Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

kaktuss

Zloděj nafty?!

Příspěvek

Čau všichni.Chci se s vámi podělit o jeden zážitek,ale nebudu dělat závěry.Byl bych rád, kdyby jste sem napsali, co si o tom myslíte vy.
Takže, s kolegou jsme dělali víkend u Hannoveru na hofu Buchholz.Zaparkovali jsme asi v 9 hod v sobotu ráno.V neděli kolem jedné hodiny raní se vedle mně postavil čech.Ač bylo parkoviště skoro prázdné, tak se nalepil až na mně.V neděli během dopoledne za námi přišel se družit.Po hodině důležité rozpravy, jak je to teď na silnicích na prd a jak jsou ceny přeprav dole sa nabídl, že dá slaninu když my uděláme vajíčka.Tak jsme uvařili a po poledni jsme šli do hospody na formuli.I když jsme mu říkali,že pivo nechceme, objednával jak smyslu zbavený.Po asi pěti pivech jsme vyrazili k autům.Cestou se ten cizí řidič šel ptát poláků, jestli mu neprodají naftu a pak to zkoušel i u nás.Oba jsme odmítli,protože máme problémy se vejít do spotřeby.U aut jsme ještě každý měli po jednom pivu ze svého.S kolegou jsme se sním kolem sedmé rozloučili s tím,že musíme ráno v 5 vyrazit.Prosil nás ať ho ráno vzbudíme.
Asi ve 21hod mě vzbudil rachot a nadávání od cizího řidiče a asi troje startování.Když už jsem se chtěl jít zeptat co se děje, tak to ustalo.Ještě musím podotknout, že měl problémy stát na vlastních, když jsme došli k autům.
VE 22 HOD MĚ VZBUDILO ZNOVA STARTOVÁNÍ. PO CHVÍLI JSEM VYKOUKNUL A ČECH NIKDE!!!RÁNO JSEM ŠEL OBEJÍT AUTO A KOUKÁM,ŽE MÁM VYPÁČENÉ VÍČKO NA NÁDRŽI A PODLE POČÍTAČE 150 LITRŮ PRYČ.
BYLO TO BÍLÉ VOLVO TANDEM, FIRMA VÁCLAV HERZINGER, DĚČÍN.
Tak co vy na to?[/u]
ned lis 28, 2010 12:56 pm

mlsounek
Příspěvky: 55
Registrován: sob zář 26, 2009 3:30 pm
Bydliště: Jihlava

Příspěvek

Koukám docela konkrétní.Jestli by nestálo za to zajet na tu firmu a zkusit ho tam odchytit a trošku se ho na zmíněný incident pozeptat :evil:
Nikdy nesmíš zadržovat větry, protože Ti to vyběhne přes páteř do mozku a odtud pak přicházejí ty nápady na hovno!!!!!
ned lis 28, 2010 1:29 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

co čech to muzikant :lol: jinak takovým monter pákou rozlámat ruce :!:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
ned lis 28, 2010 1:35 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11945
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

zkušenosti mám podobný...... i když nádrže mě prvně vybrakovali do mrtě až letos v F , na takový družby moc nejsem a dávám si na ně bacha , v podstatě na podobný na poprvně potkaný lidi s... radši stojim mimo , to natlačení na auto bych mu asi hodně rychle "vysvětlil" ono vodsaď-pocaď , proto se určitě najdou lidi co mě rádi nemaj .....když vidim vola -řeknu mu to do očí......nevim jestli to s tim souvisí :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned lis 28, 2010 2:23 pm

+NÁMĚSTEK+

Příspěvek

To martin 440: A já si myslel,že jsem tak divnej jen já :lol: :lol:
ned lis 28, 2010 3:00 pm

kaktuss

Příspěvek

to mlsounek
No nevím jak to je opravdu,ale nám tvrdil,že on je Václav Herzinger a že má jediný auto.
Jinak jak říkáte,já taky nejsem nijak extra družný typ,ale přišlo mě hloupý vyhazovat čecha od sebe. Ale asi příště budu svině svinutá.
NIKOMU NIC DOBRÝHO NEDĚLEJ A NIC ŠPATNÝHO SE TI NESTANE!
ned lis 28, 2010 3:47 pm

mlsounek
Příspěvky: 55
Registrován: sob zář 26, 2009 3:30 pm
Bydliště: Jihlava

Příspěvek

Už jen to že se snažil koupit naftu od Poláků-od takových "kolegů" se držím dál.
Nikdy nesmíš zadržovat větry, protože Ti to vyběhne přes páteř do mozku a odtud pak přicházejí ty nápady na hovno!!!!!
ned lis 28, 2010 4:20 pm

sibr
BAN
Příspěvky: 1784
Registrován: stř kvě 20, 2009 12:37 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Nejsem si jist, jestli je dobrá taktika, když by se štítíl čech čecha.
Možná se tato strategie líbí dopravcům.
Ale řidiči: "Pouvažujte, prosím o jiných možnostech! "
"Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest" učitel národů Jan Amos Komenský
ned lis 28, 2010 4:26 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

jelikož to byl malej soukromníček s jedním kamionem,tak bych to přeparkoval sám,tady ti jsou nejhorší vychcanci,pochopitelně ne všichni ale těch ..... je více a nejen na kamionce.
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
ned lis 28, 2010 4:26 pm

kaktuss

Příspěvek

To nám tam vypravoval jak v itálii vyhazuje kolečka a že jezdí s otevřeným tachografem,že byl v cizinecký legii a že on má pro strach uděláno.
Prý kamarádil s Kolocem a Koloc ho nechal svézt a hned v prvním kole zajel lepší čas než on. No jo,jenže jsme to přikládali tomu,že je nacamranej.
ned lis 28, 2010 4:29 pm

piter
Příspěvky: 33
Registrován: čtv úno 12, 2009 3:09 pm

Příspěvek

smazano
Naposledy upravil(a) piter dne ned bře 27, 2011 10:55 pm, celkem upraveno 1 x.
ned lis 28, 2010 4:32 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

kaktuss-ber to z té druhé stránky,aspon jsi se poučil do budoucna že hold ne všem můžeš důvěřovat,
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
ned lis 28, 2010 4:36 pm

Beden
Příspěvky: 342
Registrován: čtv říj 01, 2009 9:45 pm

Příspěvek

V čase blížících vánoc se má odpouštět nejen hříchy ale i naftu, třeba byla do agregátu na výrobu energií pro syrotky:D a ty jsi udělal dobrý skutek
ned lis 28, 2010 4:39 pm

piter
Příspěvky: 33
Registrován: čtv úno 12, 2009 3:09 pm

Příspěvek

smazano
Naposledy upravil(a) piter dne ned bře 27, 2011 11:15 pm, celkem upraveno 1 x.
ned lis 28, 2010 4:47 pm

piter
Příspěvky: 33
Registrován: čtv úno 12, 2009 3:09 pm

Příspěvek

smazano
Naposledy upravil(a) piter dne ned bře 27, 2011 10:52 pm, celkem upraveno 3 x.
ned lis 28, 2010 4:51 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 1 host