Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

l.habasko
Příspěvky: 124
Registrován: pát říj 02, 2009 12:22 pm

Když šéf nezaplatí

Příspěvek

Tak se mi stalo,že člověk jezdí jako vůl.Přijde čas výplaty...a...šéf udělá dlouhej nos...a slušně řekne "Naser si".No a co dělat...Jo a ještě mi ukrad věcy z auta....Tak kolegové poraďte.
úte říj 06, 2009 6:42 am

Proky
Příspěvky: 45
Registrován: sob čer 20, 2009 9:53 am
Bydliště: Severni Čechy

Příspěvek

Vlitnout do kancelare a chitiho pod krkem a zatrast snim se smejdem :D
úte říj 06, 2009 10:42 am

RomanB
Příspěvky: 342
Registrován: sob říj 13, 2007 11:06 am

Příspěvek

Pokud mas jeste pristup k autu ja bych si vzal co by slo rezervu naradi radio klidne bych mu vyndal i tachograf kdyz je to takova svine a rekl bych mu jestli to chce at zaplati jinak bych o prodal. Mozna ti to tvoje veco nenahradi ale on bude mit taky skodu a starosti. Pokud mas velky auto a ma krabicku na mytne u nas nebo i v cizine seber mu SPZku to pak bude mit starosti to vsechno prehlasit na novy. Pokud si nenecha udelat nekde falesnou.
úte říj 06, 2009 11:16 am

Uživatelský avatar
Bohousek1
Příspěvky: 470
Registrován: pon črc 30, 2007 9:45 am
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Nedoporucuji ani jednu variantu uvedenou nahore !!!

Jedine reseni je vyzvat zamestnavatele k vyplaceni mzdy a vraceni Vasich veci. Doporucene s dodejkou.
Pokud nebude reagovat - podat trestni oznameni na neznameho pachatele za odcizeni veci z vozidla.

Ukoncit pracovni pomer pro neplaceni mzdy lze az po 30 dnech od data vyplaty. (je to slozitejsi)
.::: Bohousek1 :::.
http://www.sdruzeniridicu.cz/
http://www.proridice.eu/
...Ridici pro ridice...
úte říj 06, 2009 12:08 pm

RomanB
Příspěvky: 342
Registrován: sob říj 13, 2007 11:06 am

Příspěvek

samozrejme co jsem psal neni zas az tak super ale pocitam ze po dobrem to s nim nepujde a tahat se nekde po soudech to je na dlouho. Kdyz mu nedal vyplatu a jeste mu sebral veci tak muj nazor je jit na nej tvrde. A beze svedku.
úte říj 06, 2009 1:34 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

I.habasko: a proč ti sebral ty věci? Pro nic za nic?
BES - běs
úte říj 06, 2009 1:41 pm

l.habasko
Příspěvky: 124
Registrován: pát říj 02, 2009 12:22 pm

Příspěvek

Kamaráde on mi neřek že nemá peníze.Já byl ochoten počkat (někdy se to dá pochopit),ale měl jsem problémy s autem.Vrátil jsem se minulou sobotu ze špáňa a nechal auto u něj na parku.On si ke mě druhý den přijel pro klíčky že potřebuje dát auto k elektrikáři (gps pro Waltra).No a samozřejmě v autě jsem měl všechny věcy,včetně noťase.V úterý (pondělek byl volný) jsem se ho po tel.ptal kdy dam auto do servisu a vezmu si z něj věcy.On mi oznámil že ho tam dal sám a drahé věcy má u sebe.Ve čtvrtek jsem mu volal kdy bude auto hotový a on mi řekl že je to pořád v servisu a nevědí co s tím.Tak jsem do toho servisu zajel a zjistil že už je dávno opravené a že mu můj "šéf" řekl že nemá penízky.Věcy v autě nebyly.Volal jsem mu a on mi řekl že mi to ukradli v tom servisu.No a řek že jsem propuštěn.S tim propuštěním jsem rád souhlasil a o věcech řek že lže jako když tiskne.Znáš to ujel před tebou a teď nebere tel.Jezdim dlouho,ale že budu takhle blbej (to si ještě říkám mile) to jsem nepochopil.Věcy za takovejch 60tis,výdělek kolem dalších 60ti tisíc (za měsíc a půl,tak dlouho jsem tam dělal)slíbil dobrý prachy a já se nechal nachytat.Zjistil jsem,že tady to neudělal poprvý a určitě ne naposled.Je to normální Zloděj.Tak si na něj kolegové dejte VELKÝ pozor.Je to fa Pavel Trýb z Berouna.Teď sis to přečet a řek si to je vůl...ano máš pravdu.Jsem od narození důvěřivej a poctivej a to očekávám i od svého "šéfa".Jsem naivní.
úte říj 06, 2009 2:17 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Oni u toho Berouna jsou ti podnikatelé vůbec nějací divný, stalo se mi něco podobného u jednoho, ale věci mi naštěstí naházel do pytlů. No hlavně jsem tam nic drahého naštěstí neměl, ale výplatu jsem samozřejmě nedostal jako ty.
BES - běs
úte říj 06, 2009 2:21 pm

Uživatelský avatar
Bohousek1
Příspěvky: 470
Registrován: pon črc 30, 2007 9:45 am
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

l.habasko - v tomto pripade jdi hned na policii a podej to trestni oznameni za kradez na neznameho pachatele
.::: Bohousek1 :::.
http://www.sdruzeniridicu.cz/
http://www.proridice.eu/
...Ridici pro ridice...
úte říj 06, 2009 2:48 pm

l.habasko
Příspěvky: 124
Registrován: pát říj 02, 2009 12:22 pm

Příspěvek

Dík Bohouši a Pavle....To já vím že jedině na policajty.Chtěl jsem tam jít už dneska,ale nepřipadá ti to jako malé dítě...žalovat...."maminkoooo ukradli mi koloběžku"...ale jinak to nejde.Na zmetky se musim chovat jako zmetek a jít bonzovat na policii....Mě spíš ubíjí na psychyce to,že ti může za chvilku říct každej "podnikatel" že tě po práci nevyplatí a nic se mu nestane.Nemáme na ně páky.A na pracáku je to nezajímá.Přišel jsem do kanceláře,tam sama ženská (nudila se) a řekla mi že musím do Prahy.Tak jsem se jí zeptal co tam vůbec dělá (podotýkám že jse byl v kanclu co se zabývá kontrolním odborem).Kouká jak bulík a jen krčí rameny.Nepřeju vám to kamarádi.Fakt se bojim tady v Čechách někde nastoupit.Jezdil jsem venku a peníze byly přesně v termínu na kontě a tolik kolik sis vydělal..Chtěl jsem být víc doma,tak jsem nastoupil k českýmu podnikateli (slíbil opravdu dobré peníze) a hned jsem si naběh.Znal jsem různé cs. firmy např Patenidis trans,Ares trans,Ronad...atd (nesmim zapomenout na Speed trans).Tito "podnikatelé" šli do konkurzu,měli sro. nahrabali miliony samozřejmě řidiče nevyplatili a nemaj žádné problémy.Užívaj si prachy.Kluci co jezdili nezaplatěj hypotéky,elektriku,tel.,a spoustu jiných věcí.Zvoněj u nich exekutoři berou jim baráky,auta....No má to logiku?????Zaměstnanejm co dřou a nejsou vyplaceni to seberou a zlodějové co je o ty peníze připravili si ty baráky můžou koupit...No neni to paradox????
úte říj 06, 2009 4:00 pm

l.habasko
Příspěvky: 124
Registrován: pát říj 02, 2009 12:22 pm

Příspěvek

Romane,máš pravdu,ale já takovej nejsem....já vím jsem blbej.Ale vem to bylo by to zpravedlivé (oko za oko.....)ale mě by zavřeli a on by byl vysmátej.Podotýkám mám jeho kartu na naftu (IDS),takže bych moch na Rudný....ale jak jsem řek....nekradu...a doufal jsem že takhle bude jednat i šéf.Je to prdel.Já mu nevzal ani litr nafty a nic jiného.A on mě okraD HNED PŘI PRVNÍ PŘÍLEŽITOSTI
úte říj 06, 2009 4:06 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

to to není BONZOVÁNÍ byl jsi OKRADEN :!: :!: a abych řekl pravdu koukám jak tele na vrata co se ti stalo
úte říj 06, 2009 4:09 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Tak s tou kartou bych to rozhodně nezkoušel, to by jsi si mohl zadělat na pěkné problémy, ale na tu policii jo. Proč by jsi měl trpět, když je na tebe někdo taková svině? Zřejmě spoléhá na to, že nic neuděláš a on se jen bude tiše smát. A to je špatně.
BES - běs
úte říj 06, 2009 4:19 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

to je peknej zmrd,jedině trestní oznámení,ale to ti asi v našem státě nepomuže možná když by to udelal dalším lidem tak už se mu to prokáže,jinak na takovýhleho šmejda musíš bejt taky jako šmejd,taky bych mu něco provedl,ale nesmí to jít prokazatelně za tebou
2x Nissan atleon 210
úte říj 06, 2009 4:19 pm

l.habasko
Příspěvky: 124
Registrován: pát říj 02, 2009 12:22 pm

Příspěvek

Tomíku,nejsem první to mi věř.Proto to píšu aby nějací důvěřivci u toho zmetka taky nenalítli.
úte říj 06, 2009 5:05 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 hostů