Dotazy o legislativě v dopravě, koncesích, zákazech jízd apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-

redhot123
Příspěvky: 80
Registrován: stř čer 04, 2008 12:15 pm

Helena

Příspěvek

Heleno posílám ti internetovou adresu:www.feministky.com.Ty budeš určitě jejich mluvčí! :clap: :clap:
ned úno 01, 2009 11:09 am

Helena

Příspěvek

Hm, a to jako jenom proto, že nežehlím? :D :D Kdybych byla feministka, tak bych prosazovala: Muži k pokladnám v supermarketech!!!!! :valetsesmihy: Jo a záchod bych taky přestala mejt sama :D .
ned úno 01, 2009 2:01 pm

Pelé
Příspěvky: 210
Registrován: pon pro 29, 2008 10:14 pm

Příspěvek

Já bych řekl,že krize vznikla bezhlavim zadlužováním...úvěry,hypotéky počínaje... až ke zadlužování států. A jako největší blbost,kterou mohli vymyslet, je další dluh v miliardách dolarů na tzv. nastartování hospodářství. Prostě vytloukají klín klínem.
Heleno...v tomhle případě ,nepomůže ani úspora el.energie s Tvojí žehličky :lol:
ned úno 01, 2009 2:39 pm

Helena

Příspěvek

Jenže ta krize dopadne hlavně na nás, spousta z nás přijde o práci a pak budem koukat, jak vyjít s ještě míň penězma, než jsme měli do teď. Proto jsem myslela, že by jsme si mohli navzájem radit, jak ušetřit. To žehlení je názornej příklad, jak lidi nejsou schopný vybočit se zajetých kolejí. Prostě musí to bejt a nejde bez toho žít :roll: . A protože žiju už 10 let bez žehlení, tak jsem feministka? :D
ned úno 01, 2009 3:04 pm

cimba
Příspěvky: 309
Registrován: ned říj 12, 2008 1:15 pm
Bydliště: Bor u Skutče

Příspěvek

no,si myslím, čím víc ušetříme elektriky,tím víc nám ji zdražej :mad:
ned úno 01, 2009 3:06 pm

cimba
Příspěvky: 309
Registrován: ned říj 12, 2008 1:15 pm
Bydliště: Bor u Skutče

Příspěvek

Historie už ukázala,jak z krize,ale mocipáni to nechtějí vidět.
ned úno 01, 2009 3:16 pm

Pelé
Příspěvky: 210
Registrován: pon pro 29, 2008 10:14 pm

Příspěvek

Heleno...feministka určitě nejsi...s tou žehličkou to beru jako fór.
Já myslím,že na rady ohledně šetření je docela pozdě. Vezmi si vánoce, lidi nakupovali a utráceli jak smyslů zbavený, obchoďáky se předháněli s rekordníma tržbama.Bez ohledu na krizi. Asi je opravdu třeba to aby každý spadl až na dno...aby konečně lidi pochopili,jak je to vážný.
ned úno 01, 2009 3:22 pm

cimba
Příspěvky: 309
Registrován: ned říj 12, 2008 1:15 pm
Bydliště: Bor u Skutče

Příspěvek

no,tu krizi sme nezavinili rozhodně mi,co máme padnout na tu držku!Kupní síla je hlavním motorem ekonomiky,ostatní se jen pakujou,není kupní síla,není pro koho vyrábět.
ned úno 01, 2009 3:28 pm

Peťka79
Příspěvky: 372
Registrován: sob led 03, 2009 1:23 am
Bydliště: Olomouc

Příspěvek

Jj to si taky myslím, dopadne to bohužel na každého z nás..ač jsme si to nezavinili sami. Budeme se muset omezit ve více věcech...nejen v tom žehlení :wink:. Vidím to i u nás ve firmě...různé šetřící programy a omezení :evil:. Naštěstí zatím nepropouštíme, ale myslím, že i na tohle dříve či později dojde :(
ned úno 01, 2009 3:37 pm

Pelé
Příspěvky: 210
Registrován: pon pro 29, 2008 10:14 pm

Příspěvek

Cimba..V tom s tebou nesouhlasím. Může za to každý, kdo je přeúvěrovaný. Např. v USA , bylo trendem nemít žádnou hotovost a přesto si žít nad poměry. Banky půjčovali lidem , firmám bez faktickýho jištění. Tahle móda postupně přešla k nám...banky půjčovali kde komu. Najednou zjistí, že banky nemaj fakticky žádný peníze...protože dlužnící pomalu strácejí schopnost splácet. A to je začarovane kruh...nikdo nikomu za nic nezaplatí.
ned úno 01, 2009 3:38 pm

cimba
Příspěvky: 309
Registrován: ned říj 12, 2008 1:15 pm
Bydliště: Bor u Skutče

Příspěvek

a kterápak banka rupla?Jimto neuteče!zabaví ti co máš,je to lichva,já mám taky úvěr na opravu baráku,žiju si snad nad poměry?že sem po 50letech vyměnil na baráku okna?nepučoval bych si kdybych si na to vydělal v práci!Doprdele je rok 2008!!Co je podle tebe žít si nad poměry!
ned úno 01, 2009 3:45 pm

cimba
Příspěvky: 309
Registrován: ned říj 12, 2008 1:15 pm
Bydliště: Bor u Skutče

Příspěvek

Pujčil sem si 800 000 a vrátím jednou tolik!Tak na čem ta banka prodělá proboha,ručím barákem!
ned úno 01, 2009 3:47 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

pelé -naopak banky u nás prachy drží v trezorech a pučovat nechtěji ,navíc se domáhají rychlejšího navrácení než původně "slíbili" nechtějí už půjčovat firmám a pod . tím naší ekonomiku tahnou taky někam...a peněz mají dost ...jich se to u nás zatím nedotklo...
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned úno 01, 2009 3:48 pm

Helena

Příspěvek

My máme taky půjčku na dům, ale platíme stejně, jako jsme platili před tím nájem. Univerzální návod na to, jak se chovat v krizi, asi není, bohužel. Pelé, já jsem to pochopila jinak, proč ta krize vznikla. Banky spekulovaly s penězma v miliónové výši na burzách a na trhu s nemovitostma, kde byla cena nemovitostí špatně odhadnutá. Myslím, že drobní dlužníci to nezpůsobili.
ned úno 01, 2009 3:49 pm

Helena

Příspěvek

Ten trh s nemovitostma, tam se nejedná o rodinný domky, ale velký investiční celky, nemovitosti pro velký firmy, hotely atd.
ned úno 01, 2009 3:51 pm

Odpovědět

Zpět na „Podnikání v dopravě“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů