Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

A kolik foukl Peter? :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř kvě 10, 2023 7:56 pm

jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Nula.sekl stim úplně taky.uz davno
stř kvě 10, 2023 8:38 pm

jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Polsky dopravci se stím opravdu neserou.Nelibi se jim ukrajinští autodopravci že jezdí ještě za min.Tak zablokovali oba přechody na Ua.pousteji jedno auto za hodinu.Pozaduji ať mají aspoň euro4 motor a hlavně opět povolenky .když nejsou v EU Ukrajinci.Umite si někdo v Čechách představit podobnou akci?já určitě ne.Dovoz obilí z Ukrajiny už dávno zakázali.u nás se to neřeší ostatne jako nic.
čtv kvě 11, 2023 7:25 am

wckr
Příspěvky: 1020
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Ze si poláci nechají srát na hlavu méně než češi je známá věc. A to i za komára. Neproběhla kolektivizace, hnutí suverenita.
čtv kvě 11, 2023 2:23 pm

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

toto je tiež vec na ktorú mám opačný názor. Poliaci si za to môžu sami, od začiatku sú účastníkmi konfliktu, využívali a zneužívali Ukrajincov až sa im to vymklo z rúk. Doplatili na to ich dopravcovia, šoféri, roľníci, ale inak sa nič nedeje. Poľská vláda sa v konflikte agresívne angažuje naďalej, chce ešte viac vojny, ešte viac zbraní a viac krvy. Na nejakých šoféroch a luďoch nezáleží. Tī to majú prehraté už dávno. Poliaci sú agresívne nebezpečný a mali by sme si na nich dať pozor. S Poľska nič dobré nepríde.

Jazdím na poľskom ťahači. Za posledný rok sa situácia zmenila. Pripudlo toľko ukrajinských a kdejakých ex ZSSR šoférov, že dnes už na parkovisku nikto nepredpokladá, že v poľskom aute sedí Poliak. Keď za mňou na parkovisku príde poľský šofér, vždy po poľsky pozdravý "cześć" a spýta sa či som Poliak. Ukrajinská a kdejaká iná ex sovietska zgerba nikdy nepozdraví, nikdy, vždy príde len s nejakou drbnutou otázkou, alebo požiadavkou a vždy sú prekvapený, keď im poviem že niesom Ukrajinec ani nikto zo ZSSR. Už ich mám plné zuby, arogantných nevychovaných smradov. Väčšinou im poviem že nerozumiem, aj keď rozumiem, a oni idú preč s tým, že som Poliak.

S týmito Ukrajincami a baklažánmi z východu si na cestách ešte užijeme. Kto teraz skončí s medzinárodnou dopravou a vráti sa na vnútro a jazdy okolo komína, urobí len dobre. Medzinárodná doprava v EÚ je natrvalo v prdeli. A bude to už len horšie.
čtv kvě 11, 2023 5:14 pm

jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Bratko.Z Ukrajiny nic dobrého nepřijde to mi věř.X let jsem tam jezdil kolem roku 2000.Je to národ znrdu.A zda je Polák agresivní to já nevím .na mě tak nepůsobí..Jinak si ale nepochopil moji myšlenku opět.co se týká tě blokády.Nez se rozčilovat věčně .raději ani nečti co píší
čtv kvě 11, 2023 8:58 pm

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

raději ani nečti co píší
podobne, bratko
čtv kvě 11, 2023 10:06 pm

jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Neboj já to víceméně nečtu už jen proto za to je na mě moc dlouhé tvé názory.Co si myslím napíšu vždy po lopatě .Politiku vůbec neřeším ta je celá prohnila
pát kvě 12, 2023 6:26 pm

