Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Venca R
Příspěvky: 1976
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Venca, napíš sám niečo užitočného, zaujímavého- ja si nepamätám, že by si niekedy okrem hejtu na druhých niečo zaujímavé napísal. A takých je tu väčšina
Myslím že jsi vztahovacnej, já se jen zeptal. Mě ty vaše katastrofický vize serou, stejně s tím nic neuděláme. A jestli tě nabourali 2 Ukrajinci, tak mě to mrzí, ale nebudu jim kvůli tomu přát prohru s Rusem. Pa
sob kvě 13, 2023 9:55 pm

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

mmartinzjm je ďalší podobný ako Venca. Oni sa ozvú len vtedy, aby vám dali najavo, že vaše názory sú hlúpe, zlé a nevhodné. Sami nikdy nenapíšu nič zaujímavé. Dokonca majú tú drzosť, aby vám kecali do života a posielali vás robiť niečo iné. Kedy ste naposledy čítali niečo od mmartinzjm? Vždy sa ozve len aby niekomu slušným spôsobom povedal, že je kokot.

Mňa to tiež už moc nebaví, tu na fóre nič moc zaujímavého nieje.
sob kvě 13, 2023 10:05 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Jo jo, vrtat uměj šici :D Ale tak sem tam něco zajimavýho se tu dovíš..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned kvě 14, 2023 5:56 am

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Sof dokud jste sem nezačali tahat politiku bylo dobre....chodil sem se něco dozvědět.ted se tady člověk akorát dočte že Ukrajinci sou převlečení Amíci a Rus je vlastně v právu jim rozbít zemi.nic proti tobě nemám nebudu si tě všímat tak si nevšímej ty mě.dekuju.
ned kvě 14, 2023 6:44 am

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Taky jsem nikdy nic zajímavého nenapsal a přesto píšu.Treba mám jen potřebu zdelit svůj názor.Je to fórum o kamionech přece.Doma moji starou určitě zajima zda mám 500 nebo 540.A do hospody do které už stejně nechodím tam jsem byl stejne jako odpad společnosti vnímány,žádný king od thé road.Klasicky řidič sk.B.te nikdy nepochopí a vždy tě bude vnímat jako překážku provozu.A kte vojne.Napisu to tak.Mel jsem možnost x let jezdit do CCCP.Kolem roku 2000.Nejvetsi hovado celník třeba byl vždy Ukrajinec .ten si neviděl do huby.nenazrane prase..Po něm Bělorus.Plati i o policajtech tam.Nejvice z těch tří měl rus čisté svědomí Zastavil mě kdysi v Rostov na Donu policajt.Rus.Delal kontrolu ,tu jejich .A jako první slova byla.Cechu .Ja nepotřebuji tvé dengy.Jen dělám svou práci
ned kvě 14, 2023 6:59 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

jose rabano..........jjj :thumbud:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned kvě 14, 2023 3:07 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Borci, jak čistíte / perete takové ty klasické polské záclony s třásněma?
Jak je hodím do pračky, třásně asi odlítaj, že?

Nejsem domací typ, abych věděl do čeho to naložit a co s tím. Co nevypere pračka, neumím
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
stř kvě 17, 2023 6:32 pm

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

V Polsku pravděpodobně schválí plošný zákaz předjíždění nad 3,5 tuny. Hlasovala o tom většina poslanců i opozice. Připadá mi ,že řidič kamionu je v Evropě vnímán jako škodná zvěř. Kdyby zrušili svoje nesmyslné zákazy jízdy tak ty kolony nebudou ani tak veliké .

https://40ton.net/niemal-wszyscy-poslow ... iezarowek/
pon kvě 29, 2023 5:32 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

A joža dostane od Petera 420ku, bo ho teď nikdo stejně nepředjede :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon kvě 29, 2023 5:48 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Přečti si to celé o tom zákazu.Ale ne z překladače .ale sám .Oni to sice schválily ale...doslova napsané že debila 70 kmh můžeš předjet.nemuzes Adr 80 kmh a doslova napsané litevske kamiony 82 kmh vzdu napis vzadu.Paak hned někdo vypočítal že trasa Bialystok zgorelec.700 km.tzv .šichta .je ztráta 40 minut .Jinak úsek 4.wroclaw-krzywa.ten zákaz dávno platí.po prvé jak tě chytnou 1000 zl.po druhé 2000 zl máš recidivu a 3 měsíce noty.Jo to bylo na Marečka .rak neumí řeč .
pon kvě 29, 2023 7:21 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4500
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

czy jakimś zestawem litewskiego giganta, zblokowanym na 82 km/h.
Dobrá věta. :D :D :D Všichni vědí o koho jde, tak se všichni budou vymlouvat na Girteku. Neb oni už jezdí bez firemního označení pro jistotu.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pon kvě 29, 2023 7:34 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

To.neni jen Girteka .je tam plno firem Hagelman to samé.Ja bych to tady neřešil.polskem.nikdo stejně nejezdi nikdo z přísedících.Jen jsem chtěl říct co oni vše řešily.U nás v senátu je kamion vše co ma.plachtu a je větsi než oktáva v kombajnu
pon kvě 29, 2023 9:14 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Tiež musíme jazdit 81 , nevracať a podobne 😓 je to na prd, ale platený som za dni , toz my to je fuk.

I nás tiež jazdia lt, lv, Ua a dokonca borec až z Kazachstanu ... ako jediný z tej grupy to je chalan na pohodu, vie anglicky , teraz dotiahol aj nevestu, fajn ľudia, ale zvyšok je svoloc , pred ktorou si akurát odplujem ... nie preto odkiaľ sú, ale aký sú, ale opäť šéf ich chce bo jazdia za hovno prachy a že sa urobí pruser nevadí, vykopneme, vymeníme ....

Teraz som nakladal v BP , bol som toho svedkom, ua šofér , od richtera , a neurobil test vo svojom jazyku , nie preto že by to nechápal , ale on nevedel citát ani písať , podpísal sa vlnovkou. Vrátnik , starý opa , echt nemec hovoril, že je z toho nešťastný , že veľa týchto ua šoférov má problem citát a písať, že buď nevedia vôbec alebo iba slabo. Nemecky či anglicky nehrozí ... ono potom sa na všetkých šoférov krivo Kuka a je fuk zda sa voláte Ivan či Peter...
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
stř kvě 31, 2023 1:06 am

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Já nemusím a jezdim 85.jak je zákaz dám full a dojedu auto predemnou.auto mi jede ,92.duvod proč tak jezdím je spotřeba a když někoho předjíždím je to mžik a ne 5 minut v levém jak trotl.Nemyslim že to tady někdo pochopí ale .
stř kvě 31, 2023 10:38 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

ve středu jsem v Říčanech u Prahy zažil totální dopravní kolaps, směrem z Říčan na Mukařov rozkopali kruhac a pražští mutanti do sebe začali narážet a blondýny pobíhat mezi auty, hodinu jsem tam stál..co potom můžu nahnat jestli pojedu 80 nebo 90 ? Na vnitru se nic na dálnici dohnat nedá, musí se přemýšlet a strategický plánovat...v lese a na Unii může jezdit kdekdo, na vnitru jen ti co mají fistrona.... slož mi tady 7 tun dlažba k záhonku za dva rohy, no, to není pro kazdeho...a teď do mě 😁
pát čer 02, 2023 4:40 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 hostů