Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Jezdím tudy do práce, lístek si kupujeme sami, takže zaručené info. Bez placení neriskuj, ty staré platidla s tím nemají nic společného.
stř úno 22, 2023 10:59 am

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Didi diky za info.
stř úno 22, 2023 4:45 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Kamiony jedou 80' Kmh jak neni provoz,platidja Wroclav myslím.osobni mají 8 pruhu přes opustene budky,závory jsou odsroubovane.osobni auta tam nikdo nekontroluje nákladní den noc stojí jejich. Bagr(Itd) nebo zoll
čtv úno 23, 2023 3:07 pm

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

osobni auta tam nikdo nekontroluje
e-známky kontrolujú kamery, mali by byť tých starých bránach
čtv úno 23, 2023 3:46 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Dva od nás jeli osobakama k moři,přes Wroclaw ,nějakým poplatkem se vůbec nazatezovali...Oni to myto celkove moc nekontrolujou ,jsem tam někdy 4 krát v týdnu,kartu stahovat ve 2 ráno a foukat to jim jde lepe.
pát úno 24, 2023 1:14 am

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

No nevím jestli by mi stálo cca těch 80kc co stojí ten úsek od Gliwic po Wroclaw za to riskovat pokutu. 🤔
pát úno 24, 2023 8:23 am

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Určite ne.pisu jen realitu jak to tam vypadá .v poledne tam budu tak kouknu.A smer Katowice jsem nikdy zadnou kontrolu nevidel .rubu z Stocholm domu.
pát úno 24, 2023 8:53 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Otázka na sofa, nebo někoho kdo přepřahá návěsy? Kolikrát za týden přepřaháš a jak důkladně přebíráš vozidlo. Tento týdenní zážitek z parkoviště. Přepřah návěsů a kontrola jak kdyby to byla kriminálka a detailní fotodokumentace zločinu. Jen z pravé strany 20fotek detailů a 2celkové návěsu. Tak jsem si říkal, zda toto dělá 2x do týdne, tak to musí být na palici, když pak něco zapomene nafotit. :D Jako chápu to, ale než toto, tak radši jezdit o 10tis kč méně, ale v klidu s jedním mi přiděleným návěsem. :wall: :wall: :wall:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát úno 24, 2023 1:13 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Obrázek
Platidla Wroclaw smer gliwice foceno teď pátek odpo ve špičce 65 kmh tempo
pát úno 24, 2023 1:43 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Tak to jsou nějací urputní. Obejdu návěs, kouknu na gumy, pokuď se mi něco nezdá písnu. Pokuď je to něco dramatického jedu do servisu. 2x týdně to by bylo fajn. Někdy i dva denně.😀 No stres. Však jsem v práci. Netvrdím, že to baví, ale placené to mám, tak co už, když jsem se na to dal.
pát úno 24, 2023 2:48 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

to didi: No když jsem viděl, jak fotí nějaký kastlík uprostřed rámu (byla to posuvka) tak jsem si říkal, O.K. je tam něco co k tomu patří a bez toho by to nešlo, ale když pak klečeli u zadní zástěrky, byla trochu natržená tak jsem koukal jak tydýt. Ale že nezkontrolovali, právě ty gumy, zda nejsou sjeté, nebo nekoukají dráty, ba zda není povolené kolo, to mi došlo až teď. Ale asi proto ta celková fotka. :D :D :D
Že Girtekovci, a jim podobná havěť obejdou návěs s papírem v ruce, to chápu. Na to se dá uhrát kdejaký průšvih (vlastní zkušenost s rakušákama), ale taková fotodokumentace, to za měsíc nemůže vědět, která fotka je která. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát úno 24, 2023 3:39 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

No a jaký teda za to máte sáček? Výplatní
BES - běs
pát úno 24, 2023 8:08 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Sáček výplatní mi osobně vyhovuje. Průměr na dovolenou mám teď 308kc. Výplaty za v čistém mi začínají 4 -5. Největším pracantům i 6. K tomu nějaká dietka. Není to nejhorší. Záleží jen na hodinách kolik jich chceš odsedět v práci. Pokuď to takhle vydrží, budu jen rád.
sob úno 25, 2023 7:34 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

sob bře 11, 2023 11:38 am

Krocan
Příspěvky: 850
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Air Cargo

Příspěvek

U Prouziče jsem psal o Ázerbajdžánským air cargu Silky way. Tady https://www.google.com/search?q=letecky ... 5Q38iWhrhM je reportáž z letu nákladním Jumbem z Baku do Vídně (právě kdyby si Prouzič našel za barákem dost dlouhou rovnou louku na přistání, tak z tý Vídně to má jen skok a mohl by zůstávat na noc doma). Zajímalo by mne několik věcí. Kolik asi berou piloti u Silky way, zda je tam tlačenice, zda tam létají i kluci národností mimo CCCP a také jsem si nedokázal představit, že by takhle mohla vypadat posádka mašiny v ceně několika miliard korun. Ten first officer je ale velký sympaťák, myslim že je králem všech diskoték po celé CCCP. Vypadá, jako by ho čerstvě vytáhli ve čtyři ráno z hopsajícího Moskviče se zamlženými skly ve kterém jebe lacinou prostitutku. Ale pravda bude spíš taková, že je člen nějaké význačné Ázerbajdžánské rodiny. Na armádního veterána rozhodně nevypadá, spíš mu právě jeho rodina koupila ten piloťák za stádo koz.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
sob bře 11, 2023 8:33 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] a 67 hostů