Venca R
Příspěvky: 1976
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Kto teraz skončí s medzinárodnou dopravou a vráti sa na vnútro a jazdy okolo komína, urobí len dobre. Medzinárodná doprava v EÚ je natrvalo v prdeli. A bude to už len horšie.
A ty to hodláš dělat jak dlouho? Jses spokojen nebo ne? Jestli tě to sere tak to změn, tohle breceni jak je to v prdeli nic nevyřeší.
pát kvě 12, 2023 7:18 pm

jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Kolega co nafoukal v Polsku dostal výpověď.Ma sice zakáz na 3 roky po Polsku řídit ale papíry mu vrátí a může vlastne v klidu jezdit dál.Krome těch 50 000 cz přibližně se nic neděje.Zvlastni ..
pát kvě 12, 2023 7:49 pm

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

tohle breceni jak je to v prdeli nic nevyřeší.
Nie som spokojný. Ak sa ti zdá, že brecim si na omyle. A nič nepotrebujem riešiť, nezachraňujem svet ani dopravu. Nepotrebujem od nikoho radu či mám-nemám meniť prácu a jestli te sere čo píšem- nečítaj... Venca, napíš sám niečo užitočného, zaujímavého- ja si nepamätám, že by si niekedy okrem hejtu na druhých niečo zaujímavé napísal. A takých je tu väčšina.

Mimochodom, za posledné štyri týždne v práci do mňa dva krát nabúrali Ukrajinci. Jeden naprostý začiatočník sa netrafil pri parkovaní a jeden debil, keď obiehal v zákaze, v zúžení a nezmestil sa. Nebudem sa o tom rozpisovať ako to dopadlo a dávať foto, ešte by som zas podľa truckerov plakal...
pát kvě 12, 2023 9:14 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Já někdy nechápu že tolik inteligentních lidí kteří tady píšou své politické názory že by mneli dělat o několik úrovní výš a ne se držet volantu...
sob kvě 13, 2023 7:46 pm

jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Mě se to netyka politice nerozumím vůbec a nesladuji ji.Na politiky mám horší názor jak veřejnost na řidiče kamionu .a to je co říct
sob kvě 13, 2023 9:11 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4500
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Já někdy nechápu že tolik inteligentních lidí kteří tady píšou své politické názory že by mneli dělat o několik úrovní výš a ne se držet volantu...
To není jen o inteligenci. Od volantu nemůžeš jít rovnou do vysoké politiky a rozhodovat o osudu národa. Musíš hezky postupně od komunální politiky a možná když budeš mít štěstí a peníze, tak se můžeš dostat o několik úrovní výš. Jsou takové anomálie (viz Dominik Feri) ale to je takové štěstí, jako si Popelka našla prince. A to že zde někdo prezentuje své politické názory, tak od toho to forum je. Dřív se chlapy sešli v hospodě a probrali od ženských, přes sport až politiku. Teď je jiná doba (internetová) tak se prezentují různé názory zde.
Jinak já jsem dělal na stavbě s lopatou spolu s inženýrem. Ptal jsem se proč? a on řekl, že na to neměl žaludek, někde lézt lidem do zadele.
Ještě mám jeden dobrý příklad: Znám dva te´d už skoro důchodce. Oba byli mladí a hráli fotbal. Jednomu se táta věnoval, vozil ho na trénynky, na zápasy až si ho všimli vyhledavačí talentu a dostal se do První ligy, pak chvíli i zahraniční angažmá, s létama tedy sestupoval níže, ale fotbal ho celý život živil. Druhý měl tátu v kravíně, tak to dotáhl jen na okresní přebor.
Takže závěrem můžeš být super inteligent, ale jak nemáš podmínky tak se můžeš jen prezentovat na internetu v našem případě zde na Truckforu.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob kvě 13, 2023 9:49 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4500
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Mě se to netyka politice nerozumím vůbec a nesladuji ji.
To jožin: Ale týká, v CZ máme 10mil trenérů národního mužstva a 10mil prezidentů, kteří by to dělali lépe jak současný prezident.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob kvě 13, 2023 9:51 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 4215, Semrush [Bot] a 54 hostů