Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

fatal_netware

Příspěvek

Pro Helena:
Klobouk dolů před Tvými aktivitami. A ještě někde zveřejnit své číslo pro pomoc. To se taky může stát, že se za chvíli staneš telefonní dispečerkou ;)
Ale ještě jednou můj obdiv. Já své telefonní číslo jen tak nezveřejňuji.
sob led 03, 2009 11:49 am

Helena

Příspěvek

Moje telefonní číslo je už tak zveřejněný, ani to tady nevíte, máme internetový stránky, kde je veškerej kontakt na mě, je taky na našem autě. Takže v tomhle problém nevidím. Kromě toho, mám pocit, že kdybych byla chlap, tak si takový starosti o mě neděláte :D . Jde tady ale o něco jinýho, snažím se zjistit, jeslti má tenhle projekt vůbec význam. Jestli to bude vůbec někoho zajímat.
sob led 03, 2009 12:12 pm

Uživatelský avatar
Skála
Příspěvky: 101
Registrován: sob lis 10, 2007 11:10 am
Bydliště: Praha

Příspěvek

Každý normální člověk,než vyjede do zahraničí si zaplatí cestovní pojištění. U řidičů mkd je to snad samozřejmost,když to nemáš tak si to platíš,nebo máš smůlu.Loni kolegovi ve Španělsku přejeli na vykládce nohu.Přijela záchranka odvezli ho do nemocnice dali mu první pomoc,ale operovat ho odmítly,tak ho nafetovali brufenem a odvezli ho na letiště a až v Čechách ho operovali. Ted sem platil 1700kč na rok to snad nikoho nezabije.Jinak co sem jezdil u první firmy,tak tam tě ven bez toho nepustily a hned to zařídily přes česmad,takže to bylo o 500kč levnější. Jinak děkuji Helence,takových lidí by mělo být víc. :D
sob led 03, 2009 12:52 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů