Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Jednou jedinkrát jsem spal na SOSce. A to že by bouchla v 22.00hod guma a říkal jsem si ráno moudřejší večera. Ve 3.15hod jsem to už nevydržel a šel tu gumu udělat. Každý druhý zatroubil, každou minutu se auto otřáslo v základech. Kdo nevěří, ať zkusí. :wall: :wall: :wall:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
stř črc 28, 2021 7:08 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Vsak ano.ridici uz to mrdaji uplne.aut je milion,mist tisic.tak co.bude hur.polovina mych zon uz je polepena znackama zakaz stani pres noc a to nektere fakt nebyly primo u dalnice ale x km.
stř črc 28, 2021 7:10 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Nemecká pumpa, pred asi mesiacom. Skoro 10hodín večer, ale ešte bolo svetlo. Na vjazde odparkovaný Nemec. Mal som dlhú cisternu, nápravy na nej celkom vzadu. Nemohol som okolo neho prejsť bez toho, aby som s kolesami neprešiel cez obrubník. Ja s naloženou cisternou cez obrubník skákať nebudem. Išiel som za šoférom nech uhne. Poslal ma do piče. Povedal som mu, že ak okamžite nevypadne, zavolám policajtov, nebudem ho obchádzať.

Videl že to myslím vážne, že sa nepohnem a že blokujem vjazd a aj celé parkovisko. Za mnou nikto neprejde. Nebolo treba volať policajtov, Nemec videl, že ak naozaj prídu policajti, bude to mať aj s pokutou.

Ja kvôli čurákovi, čo sa nevie zaparkovať, cez obrubníky skákať nebudem.
stř črc 28, 2021 8:54 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) EL dne čtv črc 29, 2021 12:46 pm, celkem upraveno 1 x.
...rád se svezu s čímkoliv...
čtv črc 29, 2021 12:43 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Musim se pochlubit,už je to dávno,co jsem spal na pumpě nebo parkovišti,naucil jsem se a zatim mě to vychází vykonat velkou potřebu ráno nebo během dne a večer jezdim spát do různých prumyslovek nebo alespoň na bundeskové parkoviště.Ideální je pro mě průmyslovka někde v polích,která ještě není využívaná a zastavěná,pak je občas i ten večer romantický a nezatahuju firhaňky hned,dam si kanystrsprchu, otevřu pivo,okno nebo si sednu ven na židli a poslouchám ticho.....
Naucil jsem se využívat internet v telefonu,taková fotomapa-to je věc.
...rád se svezu s čímkoliv...
čtv črc 29, 2021 12:44 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

to El: No jenže dnes zaparkuješ v průmyslovce v 22.00h bez problému a za 3 měsíce už v 17 hodin nezaparkuješ. Ale jako chápu tě. :) :)
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv črc 29, 2021 4:04 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

to El: Jo a ještě něco. Jak psal Joža. Dnes zaparkuješ, a za dva měsíce už tam je zona zákazu stání.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv črc 29, 2021 4:07 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

El,mam to naprosto stejne.jak vidim ti hofy.kabina na kabine,uz tak nejde vyjet a curak ma na spiglu parobolu 2m,hic jak cyp od asfaltu,co druhy klimuje,co prvni chcije pod kolo..priserna predstava vikendu.to si sjedu na soubeznou okresku a nekde se uklidim.
čtv črc 29, 2021 9:27 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

No je pravda,že většina průmyslovek,kde stávám,má zákaz stání,spolehám na toleranci policajtů....do doby,než se někdo vysere pod návěs nebo hodí petku(v lepším případě bez chcánek) do křoví,nebo někdo-a to vidím často-nesundá návěsem lampu.
...rád se svezu s čímkoliv...
čtv črc 29, 2021 10:31 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

To El: No to je do doby, než narazíš, a zaplatíš. Nevím jak to je dlouho, ale na Irunu a v okolí se pěkně dala dělat neděle(víkend) Mám projíté celé okolí, Lezo atd. Do doby než došla tamním trpělivost. Nasázeli značky zákaz stání kamionů a hlavní činnost Policia Munincipále byla výběr pokut za nerespektování zakazu stání. :hands: :hands: :hands:
Jednou, dvakrát zaplatíš, a potřetí si hooodně rychle rozmyslíš zda budeš stát a platit. A to že nám davají flastry, jako kdyby jsme brali 3000eur měsíčně je fakt a skutečnost. :wall: :wall:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv črc 29, 2021 10:50 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Já když stojím třeba tři dny,není po demnou jeden vajgl.kkdyby to tak dělal každý zákazy stání by nebyli
sob črc 31, 2021 10:51 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

jožine, pode mnou taky není ani jeden, ale to je asi tím, že jsme nekuřáci. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob črc 31, 2021 11:33 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Opět myšleno obrazně.nezustane nic podemnou,vedle,vše dávám do igelitové pytle co jsou do koše,to pak zauzlim,dám za vrata na náves, první pauza po odjezdu a odnesu do kontejneru na parkovišti,nevím co je na tom složitého
ned srp 01, 2021 8:45 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Tak dnes opět dement co jel okolo parkoviště a zkoušel trubku. Blbé bylo, že už všichni co tam byli dodělávali pauzu. Asi si myslí, že když má auto od pražské Pemy bez firmy a reklamy, že je neviditelný. Doufám, že ho Pema pěkně natáhne aby mu nezbylo ani na benzím do práce a bude jezdit sockou do kolbenky.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
stř srp 04, 2021 7:07 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

mě dnes sekl lepič, turecký návěs před J.Hradcem v 70 přes plnou..jen tak jsem si ho cvakl na mobil jak jsem ho dojel na kruhaci...škoda že není nějaký online policejní server kam by se takové excesy daly odesílat..takovou espezetku s opici za volantem ktery by měl nasbirano už nepoustet do ČR.
stř srp 04, 2021 8:25 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů