Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

No,to ti teda nezávidím,to je hajzl že mu není rovno.Přece ti nemůže ty věci jen tak zapírat-zkusil bych si zajít do toho servisu,zda by ti nedali nějaký papír,případně protokol o opravě na čem by bylo napsáno že neměl na zaplacení,a odjel bez opravy-pak bys měl papír o tom,že ti to neukradli,ale on si auto v pořádku převzal.
Ovšem takovejhle zmrd ti zapře i nos mezi očima.

Jo,už máš práci,nebo zatím ještě hledáš?
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
čtv říj 08, 2009 12:04 pm

l.habasko
Příspěvky: 124
Registrován: pát říj 02, 2009 12:22 pm

Příspěvek

JiraY. Dík za zájem.To auto je pořád v servisu on nemá na zaplacení.Nebo spíš tam ještě bylo,teď nevím.On ho tam ten debil dal a nemá na zaplacení.Jinak práci nemám a abych se ti přiznal,tak se člověk bojí někam nastoupit.Odjezdíš měsíc nebo dva když jezdíš Unii a on ti pak taky nedá prachy.Tak to už by byla kalamita.Tady na foru jsem si čet,když někoho okradou,tak maj problém koupit si třeba novou navigačku.Představ si já tam měl TomToma za 9600kč dva 500gb hardisky jeden za 3500kč televizní kartu,foťák,kameru,hodinky no a spoustu jinejch věcí.Udělá to slušný peníze.Ten zmetek tě nevyplatí a ještě okrade a ty jelikož jsi na to zvyklý,tak si to musíš taky koupit.Když tě okrade někdo cizý na parkovišti tak tě to štve,dostaneš výplatu a koupíš si nové.Ale když ti to ukradne tvůj "šéf" a nedá ti výplatu tak to tě už pak sere.Jsi bezmocnej.Ještě se ti po telefonu vysmívá.Nikomu nepřeju takovýho zmetka a proklínám den kdy jsem se rozhod k němu nastoupit.Tobě přeju hodně v pohodě ujetých km a hlavně dobré výplaty...No a já se poohlédnu po nějaké práci.......Jo a to se ještě neštítil ti ukrást jídlo (konzervy,polévkyno zkrátka ty instanty,které vozíš sebou na případ válečné nouze.Však to znáš)....Asi je na tom chudák hodně bídně....Hlavně že jezdí v nejnovějším modelu Meďáka.
pát říj 09, 2009 9:34 am

l.habasko
Příspěvky: 124
Registrován: pát říj 02, 2009 12:22 pm

Příspěvek

Jo a to nejdůležitější bych zapomněl,koupil jsem si novej noťas no a ten už taky změnil majitele (26000kč).No neni to k pobavení jak jsem blbej?????
pát říj 09, 2009 9:39 am

Uživatelský avatar
pt_55
Příspěvky: 268
Registrován: sob pro 27, 2008 1:14 pm
Bydliště: Cassovia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak to je zmrd, asi by som mu dal do držky.... A k tym veciam, kupiš nove... ale tie veci napr. fotky keď si tam mal tak to ti už nikto nevrati :evil:
pát říj 09, 2009 10:57 am

l.habasko
Příspěvky: 124
Registrován: pát říj 02, 2009 12:22 pm

Příspěvek

pt-55...Přesně tak kamaráde...A v noťasu máš celej život a to se nebavim o muzice na těch dvou hardiskách.Mám husí kůži a vztek....Zrovna teď jsem mluvil se sousedem,to je bejvalej hokejista Kladna Ota Vejvoda st.Jeho syna asi budeš znát útok v Naganu Patera-Procházka-Vejvoda ml....Tak ten když jsem mu to říkal tak nevěřil....Zkrátka žije v jinejch sférách....Ale kluci dííík.Aspoň trochu pochopení udělá dobře....Nejhorší je,když nad tím tak přemejšlím,že tak sliboval a já neměl tuto zkušenost,tak bych tam nastoupil znova....Proto si dávejte pořádnej POZOR....Hahaha...Radí vám pěknej vůl
pát říj 09, 2009 11:43 am

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

.

Příspěvek

Nic ve zlým ale tady to nevyřešíš.....na nic nečekej a běž na policiii :roll:
pát říj 09, 2009 12:33 pm

l.habasko
Příspěvky: 124
Registrován: pát říj 02, 2009 12:22 pm

Příspěvek

mmartine-Máš pravdu dávám si dohromady účty abych to moch doložit.A taky mi to jde proti srsti jít žalovat policajtům.Na pracáku mi řekli že se to pokusí vyřešit,ale nějak tomu nevěřim.Na tu policii půjdu.Znáš to teď se chodim vybrečet do hospody.Alkohol ti vygumuje mozek a ty na čas zapomeneš...Ale ta rána máš větší depku a pocit bemocnosti.Ale máš úúúúplnou pravdu.Musim na policii.
pát říj 09, 2009 12:48 pm

l.habasko
Příspěvky: 124
Registrován: pát říj 02, 2009 12:22 pm

Příspěvek

:kun:
pát říj 09, 2009 12:50 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

.

Příspěvek

Prosím Tě jaké žalování????Takový hajzl si nic dobrého nezaslouží...Postav se mu už jen kvuli tomu aby v tom nepokračoval a nedělal z druhých blbce...Tolik věcí v háji to mu nemuže projít!!! :twisted:
pát říj 09, 2009 1:09 pm

l.habasko
Příspěvky: 124
Registrován: pát říj 02, 2009 12:22 pm

Příspěvek

Právě!!!Neudělal to jen mě.Máš pravdu.
pát říj 09, 2009 2:46 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Hlavně to s tou hospodou nepřežeň,aby sis na to nezvykl.Zní to blbě,ale to se musí ubít prací.Prostě to dej polišům,občas tomu zmetkovi jen tak z prdele zavolej,nebo napiš a zkus ho poprudit,ať není pořád tak v klidu.Jen ať ví o tom,že to vědí poldové,třeba si to příště rozmyslí dělat takový sviňárny.Já si vždycky říkám,na každou svini se vaří voda,ale takovej zmetek musí narazit na ještě tvrdšího,obyčejnej slušnej člověk ho nedostane. :wink:

My jsme zažili podobnou situaci právě naopak...z celkového počtu 4 lidí u nás ve firmě se nám dva řidiči smluvili,a utekli nám v odstupu cca 3 dní ze dvou souprav,zrovně teď kdy je největší práce,dali na hodinu výpověď s tím,že už nepříjdou,a hotovo.Taky s tím nic neuděláš,dohoda žádná,prostě v pondělí mně nečekej,tady máš klíče,tady výpověď,nazdar,a dělej si co chceš,ještě se nám vysmáli(řečeno v pátek večer)
No prostě taky libovka,tak teďka taky sháníme řidiče,al přesně jak říkáš,taky se bojíme někoho vzít,aby to zas nebyl nějaký takový vyčůránek,co umí jen nabourat auto,a pak ještě ze dne na den utýct...
V pondělí k nám má někdo nastoupit,tak snad bude normální... :roll: :wink:
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
pát říj 09, 2009 6:36 pm

w50l
Příspěvky: 211
Registrován: úte črc 17, 2007 6:23 pm
Bydliště: Stát Kopytov

Příspěvek

No a co se tak domluvit a někde mu zablokovat auto? Co víc nasere dopravce, než když se nemůže hnout. Je fakt, ža to odsere i nový řidič. Ale snad se i doví s jakým prevítem má co do činění.
IFA W50L
pát říj 09, 2009 7:24 pm

l.habasko
Příspěvky: 124
Registrován: pát říj 02, 2009 12:22 pm

Příspěvek

JiRaY.Ty máš firmu???Jsem ted bez práce.Nabízím zkušenost a jen chci aby výplatní termíny byly dodržený.Stát se může že není na vyplacení.Když je důvod,tak se to dá akceptovat.Řidič musí jezdit,aby si firma vydělala a ta když si vydělá,tak zaplatit řidiče.Je to logický koloběh.Je doba kdy si člověk nemůže moc vybírat.Já tuhle práci dělám celej život a nechtěl bych zažít něco podobného.Strašně to ubíjí.Tak kdybys o něčem věděl tak poraď.
pát říj 09, 2009 8:53 pm

l.habasko
Příspěvky: 124
Registrován: pát říj 02, 2009 12:22 pm

Příspěvek

w50l.Ten človíček je splachovací.
pát říj 09, 2009 8:54 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Já firmu nemám,akorát v ní dělám.Firmu má táta(už vidím ty řeči typu protekční fracek.... :D,ovšem,kterej jezdí na nejhorším autě z firmy a to i o sobotách a nedělích :lol: )

Jo,je to tak,odešli nám skutečně 2 řidiči,2 auta nám stojí,jedzím jen já,a kolega,jezdíme vnitro,teď k nám má v pondělí nastoupit člověk,na jedno auto,zatím to s prací až tak růžové není-teď je,ale na nový rok je to zatím ve hvězdách,takže uvidíme,zda se bude na druhé auto brát člověk,a nebo se prodá :cry:

Každopádně se táty zeptám,a kdyby ,tak ti dám stopro vědět,dobrých řidičů je jako šafránu :wink:
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
pát říj 09, 2009 10:13 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 hostů