Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Hynek

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: lesovozy

Příspěvek

Poněkud zvláštní souprava ne?
Obrázek
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát dub 24, 2020 4:51 pm

pát dub 24, 2020 5:38 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: lesovozy

Příspěvek

Nevím jistě, ale vzadu má jen vlečenou nápravu zvedací a podle náboje to má předek :wink: Ale mě šlo o to, že to nemá ruku :shock:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát dub 24, 2020 5:46 pm

Derek88
Příspěvky: 177
Registrován: pon bře 28, 2011 10:31 pm
Bydliště: Vysočina

Re: lesovozy

Příspěvek

Možná nějaká překopavka, ne? Náhodou seženeš 6x4 podvozek za super prize, dřevo je v módě, tak co z toho udělat soupravu do lesa?
Vlek prikupime v poho, auto bude obratný v lese a ujede víc jak naves. Nevím tedy ta váha.
Chtělo by to lepší foto, jestli náhodou nemá ruku sundavaci...
pát dub 24, 2020 6:43 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: lesovozy

Příspěvek

Tak teď mě mrzí, že mi ujel, mohl sem se zeptat :think: Ale tu ruku by neměl kam dat, leda dopředu jak radlicu :D Vpravo má určitě nádrž+AdBlue a kam by tam dal hydrauliku :think: Vypadalo to sourodě(všimni držák na blaťák zelenej jak pomocnej rám, klanice stejný, zástěrky), jako souprava, né předě-dodělávka :think: Každopádně sem koukal kde ju má, že sem si nevšim, že na tom má předek :mrgreen:
Obrázek
Tady mám ještě jednu(s SPZkou), on mi totiž ujel, valil si do Lídla s košíčkem pro Holby a když došel z5, tak já byl zrovna v nejlepším(zavalenej škopkama a žrádlem) :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát dub 24, 2020 6:54 pm

iveco
Příspěvky: 422
Registrován: stř lis 25, 2009 10:02 pm
Bydliště: Rožmitál

Re: lesovozy

Příspěvek

bezrukáč v jiném provedení. Takový by se mi líbili přecvanu vlek a naložim mu ho rovnou v lese a vyjede to víc jak návěs i kdyby to byla 6x2.
sob dub 25, 2020 12:21 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: lesovozy

Příspěvek

Víš že je víc koncovek pro hadice i eletriku, a kolík má taky nejmíň dvě velikosti, nehledě že dělaj pro každou několik sad podle opotřebení + tandem má čubu malinko jinou a jinde :mrgreen: Tak bych zas tak žhavě nepřepřahal :mrgreen: Ale vyjede to mrak víc jak tahač, i bez zvedačky to snad ujede víc než když ji na návěsu zvedneš :think: 3osej tahač to ale srovná :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob dub 25, 2020 12:41 pm

pon dub 27, 2020 7:01 am

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: lesovozy

Příspěvek

Hofman nes*r :D Sleduju, vím, leč nechce bez praxe, ideál Dačicko znám, takovej inzerát je tam co měsíc :think: Škoda, ale dík za upozornění, můžu něco přehlídnout :wink:
To sem vložím, než se to ztratí, mimochodem krásný, do lesa až moc :think:
Obrázek
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon dub 27, 2020 7:19 am

jirixerion
Příspěvky: 131
Registrován: ned led 11, 2015 3:53 pm
Bydliště: Humpolec

Re: lesovozy

Příspěvek

Má tam i inzerát na bezrukáč. :)
pon dub 27, 2020 3:25 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: lesovozy

Příspěvek

Já vííím, ale co už když sedím v Hamburku v boudě :wall: Kurňa to mě bude sštvat :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon dub 27, 2020 3:31 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Re: lesovozy

Příspěvek

Já věřím že ty to dáš 👍 iveco ti přes sobotu dá školení a máš to v kapse ( znáš to s tím couváním - puč si to na sobotu a neděli a potom se koukni ješté na youtub. 😂😂)
pon dub 27, 2020 6:45 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: lesovozy

Příspěvek

Kluci zas mě nepřeceňujte(to je nejhorší, jak si začneš moc foukat), taky zdupu kde co(iveco už školil) :wink: Vlek no problem, sice je to 11let, ale byl sem docela pyšnej na to, že s tím trochu umím(v 19ti a neuměl s tím kdejakej ošlehanej matador) :think: Ono to není jen se hecnout a jít :wink: Právě by se mi tak nějak hodilo do krámu jít na bezruku ještě chvilu, no a nebo najít blázna co mi to dá do ruk, na a dovez dřevo :D Dyť o dřevu vím akorát že hoří :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon dub 27, 2020 7:09 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: lesovozy

Příspěvek

Ještě mám dotaz(pokud to není tajné, pak aspoň upozornit), co musí a měl by znát rukař?
Od průkazky(jakou, předpisy), přes rajón(lidi, terén, kam nesmí, co musí být), dřeviny(druhy, hmotnosti, dýlky, kvalita), pily a vagonování(jak to tam chodí), techniku(slabá místa, fígle) až třeba po počasí(blesky, vichřice).. Prostě věci z praxe, záludnosti, zásady, pravidla lesa a zákony džungle :think:

Nemusíte mi psát že k Weinzierlovi potřebuju vyplněnej bloček a někam někde nějaký konkrétní kódy a GPS(ale třeba i to).. Myslím obecně, třeba: "na cizí dřevo se nesahá a v NP jen po cestě"

Dík
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned kvě 03, 2020 6:53 am

Ladic
Příspěvky: 1
Registrován: ned úno 23, 2020 10:15 pm

Re: lesovozy

Příspěvek

Prouza ty si chytrý já rádio si Vem volno s někým se týden voz a pak něco začni řešit a ne se ptát furt dokola jak ocas já sem tu práci dělal 12 let a ty ji nevydrží dělat ani jednu zimu.
úte kvě 05, 2020 7:29 pm

Odpovědět

Zpět na „NÁSTAVBY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů