv led 09, 2020 6:37 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Mobilní připojení k internetu

Příspěvek

Tak to nemas ty ale firma snad ty tam jen pracuješ.zajdi na Vodafon že to chceš takto co ti na to řeknou.ja neplatim sice nic ale hovor i SMS zadara a jen pár giga,jámám starou nokii.sluzebni telefon.
čtv led 09, 2020 7:28 pm

Prouza88
Příspěvky: 6743
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Mobilní připojení k internetu

Příspěvek

Vodavoun, vyřvanej tarif po 8letech u nich, prej ho není možný dát stávajícímu zákazníku :wall:
750Kč 8Gb jinak zadara celá EU, švajc, noři atd.. rok z5 sem to měnil, před tím za 1600Kč 20Gb roaming, doma dat. bez limitu! Taky nějakej supr dupr a nešel prodloužit že :D Šmejdi sou to šecko.. a po vyčerpání seš odpojenej, to nebejvalo..
Jinak v rajchu na pokladně máš simky, nejdrazši snad 15€, dobíjecí, 20Gb určitě, jinak neomezeně :roll:
Jo, jako omluvu, že sem se s nima měsíc dohadoval o odchodu nebo prodloužení, tak mi dali 100Mb měsíčně dárek :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv led 09, 2020 8:07 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Mobilní připojení k internetu

Příspěvek

Však to píšu že tobě jako jedinců dají kulové.za to naopak firmám lezou do prdelky s nabidkama
čtv led 09, 2020 8:18 pm

Prouza88
Příspěvky: 6743
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Mobilní připojení k internetu

Příspěvek

No a domluvit se s firmou na něčem, taky tězký, někdo má telefon, někdo tankuje bez daně a někdo nemá ani rukavice.. Říkal mi brácha, bratru 8let to bude, dostali telefony z datama a fotit papíry.. nějací koumáci to píchli k noťasu a čuměli na co neměli.. už nevím kolik tisíc euro to bylo :D A u nás si taky vydělalo pár expertů :wall:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv led 09, 2020 8:28 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Mobilní připojení k internetu

Příspěvek

Já to mrdam já tím nežijí :D
čtv led 09, 2020 8:32 pm

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Mobilní připojení k internetu

Příspěvek

Tak samo, ale proč bych platil litra když to mužů mít od firmy za hubičku. Měl jsem 8gb plus po EU vše zdarma a platil jsem 1000,-
pát led 10, 2020 4:21 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Mobilní připojení k internetu

Příspěvek

No ale jinak přece chápeme.Kazdy o tak má,já neplatim ani korunu.Jen to není moje ale služební,jít do Vodafon ať mi dají jako Pepovi tarif 0kc,asi mě pošlou do Opavy,blázince.
pát led 10, 2020 8:49 am

Uživatelský avatar
Hansov
Příspěvky: 118
Registrován: čtv lis 06, 2008 8:40 am
Bydliště: Ostrava

Re: Mobilní připojení k internetu

Příspěvek

Oprava, přes appku je těch 5GB za 270 Kč
Tak je dobré mít net s sebou, najdeš si vykládku třeba nebo nějaké info. 3 stovky mě nezabijou a když si zvolím dárek 1GB tak mám 6GB a za ty peníze v Česku lepší data myslím neseženu. O těch německých kartách se tu už kdysi vedla diskuze, potíž byla v tom, že to muselo být napsáno na někoho kdo tam bydlí. Jinak Poláci mají taky pěkné objemy dat, jen to mají rozdělené tak, že jen část z toho je pro EU. A taky jsem někde v diskuzi četl, že musíš být přihlášený nějakou dobu v jejich síti, jinak to zablokují. Jinak net pro ty co jezdí kolem komína by byl dobrý od Vodafonu normálně přes router, mělo by to jet skoro všude a 60 GB za 400 je slušné, jen ten router si musíš zaplatit zvlášť. Strejda má to stejné jen přes O2 a večer jsou s tím problémy, možná má blbý tarif nebo to u konkurence mají jinak nastavené.
sob led 11, 2020 1:29 am

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Mobilní připojení k internetu

Příspěvek

mě dali Vodafouni jako bonus WI- FI modem kde je simka s LTE - neomezená data, pichl jsem tem modem do auta a mobil nebo tablet jedu přes toto. Ovšem ty kurvy to mají jen pro ČR a jak vjedu na SK tak jsem s navigaci v řiti. Ale na simm z mobilu na číslo mi to jede pře rooming data, takže ok
sob led 11, 2020 9:07 pm

Alešek01
Příspěvky: 25
Registrován: čtv úno 06, 2020 9:58 pm

Re: Mobilní připojení k internetu

Příspěvek

Tak dneska už má T-mobile neomezený tarif s cenami kolem 1000kč. Tam máte neomezené volání a sms do všech sítí, ceny venku stejné jako doma, akorát tam to není neomezené, ale jen 35GB. Jak ale přejedeš čáru zpátky k nám, tak máš zase neomezené.
pát úno 21, 2020 9:35 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Mobilní připojení k internetu

Příspěvek

Pro vás,závislý..,v Pl za dvě kila měsíc 18giga a k tomu neomezený yutub a jiné kokotiny
pát úno 21, 2020 9:45 pm

Prouza88
Příspěvky: 6743
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Mobilní připojení k internetu

Příspěvek

Na druhým břehu rybníka to samý.. ~10€ všechno neomezený, data dle obchodu 15-20gb :wink: Zrovna od T-mobilu mi volala asi 3 týdny z5.. Sem ji nechal a čekal.. poskládala mi tam ten jejich mobilní net, televizi, paušál mě a ženský a voala: Ušetříte 140Kč měsíčně :wall: A když budou mejt výpadek, tak nepude doma ani kávovar.. a to mám starej nevýhodnej paušál a eště po mě chtěla, ať ho zruším, zaplatím pokutu za těch ~8měsíců, že se mi to do dvou let vrátí :doh: No už nezavolala :mrgreen:
Je to sebranka všechno, aj ten Vodakrám, kerej mám teď, to bylo taky něco.. stejě sem z nich tý slevu nedostal. A přitom stačí jim to hodit na hlavu a jít na krám, vzít si nový číslo a dostaneš všechno.. Nechápu..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát úno 21, 2020 9:58 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Mobilní připojení k internetu

Příspěvek

Dnes mám čas,rubu Uber Polen nach Antwerpen,tak tam kouknu na pumpě co tam mají.kamos kupil cosi za kilo,15 giga myslím a neomezený yutub a ještě něco.
sob úno 22, 2020 7:17 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Mobilní připojení k internetu

Příspěvek

Tak jsem kupil včera na pumpě v Polsku SIM.slecna říkala ze neví zda to půjde v Německu.sedim na
Pwc za Hannover,a jde to očividně.jeste říkala že budu čekat 24h,kartu jsem zasunul před deseti minuty...žádné kódy .nic.spolecnost Plus+,lze plus.ta karta stala 5 zl,je tam6 giga na start,k tomu jsem dobil za 25zl a dalších 10giga,takže 16giga za 180kc????SMS,MMS,volání zdarma tu píšou.tak nevím zda to není nějak moc levné.jedine co mě zaráží píše tu platnost 30 dní po nabití....tour nějak málo ne???jinak to šlape gut
ned úno 23, 2020 10:47 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů