Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Místa k parkování vs. zákazy jízd

Příspěvek

Dotaz na ty z Vás, co jezdí MKD. Při cestě do Francie jsem koukal, že nejen u nás...ale i v německu je velký nedostatek parkovacích míst...hlavně v noci stály soupravy i v odbočovacím pruhu na kdejaký sebemenší odpočívadlo.

To Vám pánové nezávidím....je to opravdu tak kritický, jak to z mého pohledu vypadalo?
Naposledy upravil(a) david dne stř zář 03, 2008 3:13 pm, celkem upraveno 1 x.
úte srp 08, 2006 6:51 pm

Uživatelský avatar
andy-zmrzlík
Příspěvky: 617
Registrován: úte bře 21, 2006 9:49 pm
Bydliště: Kostelec n/Č.L.

Příspěvek

No i u nás je to dost často k vidění. I s prtětem mám občas potíže se někam upíchnout.
Česmad se snad zapojil na podporu rozšiřování parkovištní plochy u nás... vždyt spousta parkoviš? byla po revoluci zrušena, protože se o ně nikdo nechtěl starat.
stř srp 09, 2006 10:52 pm

Uživatelský avatar
Petr.75
Příspěvky: 822
Registrován: ned črc 09, 2006 2:23 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

andy píše:No i u nás je to dost často k vidění. I s prtětem mám občas potíže se někam upíchnout.
Česmad se snad zapojil na podporu rozšiřování parkovištní plochy u nás... vždyt spousta parkoviš? byla po revoluci zrušena, protože se o ně nikdo nechtěl starat.
Česmad hraje libivou politiku,ale v tomhle pripade toho moc nezmuze!Stejne jako neverim ze ma nejaky hlubsi smysl neplatit pokuty za spatne parkovani v patek jak rikaji!Kdyz to hodim nekam napr. do odstavneho pruhu a narazim na normalniho policajta,pokud vylozene neprekazim tak me necha na pokoji.Pokud to bude karierista,vydusi me i kdybych si auto odnesl na zadech!Cely ten patecni zakaz je nesmysl,uz aby bylo zari a do pristiho roku tu kravovinu snad zrusi!Co se tyka mist na parkovani,uplne tu chybi neco na zpusob nemeckych Autohofu kde mame zazemi a vsechno co potrebujeme.Tech par mistecek na pumpach rozhodne nestaci,ale vybudovat neco poradneho stoji ranec penez,takze jsem dost skepticky... :cry:
pát srp 11, 2006 11:33 am

mirasa
Příspěvky: 1361
Registrován: sob kvě 27, 2006 5:11 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Tojo,většinou všude vadíš,když si jdeš nakoupit tak tam je důchodce který na tebe zavolá policajty atd. od Rozvadova do Brna 4 pumpy se sprchou,no hrůza :mad:
Práci čest,rukám klid.
FH 12 420 2000,FH 12 420 2001,FH 13 440 2007,
FH 13 440 2008, Man TGX 440 2009
Teď Béda Trávníček :)
pát srp 11, 2006 4:13 pm

dedopohoda
Příspěvky: 52
Registrován: úte srp 22, 2006 12:54 pm
Bydliště: Kysucke Nove Mesto - Slovensko

Příspěvek

caute, som tu novy, tak dufam ze vam tu slovak nebude vadit, chcel som sa len spytat, ze kde by som nasiel nejake prepisy podla ktorych sa urcuju prestavky,
Som len robos ale chystam sa urobit si vodicak, a zmenit zamstnanie :-)
úte srp 22, 2006 12:58 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

dedopohoda píše:caute, som tu novy, tak dufam ze vam tu slovak nebude vadit, chcel som sa len spytat, ze kde by som nasiel nejake prepisy podla ktorych sa urcuju prestavky,
Som len robos ale chystam sa urobit si vodicak, a zmenit zamstnanie :-)
Neděláme rozdíly mezi národností, pohlavím, barvou pleti, ... písmenkama v řidičáku....take vítej.

Předpisy...já bych je asi hledal na www.cesmad.cz ,ale nevím, jak to máte na Slovensku. Snad Ti někdo z kolegů-profíků poradí.
úte srp 22, 2006 2:24 pm

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

mirasa píše:Tojo,většinou všude vadíš,když si jdeš nakoupit tak tam je důchodce který na tebe zavolá policajty atd. od Rozvadova do Brna 4 pumpy se sprchou,no hrůza :mad:
Já myslel že v těch vedrech sprchu nepotřebuješ ,vždy? s tebe musí lejt samo ne :lol: :lol: :lol:
úte srp 22, 2006 7:21 pm

dedopohoda
Příspěvky: 52
Registrován: úte srp 22, 2006 12:54 pm
Bydliště: Kysucke Nove Mesto - Slovensko

Příspěvek

david píše:
dedopohoda píše:caute, som tu novy, tak dufam ze vam tu slovak nebude vadit, chcel som sa len spytat, ze kde by som nasiel nejake prepisy podla ktorych sa urcuju prestavky,
Som len robos ale chystam sa urobit si vodicak, a zmenit zamstnanie :-)
Neděláme rozdíly mezi národností, pohlavím, barvou pleti, ... písmenkama v řidičáku....take vítej.

Předpisy...já bych je asi hledal na www.cesmad.cz ,ale nevím, jak to máte na Slovensku. Snad Ti někdo z kolegů-profíků poradí.
TAk dik idem sa na tu stranku kuknut :-)
úte srp 22, 2006 10:40 pm

Lubo
Příspěvky: 1336
Registrován: ned srp 06, 2006 4:09 pm
Bydliště: Košice - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

mne uz to slubuje strejda 2 tyzdne cize ak to budem mat tak ti to poslem / keby si to nasiel skvor tak daj prosim vediet budem strasne rad a aby som nezabudol vitej tady :D :wink: tak a tu mi to mozes poslat lubo.lenard@post.sk
Naposledy upravil(a) Lubo dne stř srp 23, 2006 7:00 pm, celkem upraveno 1 x.
stř srp 23, 2006 6:36 pm

Uživatelský avatar
MartinNM
Příspěvky: 100
Registrován: ned črc 16, 2006 6:05 pm
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom, SR

Příspěvek

Nazdar slovaci :D ak budete mat tie slovenske predpisy, tak mi ich prosim poslite na petrovsky3@post.sk dik
stř srp 23, 2006 6:53 pm

mirasa
Příspěvky: 1361
Registrován: sob kvě 27, 2006 5:11 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Olda píše:
mirasa píše:Tojo,většinou všude vadíš,když si jdeš nakoupit tak tam je důchodce který na tebe zavolá policajty atd. od Rozvadova do Brna 4 pumpy se sprchou,no hrůza :mad:
Já myslel že v těch vedrech sprchu nepotřebuješ ,vždy? s tebe musí lejt samo ne :lol: :lol: :lol:
JJ,to si mysl9 asi většina těch co nejezdí.Jen rejpu :lol:
Práci čest,rukám klid.
FH 12 420 2000,FH 12 420 2001,FH 13 440 2007,
FH 13 440 2008, Man TGX 440 2009
Teď Béda Trávníček :)
sob srp 26, 2006 8:47 pm

Uživatelský avatar
Petr.75
Příspěvky: 822
Registrován: ned črc 09, 2006 2:23 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Zapla? pánbůh že už je po prázdninách a tím pádem i po tom jejich stupidním zákazu!Bylo ale komický sledovat,jak na parkovištích kde před týdnem nebylo k hnutí,najednou není ani noha... :lol:
sob zář 02, 2006 5:22 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Pane jo... :? :

Vláda posvětila omezení jízd kamiónů
Kabinet ve středu posvětil rozšíření zákazu jízd kamiónů celoročně o pátek od 15. do 18. hodiny a v neděli od půlnoci do...

http://www.novinky.cz/clanek/148772-vla ... mionu.html
stř zář 03, 2008 3:14 pm

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Příspěvek

četl sem to,jsem nasranej jak svina ,kokoti to sou!!!!!! :x :x
stř zář 03, 2008 3:15 pm

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

andy píše:No i u nás je to dost často k vidění. I s prtětem mám občas potíže se někam upíchnout.
Česmad se snad zapojil na podporu rozšiřování parkovištní plochy u nás... vždyt spousta parkoviš? byla po revoluci zrušena, protože se o ně nikdo nechtěl starat.
menší parkoviště byly udajně zrušeny z popudu ssúd a sús (cestáři) , protože bylo drahý je uklízet a nebylo tam sociální zázemí.
další roli hrál fakt, že občerstvení u stánku zde bylo levnější než salmonela v bagetě na čerpací stanici. je proto celkem jednoduché o co komu šlo. přece se někde nenanajím a jinde jen vys..........
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
stř zář 03, 2008 3:56 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů