Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Blondcka.007
Příspěvky: 262
Registrován: pát úno 06, 2009 10:29 am
Bydliště: V chaloupce na kuří nožce..

Trapasy aneb co vše se může stát...........

Příspěvek

Ahoj všem napadlo mě nové téma trapasy.Tak pište co se vám v souvislosti s tím stalo nejen na cestách.Dík
"Oko za oko a svět bude slepý."
úte bře 03, 2009 5:36 pm

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Máš na mysli trapasy ve stylu, kdy se strejdy jako řidiče trolejbusu taková babička ptala, jak se dostane na růžovou a on ji omylem poslal k Růžové vile (Co tam asi ty děvčata přes noc dělají? 8) :lol: ) a pěšky místo aby jí poradil zastávku která se jmenuje Růžová a je na druhé straně města? néé tak takové věci já neznám :lol:
úte bře 03, 2009 5:58 pm

Luciferka
Příspěvky: 513
Registrován: sob říj 04, 2008 4:28 pm
Bydliště: U velikých řek

Příspěvek

Já měla v autolékárničce shovaného robertka, bylo to proto, že do autolékárničky mi lézt děcka nesmí....Cajti to přešli s úsměvem, lebo tam nic nechybělo.
úte bře 03, 2009 6:15 pm

Blondcka.007
Příspěvky: 262
Registrován: pát úno 06, 2009 10:29 am
Bydliště: V chaloupce na kuří nožce..

Příspěvek

Tak to je přesně ono....dík za první vlaštovku
"Oko za oko a svět bude slepý."
úte bře 03, 2009 6:15 pm

Lubo
Příspěvky: 1336
Registrován: ned srp 06, 2006 4:09 pm
Bydliště: Košice - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Dcerkaluciferova : heh ja by som tam asi dostal záchvat smiechu na mieste tých policajtov čo ti kontrolovali lekárničku :lol: :lol: :lol: asi to nebola zdĺhavá kontrola však :?: :lol:
úte bře 03, 2009 7:09 pm

Luciferka
Příspěvky: 513
Registrován: sob říj 04, 2008 4:28 pm
Bydliště: U velikých řek

Příspěvek

Radši už mě nestaví vůbec, já bych nařídila dávat do lékárničky i prezervativ, to by byla teprve legrace:-))))
úte bře 03, 2009 7:27 pm

Uživatelský avatar
čertík
Příspěvky: 414
Registrován: úte led 06, 2009 4:26 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Dcerka:my ho tam máme,dala jsem ho tam...
dělání,všechny smutky zahání....
úte bře 03, 2009 7:29 pm

krasty
Příspěvky: 216
Registrován: pon úno 09, 2009 10:17 am
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

No v určitých případech se to dá chápat jako první pomoc nebo asi možná poslední :wink: :lol: :D
úte bře 03, 2009 10:05 pm

Lubo
Příspěvky: 1336
Registrován: ned srp 06, 2006 4:09 pm
Bydliště: Košice - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

to sú dnes veci :lol: no ved predsa povinná výbava musí byt :lol:
úte bře 03, 2009 10:06 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

heh ja mel jednou pod Sebrem zastavenou kolonu aut.. bylo to v lete, tak jsem byl venku a chodil kolem auta.. a najednou slysim za auta cosi ve vysilacce.. tak se rychle predklanim skrz okynko dovnitr pro majk... a hle, okynko ktery sem mel za to ze je otevreny bylo zavreny :D dostal jsem epesni ranu do hlavy az jsem se kacel k zemi.. z ty kolony 50ti aut na me musel bejt uzasnej pohled :D
stř bře 04, 2009 1:58 am

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

eště že to okno vydrželo :D
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
stř bře 04, 2009 9:08 pm

sedy
Příspěvky: 67
Registrován: ned úno 22, 2009 9:09 pm
Bydliště: Krakonosovo

Příspěvek

tak se taky pridam a ztrapnim se...

pred par lety kdyz jsem zacinal jezdit tak jsem dostal mb sprinter (prodlouzena verze) a za to takovej ten velkej 2napravovej vlek (przdenej nosnost 1,5t)...
rano jsem nalozil 5palet do auta 3do vleku...
to ze jsem byl pretizenej a jeste k tomu ridicak jen na "B" tak jsem byl dost namachrovanej...
po par hodinach bloudeni jsem dorazi do kladna do centralniho skladu KFC... tam odevzdal papiry a cekal na volne misto abych vylozil...najednou vidim volne misto u rampy tak jsem tam chtel couvnout... mez jsem si nasteloval vlek a spravne najel tak se tam priritil renault magnum a hrc prc stal na miste kam jsem chtel ja...vylezu z auta a straduji si to ke renckovi... slusne zabusim na zpodni cast dveri ... ty se najednou otevreli... a ja uplnym prekvapenim kdo tam sedi cumim jak tele na nova vrata... panove za volantem sedela nadherna cernovlaska, mela na sobe jen prilehave tricicko a neco jako sukynku jestli se ten kus hadriku tak dal nazvat...po chvilce trapneho mlceni a zirani jsem jen vykoktal ahoj to je moje misto. slecna mi odpovedela jen stroze kdo umi ten umi ...prej me sledovala 15min jak se snazim...a kdyz jsem si nadjel naposled tak se nastvala a najela tam...rekl jsem jen hm... mam blby zrdcatka nic v nich nevidim...rekla mi jen aha... a uz se semnou nebavila... po 20minutach se uvolnilo misto vedle ni tak jsem tam zkousel najet.. bohuzel to dopadlo tak ze jsem prisel o zadni svetlo na vleku... dopadlo to tak ze me ta dotycna vyhodila z auta a najela na poprve tak kam jsem chtel... trapne jsem podekoval a cervenal se az na zadni casti tela...
od te doby vim ze podcenovat zenske zavolantem neni dobra vec zvlast pokud kociruji kamion...

P.S. odpoledne jsem si na firme postavil kuzele a ucil se souvat....
stř bře 04, 2009 9:32 pm

Pauli

Příspěvek

Tak to potom musí jít ego hodně dolů :lol: :lol:
stř bře 04, 2009 9:42 pm

Uživatelský avatar
Nemeziss
Příspěvky: 899
Registrován: sob lis 29, 2008 11:21 pm
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek

Sedy: úplně chápu, jak Ti asi bylo. ale překvapil jsi, aspoň mě, že to veřejně napíšeš a přiznáš. Máš malé bezvýznamné plus ;-)
"KDYŽ SE VÁM NĚCO NEPOVEDE, ZMĚŇTE DEFINICI ÚSPĚCHU ;-)"
Je lepší shořet, než vyhasnout..
sob bře 07, 2009 4:46 pm

Uživatelský avatar
devoonloch
Příspěvky: 693
Registrován: pát úno 13, 2009 6:54 pm
Bydliště: Jaroměř

Příspěvek

Sedy: tak tomu říkám trapas, ale co, žádný učený z nebe nespadl, praxe je praxe.
ned bře 08, 2009 9:36 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů